DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ha ha, kad odvrtite 300 strana unatrag, to je bilo očito svaki tjedan, dobre vijesti su stizale jedna drugu (i još uvijek stižu)… ipak realnos je diametralno suprotna nažalost

Ako odvrtimo 50 stranica unatrag vidjeti ćemo DIOK-R-A = 750 kuna!

Na kojem to forumu 🙂


Na kojem to forumu 🙂

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=525&pg=207

Baš me interesira, koliko još treba proći vremena dok se prodaja ne poklopi, izgleda jako malo. [smiley]

Majstor je u završnici pokupio sve do 160, 364 kom…mogao je i onu jedinu na 164, ali nije, da ne bude napuhavanje. Vrijeme ipak radi za nas. Svaka čast! [thumbsup]

Jel kupio Posejdon po 80?

I'LL BE BACK

Dragi Svi [smiley] … ne znam zbog čega razna nemir u Vašim glavama … riječi nekih grubijanskim načinom iskazane, a dobro je znano kako jest … kolege se ne nadmeću na takav način, a kad iznose svoja različita gledišta potkrepljuju vlastite riječi činjeničnim stanjem … stara narodna mudra glasi: "tko bi doli sad je gori" … isto vrijedi i obratno … strpljenje je potrebno u svakom slučaju, a zarada nije upitna dugoročno … osobno sam čitavo brdo sredstava ukucao u DIOKI, trenutno sam u nekom debelom minusu, međutim naizgled …, zar ne? Sjetite se Braćo, koliko puta se dnevno prevarite u glavi misleći o nekomu ili nečemu određeno nekako, a kasnije istina se razotkrije sama i bude drugačija … stvarnost je uvijek ista, no nijeste li znali … sad ste pali … uz napomenu kolegi koji će se vjerujem prepoznati : nije se lijepo nikome rugati ili pak zlurado "keziti" … pozdrav dioničarima ove izvrsne kompanije [wink]

Hare Krsna djevojčice i dječaci

Mene zeza to što čim se ja pojavim na kupnji onda se pojavi još masu kandidata, kao npr jučer.
A i ja bi nekada želio malo po bidu.

Kako sam i najavio,nije trebalo dugo čekati nademantij "novinskih špekulacija".
U današnjem tiskanom izdanju str.26 u jutarnjem listu,priopčenje iz OMV-a .."Adria LNG projekt jedan je od najvažnijih stateških LNG projekata u EU s obzirom na njegovu ulogu u osiguranju alternativnih pravaca i dobave prirodnog plina za srednju i jugoistočnu Europu.Napominju da je OMV-u
diverzifikacija dobavnih pravaca i pravaca za prirodni plin jedna od najvažnijih strateških odrednica"
Jedina greška je u naslovu tekstu, gdje stoji LNG terminal gradit će se 2014.godine, umjesto počinje sa radom.


Mene zeza to što čim se ja pojavim na kupnji onda se pojavi još masu kandidata, kao npr jučer.
A i ja bi nekada želio malo po bidu.

Sava,nemoj biti cicija. Znaš koliko to vrijedi pa plati ljudima koji prodaju [smiley]

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Kako sam i najavio,nije trebalo dugo čekati nademantij "novinskih špekulacija".
U današnjem tiskanom izdanju str.26 u jutarnjem listu,priopčenje iz OMV-a .."Adria LNG projekt jedan je od najvažnijih stateških LNG projekata u EU s obzirom na njegovu ulogu u osiguranju alternativnih pravaca i dobave prirodnog plina za srednju i jugoistočnu Europu.Napominju da je OMV-u
diverzifikacija dobavnih pravaca i pravaca za prirodni plin jedna od najvažnijih strateških odrednica"
Jedina greška je u naslovu tekstu, gdje stoji LNG terminal gradit će se 2014.godine, umjesto počinje sa radom.

Meni je Dioki strateški projekat.
Glede OMV-a pošalji im ponudu da nas 2-3 s ove teme im budemo PR i glasnogovornici.
Prošli bi puno bolje no što trenutno prolaze!

OMV-u Adria LNG među strateškim ciljevima

OMV je poručio kako mu je projekt Adria LNG jedan od najvažnijih strateških projekata.

LNG terminal na Krku znatno će unaprijediti sigurnost opskrbe prirodnim plinom u Hrvatskoj i jugoistočnoj Europi. Konačna odluka o investiranju i početku gradnje LNG terminala planira se za 2011. kako bi počeo s radom u 2014.
(pd)

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Ja imam drugačija saznanja:
Početak radova na LNG terminalu druga polovica 2010g
Završetak radova i puštanje u pogon druga polovica 2013g

New Report

Close