DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kažem ti ja sava odavno, tek na 160 smo na početnim pozicijama.

A meni NOMINALA! [cool]

Nazire se blokada, ukoliko ne uskoro, onda oko 14.00 vjerojatno.


Nazire se blokada, ukoliko ne uskoro, onda oko 14.00 vjerojatno.

..znaš kako to ide: neš´ praznog želuca u važne pothvate; zar ne? [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Nazire se blokada, ukoliko ne uskoro, onda oko 14.00 vjerojatno.

Jučer: 7,03%
Danas? + ?
ugodan dan Vam želim. [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

dobro jutro,,,,samo da napomenem da su započeli građevinski radovi na prostoru gdje će biti postrojenje peroxida(mislim na temelje)


dobro jutro,,,,samo da napomenem da su započeli građevinski radovi na prostoru gdje će biti postrojenje peroxida(mislim na temelje)

Ponastalo "donatora" da malo zatvore bid, što će se desiti kao reakcija…..???… vjerojatno agresija na ask [smiley]

Pretpostavljam da znate; ove godine remont u Zg traje svega tjedan dana; pogon EPSIK ni ne ide u remont [wink] radi se full kapacitetom; eto… [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Zanimljv trenutni omjer K/P u prvih 10….1178/695

Ha, odbrojavamo zadnje trenutke prije nego se lupi po prodaji.


Ha, odbrojavamo zadnje trenutke prije nego se lupi po prodaji.

Bid se dosta pojačava kako se približava izvješće..

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Eurozona izlazi iz recesije . a to nam je ključno tržište!

Ne kužim ove koji se lipare na bidu. Stalno polako dižu cijenu i skoro su došli do aska..u međuvremenu će im ovi sa aska uteći..onda će se opet trčati za askom..itd

Treba nekad imati m.da i opalit po asku..jer uskoro bi se ove cijene mogle samo sanjati..

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close