DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vodite računa da je ovo NEKONSOLIDIRANO izvješće. Ovo je samo tvrtka mama, tj matica sa Žitanjaka. Ovdje nema DINE, Novog Lista, DInamarina i ostalih članica grupe.
Ovo je manje od pola DIOK-i grupe.
Treba pričekati konsolidirano izvješće pa izvlačiti finalne zaključke.

Dodatno, očitio je da transakcija sa JANAF-om nije ušla u ovo izvješće!

Ne kužim zašto su opće izlazili sa ovim nekonsolidiranim izvješćem jer to im do sada nije bila praksa. Uvjek je odmah objavljeno konsolidirano izvješće.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Vodite računa da je ovo NEKONSOLIDIRANO izvješće. Ovo je samo tvrtka mama, tj matica sa Žitanjaka. Ovdje nema DINE, Novog Lista, DInamarina i ostalih članica grupe.
Ovo je manje od pola DIOK-i grupe.
Treba pričekati konsolidirano izvješće pa izvlačiti finalne zaključke.

Dodatno, očitio je da transakcija sa JANAF-om nije ušla u ovo izvješće!

Ne kužim zašto su opće izlazili sa ovim nekonsolidiranim izvješćem jer to im do sada nije bila praksa. Uvjek je odmah objavljeno konsolidirano izvješće.

možda nekome ne odgovara da se prikaže dobit 😉

pitajte gosp. Oportunista on sigurno zna!!

Mali osvrt na ovo nekonsolidirano izvješće.Iz njega se ipak može isčitati nešto.
Ako ga usporedimo sa konsolidiranim izvješćem grupe za 1.kvartal slijedi:

Samo Dioki na Žitnjaku

26.389 gubitak u 2.kvartalu
25.649 gubitak za cijelo 1.polugodište
—————————————
740 dobit u 1.kvartalu (ovo je podatak koji nije bio objavljen ranije,već je tek sad postao vidljiv)

Cijela grupa (podaci poznati samo za 1.kvartal)

21.488 gubitak cijele grupe u 1.kvartalu
740 dobit DIOKI matice sa žitnjaka
————————————–
22.228 gubitak ostatka grupe bez tvtke mame (DIOKI na Žitnjaku)

Ako je sada sama matica napravila 26.389 gubitka u 2.kvartalu, tada se slažem sa Oportunistom da bi očekivani rezultat grupe mogao biti oko 56 mio gubitka za 1.polugodiše

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Sve vam je to u granicama očekivanog – 54 mil, dobro možda koju lipu bolje. Netko postavi retoričko pitanje; kako može dionica rasti, a ima gubitak. Može, vidi PTKM, ATLP, DDJH, LKPC isto loše, dalje da ne nabrajam. Dioki je imao gubitak od 30 mil. kad je dionica bila preko 500. Što želim apostrofirati , kako za dioki tako i za ostale tvrtke. "Mangupi" su previše strmopizdili taj crobex, tako i večinu dionica, pa ne treba čuditi skok cijene na "loše izviješće". Trebamo i mi pomalo savladati pojam "bolje od očekivanog".

Ante Gaspar je na cetvrtom mjestu dionicara sa 3.65 posto?? Od kada je to, nisam bas pratio u zadnje vrijeme? Tko je on uopce?

……osim toga, ponedjeljak je vrlo brzo pa da ćemo se uvjeriti u razinu završne trgovine. Mala korekcija, u brzini pisanog posta navedeno je -54 mil. umjesto -56mil.


Vodite računa da je ovo NEKONSOLIDIRANO izvješće. Ovo je samo tvrtka mama, tj matica sa Žitanjaka. Ovdje nema DINE, Novog Lista, DInamarina i ostalih članica grupe.
Ovo je manje od pola DIOK-i grupe.
Treba pričekati konsolidirano izvješće pa izvlačiti finalne zaključke.

Malo sam preletio to na brzaka i malo mi je zbunjujuce… meni se cini da su tu Dina I Dioki ZG jer kolicinu od cca 90 000 tona nije mogao napraviti samo ZG, a i po prihodima bi to odgovaralo… a onda je moguce da svi ostali nisu prikazani?


Ante Gaspar je na cetvrtom mjestu dionicara sa 3.65 posto?? Od kada je to, nisam bas pratio u zadnje vrijeme? Tko je on uopce?

To ti je od starog Gašpara sin. Šala mala. To je imatelj "prava" koji je kupio navedeni broj dionica na dražbi HFP-a. Ona prva rečenica ima smisla ukoliko ti napomenem, Gašpar je samo "mali od kužine".



Ante Gaspar je na cetvrtom mjestu dionicara sa 3.65 posto?? Od kada je to, nisam bas pratio u zadnje vrijeme? Tko je on uopce?

To ti je od starog Gašpara sin. Šala mala. To je imatelj "prava" koji je kupio navedeni broj dionica na dražbi HFP-a. Ona prva rečenica ima smisla ukoliko ti napomenem, Gašpar je samo "mali od kužine".
[/quote]

A tako, da to ima smisla. BTW netko ti je na brzaka 1 podjelio na ovaj post, izgleda da mu se ne svidjaju tvoji scenariji 🙂

A evo dobivas ih i dalje.

A biti ce da je to kolega Ovisnik ili puka slucajnost.


Sve vam je to u granicama očekivanog – 54 mil, dobro možda koju lipu bolje. Netko postavi retoričko pitanje; kako može dionica rasti, a ima gubitak. Može, vidi PTKM, ATLP, DDJH, LKPC isto loše, dalje da ne nabrajam. Dioki je imao gubitak od 30 mil. kad je dionica bila preko 500. Što želim apostrofirati , kako za dioki tako i za ostale tvrtke. "Mangupi" su previše strmopizdili taj crobex, tako i večinu dionica, pa ne treba čuditi skok cijene na "loše izviješće". Trebamo i mi pomalo savladati pojam "bolje od očekivanog".

Ovo je prije kladionica nego burza,tvrtke koje godinama dobro posluju na burzi su kažnjene,dok ovakove kao dioki vječni gubitnik ( jer gazda sam sebi prodaje proizvode) rastu nakon katastrofalnog izvješća.

obožavam strvine-posebno ovce

@ Mister
Osnovna logika na forumu: dok si na lošim ocjenama, večina je protiv tebe, dokazana teorija da si pravu. [thumbsup]

New Report

Close