DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene je strah polugodišnjeg izvještaja. Ima li još zabrinutih?


Mene je strah polugodišnjeg izvještaja. Ima li još zabrinutih?

mene ne,uopće me nije strah biće kako ONI hoće da bude.



Mene je strah polugodišnjeg izvještaja. Ima li još zabrinutih?

mene ne,uopće me nije strah biće kako ONI hoće da bude.
[/quote]

Vjerojatno bolje nego PTKM – 46 mil.

Poštovanje kolege !
Ja se upravo vratih iz južnih krajeva lijepe naše ! Bilo mi je super samo što je kratko trajalo !
Prelistavajuči unazad par stranica vidim da je entuzijazam još uvijek na visokom nivou !
[thumbsup]
Mene najviše veseli vijest da postoji mogučnost uvođenja poreza (na jesen) na kapitalnu dobit !
Jedino još nisam siguran da li se kapitalna dobit odnosi i na dionice ? Stvar bi bila odlična !
Stvar bi bila vrlo jednostavana u smislu da ako više dionica prodaš odnosno "preprodaš" to više državi platiš poreza + gnjavaža s papirologijom i dr. !
Ukratko hoću reći ako krene porez na kapitalnu dobit u tom smjeru, dionice će dobiti svoju realnu vrijednost u odnosu na današnju "špekulativnu" ! E sad to velikoj većini malih dioničara neće odgovarati ! Ja ovo vidim kao odlično rješenje dioničarstva u RH !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Poštovanje kolege !
Ja se upravo vratih iz južnih krajeva lijepe naše ! Bilo mi je super samo što je kratko trajalo !
Prelistavajuči unazad par stranica vidim da je entuzijazam još uvijek na visokom nivou !
[thumbsup]
Mene najviše veseli vijest da postoji mogučnost uvođenja poreza (na jesen) na kapitalnu dobit !
Jedino još nisam siguran da li se kapitalna dobit odnosi i na dionice ? Stvar bi bila odlična !
Stvar bi bila vrlo jednostavana u smislu da ako više dionica prodaš odnosno "preprodaš" to više državi platiš poreza + gnjavaža s papirologijom i dr. !
Ukratko hoću reći ako krene porez na kapitalnu dobit u tom smjeru, dionice će dobiti svoju realnu vrijednost u odnosu na današnju "špekulativnu" ! E sad to velikoj većini malih dioničara neće odgovarati ! Ja ovo vidim kao odlično rješenje dioničarstva u RH !

Kaj si opet u diokiju.

Nisam kolega IvaneIII !
Moja primarna dionica je zapravo DLKV (po portfelju) !
Nakon prodaje DIOKI-a pretočio sam novce u PTKM iz razloga što se tamo ipak nešto događa, misleći pri tome da je PTKM državna firma i da bi se mogla baviti distribucijom plina itd.
DIOKI je odlična firma (meni srcu draga), ali pojedinci na ovom forumu zaboravljaju na neke zakonitosti investicijskog poslovanja u RH !?
Za primjer samo navodim da je do nedavno dionica DIOKI-a bila u sastavu CROBEX, što znači da je imala sve tehničke preduvjete za kupnju od strane invest.fondova, ali nije bilo odaziva ! Trgovanje se odvijalo unutar malih dioničara! Ostalo prosudi sam !
Vjerujem da se mnogi neće slagati s ovom tezom jer ovdje ima podosta radnika iz same firme DIOKI koji su bolje upoznati s svojom firmom od mene, ali fakt je fakt ! Ovo ne znači da je svemu kraj, ali treba čekat bolja vremena !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

…a je vruće!!! Sve se ukipilo i ne mrda. [cool] Pozdrav diokičarima sa plavog Jadrana. [thumbsup]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Jesam li ja nešto zabrijao ili Dioki nije dao na uvid financijsko izvješće za pola godine? Hm … [undecid] [shocked]


Jesam li ja nešto zabrijao ili Dioki nije dao na uvid financijsko izvješće za pola godine? Hm … [undecid] [shocked]

Oni uvjek relativno kasno daju izvješće. Biće valjda drugi tjedan.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


…a je vruće!!! Sve se ukipilo i ne mrda. [cool] Pozdrav diokičarima sa plavog Jadrana. [thumbsup]

ugodni dani i lijep provod na plavom Jadranu od mene sa plavog Jadrana.

Zbog jedne Odluke Vlade RH za neke nema odmora…..

VLADA REPUBLIKE HRVATSKE

1889

Na temelju članka 4. Zakona o energiji (»Narodne novine«, br. 68/2001, 177/2004, 76/2007 i 152/2008), Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 2. srpnja 2009. godine donijela

ODLUKU

O UTVRĐIVANJU INTERESA REPUBLIKE HRVATSKE ZA IZGRADNJU TERMINALA ZA UKAPLJENI PRIRODNI PLIN – KRK

I.

U cilju stvaranja preduvjeta za osiguranje pouzdane dugoročne opskrbe prirodnim plinom Republike Hrvatske realizacija projekta Terminal za ukapljeni prirodni plin – Krk, na otoku Krku od interesa je za Republiku Hrvatsku.

II.

Tijela državne uprave, kao i tijela lokalne i područne samouprave koja sudjeluju u donošenju operativnih odluka vezanih uz izgradnju Terminala za ukapljeni prirodni plin – Krk, aktivnosti iz svoje nadležnosti vezane uz ovaj projekt rješavat će po posebnom prioritetu.

III.

Ova Odluka stupa na snagu danom objave u »Narodnim novinama«.

Klasa: 310-05/06-02/04
Urbroj: 5030105-09-1
Zagreb, 2. srpnja 2009.

Potpredsjednica Vlade
i ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti
Jadranka Kosor, dipl. iur., v. r.


Zbog jedne Odluke Vlade RH za neke nema odmora…..

VLADA REPUBLIKE HRVATSKE

1889

Na temelju članka 4. Zakona o energiji (»Narodne novine«, br. 68/2001, 177/2004, 76/2007 i 152/2008), Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 2. srpnja 2009. godine donijela

ODLUKU

O UTVRĐIVANJU INTERESA REPUBLIKE HRVATSKE ZA IZGRADNJU TERMINALA ZA UKAPLJENI PRIRODNI PLIN – KRK

…….

Vlada je pokazala brzinu….Svi objekti Dine su ucrtani i dobili su građevinsku dozvolu, mislim!

New Report

Close