DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo smo propustili registrirati..Novi list, petak 03.09.2009

OMV ne odustaje od projekta izgradnje terminala na Krku
OMV u potpunosti podržava projekt izgradnje LNG terminala na Krku. Pregovori među zainteresiranim stranama traju te se konačan dogovor očekuje krajem ove godine, jučerašnji je komentar čelništva austrijskog OMV-a našem listu na upit odustaje li njihova tvrtka, zajedno s njemačkim E.ON-om, od gradnje terminala za ukapljeni prirodni …

A komentar uz sliku stoji: “Gradnja na Krku počinje slijedeće godine”
Mislim da je Novi List dobro informiran.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ovo smo propustili registrirati..Novi list, petak 03.09.2009

OMV ne odustaje od projekta izgradnje terminala na Krku
OMV u potpunosti podržava projekt izgradnje LNG terminala na Krku. Pregovori među zainteresiranim stranama traju te se konačan dogovor očekuje krajem ove godine, jučerašnji je komentar čelništva austrijskog OMV-a našem listu na upit odustaje li njihova tvrtka, zajedno s njemačkim E.ON-om, od gradnje terminala za ukapljeni prirodni …

Omišalj je centar svjetova – energetski pupak Europe.
Ma da im ne treba ni jedan jedini m3 plina ne bi propustili priliku da se usidre u Omišlju.
Onaj tko se usidri u Omišlju 200 godina će upravljati tijekovima energije u dobrom dijelu Europe!



Ovo smo propustili registrirati..Novi list, petak 03.09.2009

OMV ne odustaje od projekta izgradnje terminala na Krku
OMV u potpunosti podržava projekt izgradnje LNG terminala na Krku. Pregovori među zainteresiranim stranama traju te se konačan dogovor očekuje krajem ove godine, jučerašnji je komentar čelništva austrijskog OMV-a našem listu na upit odustaje li njihova tvrtka, zajedno s njemačkim E.ON-om, od gradnje terminala za ukapljeni prirodni …

Omišalj je centar svjetova – energetski pupak Europe.
Ma da im ne treba ni jedan jedini m3 plina ne bi propustili priliku da se usidre u Omišlju.
Onaj tko se usidri u Omišlju 200 godina će upravljati tijekovima energije u dobrom dijelu Europe!
[/quote]
Točno. Ipak do sada nije bilo neke koristi od toga. Valjda će se to promjeniti. Ljudi koji tamo rade, dioničari (DIOKI, JANAF, INA, LKRI), lokalna zajednica, regija, cijela Hrvatska svi bi trebali osjetiti korist od toga ubuduće. A nakon toga neka imaju koristi i svidrugi u EU.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo Sepena!


Evo Sepena!

Kijac!

Inače M/T VEDREY YDREHALL
DWT 3,537 MTS ON 6M DRFT, BLT 8/2006 AT MEDYILMAZ GEMI INSA, TURKEY, M/E MAK 6M25
SOLD TO NORWEGIAN KS BUYERS EN BLOC WITH MT BROVIG MISTRAL (BUILT 2004) AT EUR 18.02M TOTAL. DEAL BACKED BY A 6 YEARS BB TO CROATIAN CHARTERERS AT EXCESS EUR 4.000 PD (CHARTS HOLDING 50% EQUITY STAKE).
M/T BROVIG MISTRAL
DWT 3,500 MTS ON 6M DRFT, BLT 10/2004 AT YILDIRIM TUZLA , TURKEY, M/E MAN-B&W 6L27/38
SOLD TO NORWEGIAN KS BUYERS EN BLOC WITH MT VEDREY YDREHALL (2006 BLT) AT EUR 18.02 TOTAL. DEAL BACKED BY A 6 YEARS BB TO CROATIAN CHARTERERS AT EXCESS EUR 4.000 PD (CHARTS HOLDING 50% EQUITY STAKE).

Ovih prošlih 7 dana bio je jad i čemer na DIOk-iju. Od 7 trgovinskih dana 5 dana nije bilo prometa. U tom jadu vidi se ipak nešto pozitivno (bar po meni), a to je da mali investitori procjenjuju da se ne isplati prodavati ispod 160. To što je tu i tamo neko morao prodati pa je nešto dionica prošlo po 15x, to je iznimka koja potvrđuje pravilo.
Možda će naredni tjedan donijeti malo živosti. Ako druge dionice na ZSE potegnu gore, onda će vjerovatno i DIOK-i pratiti jer bi se u protivnom pojavio (pre)veliki gap u odnosu na tržište.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Bilo je pitanja odakle lova za Kijac i Sepen.
Sada se vidi da je Dinamarin za višegodišnji ugovor s Inom dobio 50% udjela u vlasniku brodova Adriatic Chemical AS. Dakle koštali su nas 0 kuna, čini mi se.



Bilo je pitanja odakle lova za Kijac i Sepen.
Sada se vidi da je Dinamarin za višegodišnji ugovor s Inom dobio 50% udjela u vlasniku brodova Adriatic Chemical AS. Dakle koštali su nas 0 kuna, čini mi se.
[/quote]

Adriatic Chemical KS!

A da malo sami potaknemo kupnju, jer lešinari samo vrebaju.

Ovo ne da je loše nego smiješno loše, jučer je nekto kupio dvije dionice do podne, poslje nisam htio ni gledat.
Tržište iz tjedna u tjedan demantira sve te "dobre i bitne" vijesti kao npr. što je neka Marica Jelica geodetski izvršitelj i sl. smijurije.

Jedno je očito: vlasnici DIOKICE više se ne plaše. Pa prodaje gotovo i nema.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ha ha, kad odvrtite 300 strana unatrag, to je bilo očito svaki tjedan, dobre vijesti su stizale jedna drugu (i još uvijek stižu)… ipak realnos je diametralno suprotna nažalost

New Report

Close