DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kada vidiš u gruntovnici da je 260.000m2 Ćufa prešlo u ruke Adria LNG onda će cijena podivljati.
A to je vrlo blizu – me radi se više o mjesecima nego danima.

Znači Sava držite da će se zemljište trajno prodati, a ne da će se dati pravo gradnje.
Zar nije 26 hektara nešto premalo za LNG? Ja sam mislio da će to biti barem 40 hektara.
[/quote]

Krivo sam naveo – radi se o 308.000 m2. Ona prva cifra je vezana na Piros.

Učestale loše ocjene, "jako me se doimaju", indikativan je pokazatelj da je dioki na izvrsnom putu. sava
samo da pripomenem važnu činjenicu. Uskoro se očekuje dodatna službena potvrda monističnog tijela upravljanja diokijem, s definiranim detaljima otkupa dionica u trezor kao nastavak izglasane odluke Skupštine dioničara.

Ukoliko se moj prijatelj miškec oglasi da je ušao u dioki, to je nepogrešivi indikator da dionica u kratkom vremenu ide gore 15-20%. [lol]
P.S. pozdrav mišku i pazi na svoje cure [thumbsup]





Kada vidiš u gruntovnici da je 260.000m2 Ćufa prešlo u ruke Adria LNG onda će cijena podivljati.
A to je vrlo blizu – me radi se više o mjesecima nego danima.

Znači Sava držite da će se šte trajno prodati, a ne da će se dati pravo gradnje.
Zar nije 26 hektara nešto premalo za LNG? Ja sam mislio da će to biti barem 40 hektara.
[/quote]

Krivo sam naveo – radi se o 308.000 m2. Ona prva cifra je vezana na Piros.

[/quote]
Po kojoj cijeni bi se mogao prodavati metar kv.?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Učestale loše ocjene, "jako me se doimaju", indikativan je pokazatelj da je dioki na izvrsnom putu. sava
samo da pripomenem važnu činjenicu. Uskoro se očekuje dodatna službena potvrda monističnog tijela upravljanja diokijem, s definiranim detaljima otkupa dionica u trezor kao nastavak izglasane odluke Skupštine dioničara.

To ti i nije neka vijest.
Prava vijest bi bila da neće kupovati.

To je izvrsna vijest sava, izvrsna. [smiley]


To je izvrsna vijest sava, izvrsna. [smiley]

Neće oni ništa na ZSE kupovati – tako se meni čini.
A to bi onda bila prava vijest.

159,9 + 15-20% hmmm, malo! [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


@ sava

Kad ugledaš na bidu naloge od 400,300,175 i 164 znaj da se nešto pozitivno sprema. [thumbsup]

Evo ga, još samo fali onaj od 400, ali pomalo..

Koji destruktivci na bidu, stavljaju po 2 kom. s namjerom "razvodnjavanja" impozantnog bida ,kao da mogu spriječiti neminovan rast.


Koji destruktivci na bidu, stavljaju po 2 kom. s namjerom "razvodnjavanja" impozantnog bida ,kao da mogu spriječiti neminovan rast.

Imaš li komentar na povećanje temeljnog kapitala Dioki Holding AG?
Tu nešto dimi.



Koji destruktivci na bidu, stavljaju po 2 kom. s namjerom "razvodnjavanja" impozantnog bida ,kao da mogu spriječiti neminovan rast.

Imaš li komentar na povećanje temeljnog kapitala Dioki Holding AG?
Tu nešto dimi.
[/quote]

Dimi i to jako, ali od vrhunskog objeda, vino lako nabavimo. [smiley]

New Report

Close