DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zbog jedne Odluke Vlade RH za neke nema odmora…..

VLADA REPUBLIKE HRVATSKE

1889

Na temelju članka 4. Zakona o energiji (»Narodne novine«, br. 68/2001, 177/2004, 76/2007 i 152/2008), Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 2. srpnja 2009. godine donijela

ODLUKU

O UTVRĐIVANJU INTERESA REPUBLIKE HRVATSKE ZA IZGRADNJU TERMINALA ZA UKAPLJENI PRIRODNI PLIN – KRK

…….

Vlada je pokazala brzinu….Svi objekti Dine su ucrtani i dobili su građevinsku dozvolu, mislim!
[/quote]

1.1. Zaprimljeno 09.03.2009. broj Z-…./09
Na temelju prijavnog lista Državne geodetske uprave,Područni ured za katastar Rijeka ,Odsjek za katastar nekretnina Krk,od 5.5 2008.. klasa:932-06/07-02/287 br:541-14-3-05/11-08 i pravomoćnog rješenja od 9.srpnja 2008. te pravomoćnog rješenja Republičkog komiteta za građevinarstvo i stambeno komunalne poslove od 25 srpnja 1986.. Broj:UP/I-06-169/1986.od 19.8.1986. Broj UP/I-06-108/1986.,od 16.3. 1988 Broj:UP/I-06-1152/1987.od 12.12.1983. Broj:UP/I-06-214-1983.,Geodetskog elaborata snimanja zgrada od 5.5. 08. i kopije katastarskog plana i kopije katastarskog plana/novo stanje M1:1000 /i,Suglasnosti Hypo Alpe-Adria-Bank International AG OIB:90730821413, od 25.2.09.,potvrde o OIB za Hypo Alpe-Adria-Bank International AG iz Klagenfurta od 20.2 2009.,Izvoda iz registra trgovačkih društava Republike Austrije od 3.12.08.g.,Suglasnost Hypo Alpe-Adria -Bank d.d.Zagreb,Slavonska Avenija 6,OIB:14036333877,od 31.1.09.mijenja se kultura i površina te se upisuju objekti na z.č…../1 zgrada i N.N. sa 1299918 m2 na novu z.č…../1 16 cesta,6 kanala,4 trafostanice,1 toranj,35 gospodarskih zgrada,47 izgrađenog zemljišta,10 nerazvrstanog zemljišta 20 spremnika,1 poslovna zgrada i 1 toplana ,sa 1296077 m2

Žalosno je gledati ovako slabu trgovinu na DIOK-iju. Ovo što se na DIOK-iju protrguje na cijeli mjesec se na nekim drugim dionicama na ZSE protrguje u danu. Izgleda da će do bolje likvidnosti doći tek sa znatno većom cijenom.

————- količina——->Iznos——–>Prosječna cijena
7. mjesec—>5.969——->803.610,83–>134,63
6.mjesec—>8.695—–>1.388.197,94–>159,65
5.mjesec–>21.481—–>3.291.689,32–>153,24

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ipak se prorjeđuje ask, pomalo dolazi iz dupeta u glavu da ne vrijedi više "jefito dam samo da prodam".
btw. nitko nije zamijetio prošlotjedni dramatičan rast dionica Dow Chemicala, što jasno sugerira o velikom oporavku tržišta polimera.


Ipak se prorjeđuje ask, pomalo dolazi iz dupeta u glavu da ne vrijedi više "jefito dam samo da prodam".
btw. nitko nije zamijetio prošlotjedni dramatičan rast dionica Dow Chemicala, što jasno sugerira o velikom oporavku tržišta polimera.

Dow je skočio u 3 tjedna sa 14,66 na 23,63 što je rast od preko 60%.
Ne bi se žalio da i DIOK-i toliko poraste u otprilike istom roku. [thumbsup]

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Ipak se prorjeđuje ask, pomalo dolazi iz dupeta u glavu da ne vrijedi više "jefito dam samo da prodam".
btw. nitko nije zamijetio prošlotjedni dramatičan rast dionica Dow Chemicala, što jasno sugerira o velikom oporavku tržišta polimera.

Dow je skočio u 3 tjedna sa 14,66 na 23,63 što je rast od preko 60%.
Ne bi se žalio da i DIOK-i toliko poraste u otprilike istom roku. [thumbsup]
[/quote]

Dobro da ne pada. Na ZSE je opozitna situacija od većine burzi u svijetu.
Kad će izvješće? Možda nas to pogura.




Ipak se prorjeđuje ask, pomalo dolazi iz dupeta u glavu da ne vrijedi više "jefito dam samo da prodam".
btw. nitko nije zamijetio prošlotjedni dramatičan rast dionica Dow Chemicala, što jasno sugerira o velikom oporavku tržišta polimera.

Dow je skočio u 3 tjedna sa 14,66 na 23,63 što je rast od preko 60%.
Ne bi se žalio da i DIOK-i toliko poraste u otprilike istom roku. [thumbsup]
[/quote]

Dobro da ne pada. Na ZSE je opozitna situacija od većine burzi u svijetu.
Kad će izvješće? Možda nas to pogura.
[/quote]

Ali bez obzira preporučio bih STRONG BUY. Možda bude prekasno ako se nastavi čekati.

Puno bliže smo blokadi nego da netko zaluta po bidu. [smiley]


Puno bliže smo blokadi nego da netko zaluta po bidu. [smiley]

Je li to trezor kupuje? Ili netko neće nešto podijeliti s nama? [angry]

Što mislite da li će u izvješće za 2Q ući transakcija sa JANAF-om?
AKo uđe, izvješće bi moglo biti jako dobro, a bez toga (samo) dobro.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Što mislite da li će u izvješće za 2Q ući transakcija sa JANAF-om?
AKo uđe, izvješće bi moglo biti jako dobro, a bez toga (samo) dobro.

Pa ušla je u JANAF-ovo izvješće – nema razloga da ne bude i u DIOKI-jevu.
Za razliku od tebe koji očekuješ stotine milijuna ja sam pesimista.
Za mene dosta je i 150 milijuna.



Što mislite da li će u izvješće za 2Q ući transakcija sa JANAF-om?
AKo uđe, izvješće bi moglo biti jako dobro, a bez toga (samo) dobro.

Pa ušla je u JANAF-ovo izvješće – nema razloga da ne bude i u DIOKI-jevu.
[/quote]
Ako je izvanredni prihod 150 mio, to bi moglo lijepo izgledati u RDG-u.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Prošle godine 1H izvješće je bilo 12.08. bio je prikazan gubitak za 2Q od 14,8 mio i gubitak za cijelo prvo polugodište od 6,5 mio kn, a cijena je bila oko 400 kuna.

Živo me zanima kakvo će biti ovo izvješće i kakva će biti istovremno cijena dionice pa da možemo usporediti sa prošlom godinom.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close