DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa pun mi je k to LNG terminala, do sada bi već piramide bile gotove … mi smo jadna država, vode nas debili i nikad nama neće bit bolje … a LNG na Krku će bit možda 2050

Cookie Monster


pa pun mi je k to LNG terminala, do sada bi već piramide bile gotove … mi smo jadna država, vode nas debili i nikad nama neće bit bolje … a LNG na Krku će bit možda 2050

Ha, prodaj to sitno što imaš u diokiju pa si na miru. [tongue]



pa pun mi je k to LNG terminala, do sada bi već piramide bile gotove … mi smo jadna država, vode nas debili i nikad nama neće bit bolje … a LNG na Krku će bit možda 2050

Ha, prodaj to sitno što imaš u diokiju pa si na miru. [tongue]
[/quote]

kako ti znaš da imam sitno, možda imam pet puta više nego ti !, pogledaj kupnju, par navučenih forumaša i to je to.

Cookie Monster

Podnesak : Z-44432/2009
Primljeno : 07.09.2009. 14:06:00
Vrsta isprave : UGOVOR O KUPOPRODAJI
Vrsta upisa : UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga : UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA U ZK č 6915/17 i dr ko g zagreb
Bilj.o kretanju spisa : SPIS NA PLOMBIRANJU, , 07.09.2009
Način rješenja : U RADU

Danas opet rasturačina na dioki-u.
Neki bi rekli onu smiješnu "ekipa je shvatila što ima pa ne želi prodavat"


Podnesak : Z-44432/2009
Primljeno : 07.09.2009. 14:06:00
Vrsta isprave : UGOVOR O KUPOPRODAJI
Vrsta upisa : UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga : UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA U ZK č 6915/17 i dr ko g zagreb
Bilj.o kretanju spisa : SPIS NA PLOMBIRANJU, , 07.09.2009
Način rješenja : U RADU

Ali ovo je bitan podatak, uz Maricu i Jelicu kao geodetske izvršitelje možda i najbitniji [lol]

Sad možemo svi na temu Atlpl i tražit podatke tko će im sve varit brodove i koju će bocu šampanjca razbit na porinuću jer to je veoma bitno, skorko kao i ovo gore


Danas opet rasturačina na dioki-u.
Neki bi rekli onu smiješnu "ekipa je shvatila što ima pa ne želi prodavat"


Podnesak : Z-44432/2009
Primljeno : 07.09.2009. 14:06:00
Vrsta isprave : UGOVOR O KUPOPRODAJI
Vrsta upisa : UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga : UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA U ZK č 6915/17 i dr ko g zagreb
Bilj.o kretanju spisa : SPIS NA PLOMBIRANJU, , 07.09.2009
Način rješenja : U RADU

Ali ovo je bitan podatak, uz Maricu i Jelicu kao geodetske izvršitelje možda i najbitniji [lol]

Sad možemo svi na temu Atlpl i tražit podatke tko će im sve varit brodove i koju će bocu šampanjca razbit na porinuću jer to je veoma bitno, skorko kao i ovo gore
[/quote]

Ovo svakako nije tebi namjenjeno.

Pišeš gluposti i navlačiš ljude bezveze.
Taman i da netko kupi za 160 pa naraste na 200 što nije nerealno ti tih 40kn po dionici nemreš zaradit jer to nećeš imat kome prodat.
Ne kužim zašto imate potrebu lagat sami sebi ili što je još gore navlačit ljude da izgube novac.

Ovo je gubitaš a LNG u ovakvoj državi nema veze sa strateškim projektom nego je čisto politikanstvo. ***obrisano***

Dragi kolega Twrr … zbog čega mislite da ste tako pametni? Svakako je dobro razmišljati svojom glavom, međutim da li znate da prilikom rođenja postoji slobodna volja … jednako tako jest kad osoba investira novac koji joj stoji na raspolaganju … hvala Vam od srca što navodno svojim tekstovima štitite neodlučne ljude, a hrabrost je vječna vrlina koja je potrebna kod svake odluke, pa tako i ovdje … Dioki je naizgled gubitaš … uostalom valja kupovati kad je jeftino … to što Vi ne vidite svoju šansu u ovoj odličnoj firmi je samo slobodan izbor vašeg uma, koji treperi na ovozemaljskoj razini … dok strateški dugoročno, ovo je dionica bez premca, makar se Vi ne složili činjenice će potvrditi ove riječi … nitko nikoga ne navlači na išta … svatko odlučuje sam, te snosi posljedice svojih odluka … besmisleno je nagađati … do kuda Vam dopire investicijski horizont, to je pitanje za Vas? Hvala na pozornosti uz srdačan pozdrav [cool]

Hare Krsna djevojčice i dječaci

Na koju foru je DIOKI odlična firma ?

Cookie Monster


Na koju foru je DIOKI odlična firma ?

Ovo pitanje uz stranicu ranije navedenu tvrnju "možda imam dionica diokija pet puta više od tebe" spada u antologijsku idiotariju ili manipulaciju.Ponavljam, prodaj svoj sitniš i riješi se brige oko diokija, vrlo jednostavno. [tongue]

DIOKI je firma sa najboljom perspektivom. Toga su svijesni i svi dušebriznici sa ovoga foruma.
Diočičari nedozvolite da lešinari dođu tako lako do suhog srebra. Ostavite nešto i za svoje unuke.


DIOKI je firma sa najboljom perspektivom. Toga su svijesni i svi dušebriznici sa ovoga foruma.
Diočičari nedozvolite da lešinari dođu tako lako do suhog srebra. Ostavite nešto i za svoje unuke.

je tak je! i još samo da malo to napumpaju ko ingru ovih dana i nitko sretniji od mene hehe

New Report

Close