DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Koji destruktivci na bidu, stavljaju po 2 kom. s namjerom "razvodnjavanja" impozantnog bida ,kao da mogu spriječiti neminovan rast.

Imaš li komentar na povećanje temeljnog kapitala Dioki Holding AG?
Tu nešto dimi.
[/quote]

Dimi i to jako, ali od vrhunskog objeda, vino lako nabavimo. [smiley]
[/quote]

Sada je temeljni 3,6 milijuna švicaraca.
Taman za onih 17,78 milijuna kuna za kupnju dionica.

!! kaj to?? [angry] predah?? [smiley]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


!! kaj to?? [angry] predah?? [smiley]

I jučer smo krenuli s minusom, a završilo je u plusu. Znaš da "naše radno vrijeme" počinje oko 14h. [smiley]

Jučer sam došao do saznanja da jedan manji fondić redovno već danima dokupljuje po parsto kom dionica dali je to dobro
molio bi nekog da mi odgovori tko je stručniji od mene ja baš to ne kužim

Jučer kupljeno 340kom po 155-155,90 upravo gledam dokument

@ Kalimero40

Prijatelju, mogao si se strpiti s objavom još koji dan.


@ Kalimero40

Prijatelju, mogao si se strpiti s objavom još koji dan.

A zašto ovo je javni forum i služi za objavu pa možda nekom i pomogne bolje da se zna bar mislim


Jučer sam došao do saznanja da jedan manji fondić redovno već danima dokupljuje po parsto kom dionica dali je to dobro
molio bi nekog da mi odgovori tko je stručniji od mene ja baš to ne kužim

nije da sam stručnjak…….no moram primjetiti….to ti je kalimero prava pravcata nepravda! Bolje bi bilo npr. da ja redovno danima dokupljujem po parsto komadića. Ili ti, recimo. [lol]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Meni se opet čini da ovi što igraju neke igre skrivača na bidu opet neće ništa kupiti..igrali su se na 140, pa na 145, pa na 150..sad su na 155..
Teoretski njihova bi se igra mogla protumačiti kao stvaranje privida da je bid jak…ali ja u to ne vjerujem.
Interes za ovu dionicu se pojačava, to je po meni neupitno..odnosno nema više toliko prodavača koji će dati jeftino.. jer evo po 150 više neće niko da proda..

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Danas sam prodao pola dionica Vira i pojačao poziciju u Diokiju.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Danas sam prodao pola dionica Vira i pojačao poziciju u Diokiju.

Bravo sinko, bolje ne može. [thumbsup]



Danas sam prodao pola dionica Vira i pojačao poziciju u Diokiju.

Bravo sinko, bolje ne može. [thumbsup]
[/quote]
E to ćemo još viditi da li je moglo biti bolje ili ne. Vrijeme će pokazati.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close