DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uvijek može bolje

Cookie Monster




Kada vidiš u gruntovnici da je 260.000m2 Ćufa prešlo u ruke Adria LNG onda će cijena podivljati.
A to je vrlo blizu – me radi se više o mjesecima nego danima.

Znači Sava držite da će se zemljište trajno prodati, a ne da će se dati pravo gradnje.
Zar nije 26 hektara nešto premalo za LNG? Ja sam mislio da će to biti barem 40 hektara.
[/quote]

Ovaj tvoj komentar o veličini čestice nije mi dao mira…..
Pronašao sam dva posjedovna lista na lokaciji Dine Petrokemije.
Posjedovni list br. 3188 s 1.296.077m2 i tu je Ćuf s udjelom od 23,775%.
Posjedovni list br. 2005 s 348.654m2 i sve je na Dini Petrokemiji.
Može biti bilo koji ali može biti i jedan i drugi.

zdravo svima
meni se pari da je ovo dobra dionica za neko vrime.kupija sam malo pa ću ćekati [thumbsup]

Obrij me, majko, motornom pilom...


zdravo svima
meni se pari da je ovo dobra dionica za neko vrime.kupija sam malo pa ću ćekati [thumbsup]

tako je
loša firma nije uvijek i loša dionica [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ne razumim
zašto bi ovo bila loša firma?

Obrij me, majko, motornom pilom...

Kakav crni Dioki?
Pa tu je vesela škvadra: Filipović, Ježić, Fuchs i prijatelji.

Ich Boss, Du nix



zdravo svima
meni se pari da je ovo dobra dionica za neko vrime.kupija sam malo pa ću ćekati [thumbsup]

tako je
loša firma nije uvijek i loša dionica [thumbsup]
[/quote]

Je febonio, prije bi se moglo reći, dobra firma slaba dionica. Nego, jel’ možda imaš onih sitno kupljenih na 550 ili si zaboravio na njih.




zdravo svima
meni se pari da je ovo dobra dionica za neko vrime.kupija sam malo pa ću ćekati [thumbsup]

tako je
loša firma nije uvijek i loša dionica [thumbsup]
[/quote]

Je febonio, prije bi se moglo reći, dobra firma slaba dionica. Nego, jel’ možda imaš onih sitno kupljenih na 550 ili si zaboravio na njih.

[/quote]

Nemam odavno. Prodao sa gubitkom od nekoliko tisuća kuna. Jebiga da sam se digao na vrijeme, za vrijeme zadnjeg vala prema gore, gubitak bi bio malo manji. Svejedno ne smatram lošom trenutnu cijenu DIOKija.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ne bih volio nagađati ali evo par detalja koji su jako intrigantni – povećanje temeljnog kapitala Dioki Holding AG!

Letzte SHAB-Meldung der Dioki Holding AG
SHAB: 145 / 2009 vom 30.07.2009
Dioki Holding AG, in Zug, CH-170.3.027.463-6, Aktiengesellschaft (SHAB Nr. 46 vom 09.03.2009, S. 26, Publ. 4915242).
Statutenänderung: 29.06.2009.
Aktienkapital neu: CHF 3’600’000.00 [bisher: CHF 1’100’000.00].
Liberierung Aktienkapital neu: CHF 3’600’000.00 [bisher: CHF 1’100’000.00].
Aktien neu: 3’600 vinkulierte Namenaktien zu CHF 1’000.00. [bisher: 1100 vinkulierte Namenaktien zu CHF 1000.00]. Ordentliche Kapitalerhöhung.
Mitteilungen neu: Die Mitteilungen an die Aktionäre erfolgen durch Publikation im SHAB oder, sofern die Namen und Adressen sämtlicher Aktionäre bekannt sind, durch eingeschriebenen Brief.
Vinkulierung neu: Die Übertragbarkeit der Namenaktien ist nach Massgabe der Statuten beschränkt.

Istovremeno Dioki je odvojio 17,78 milijuna kuna za kupnju vlastitih dionica ali za sada ne kupuje ništa!
Pa se nameće pitanje hoće li to Dioki kupovati u Cugu tih 3,600 dionica Dioki Hokding AG-a!



Istovremeno Dioki je odvojio 17,78 milijuna kuna za kupnju vlastitih dionica ali za sada ne kupuje ništa!
Pa se nameće pitanje hoće li to Dioki kupovati u Cugu tih 3,600 dionica Dioki Hokding AG-a!

Sava,
DIOKI je predvidio sredstva za kupnju VLASTITIH dionica za trezor, a ovo što si naveo tu ne spada.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Istovremeno Dioki je odvojio 17,78 milijuna kuna za kupnju vlastitih dionica ali za sada ne kupuje ništa!
Pa se nameće pitanje hoće li to Dioki kupovati u Cugu tih 3,600 dionica Dioki Hokding AG-a!

Sava,
DIOKI je predvidio sredstva za kupnju VLASTITIH dionica za trezor, a ovo što si naveo tu ne spada.
[/quote]

Ali ne kupuju na ZSE – to je trenutna činjenica.
A iznos od 17,78 milijuna kuna odgovara vrijednosti Dioki Holding AG nakon povećanja temeljnog kapitala.





Istovremeno Dioki je odvojio 17,78 milijuna kuna za kupnju vlastitih dionica ali za sada ne kupuje ništa!
Pa se nameće pitanje hoće li to Dioki kupovati u Cugu tih 3,600 dionica Dioki Hokding AG-a!

Sava,
DIOKI je predvidio sredstva za kupnju VLASTITIH dionica za trezor, a ovo što si naveo tu ne spada.
[/quote]

Ali ne kupuju na ZSE – to je trenutna činjenica.
A iznos od 17,78 milijuna kuna odgovara vrijednosti Dioki Holding AG nakon povećanja temeljnog kapitala.
[/quote]
Sava, to je koincidencija.

Za kupnju dionica za trezor, ako se kupuje sa TK moraju prvo biti postavljeni jasni kriteriji inače bi to bilo podložno malverzacijama.
Čini mi se da je Oportunist neki dan najavio da će se to uskoro urediti.

Onda možemo očekivati stabilizaciju cijene DIOK-ija na TK.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close