DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da… izgleda da bi Dioki mogao relativno brzo preci iz "vjecitog gubitasa" u "vjecitog dobitasa"…


………. [cool] ..a dnevna otprema PE i po 500 t!…. [rolleyes]pozdrav svima [thumbsup]

Kolika je bila prošlogodišnja prodaja PE ? Negdje 120.000 (DINALEN + OKITEN) ?

Mislim da je tak nesta. Mozda par tisuca vise.


Dva opažanja:

1) Temeljem koje Odluke Skupštine su kupili onih 161.682 komada dionica na dražbi? Ako treba Odluka Skupštine za vlastito stjecanje onda je trebala i za ovo od prije par mjeseci

Još jedno opažanje!
Možda će kupnju retroaktivno pokriti odlukom Skupštine?


Od 01.07. 2009. Dina- petrokemija postaje samostalni poslovni subjekt u okviru Dioki grupe. To je izgleda prvi korak na tragu informacija koje sam kolegama poslao na PM [thumbsup]

Nadam se da nisi zapeo i pao ili mene ne smatraš za kolegu [kiss]
a ja u diokiu više ili manje 4 godine [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Konačno se bliži trenutak da se višestruko kapitalizira strpljenje i povjerenje u dioki. Vrlo skoro nazire se, poslije Plive i Ine najveća transakcija u povijesti tržišta kapitala u RH.

Tko je pozorno pratio moje pisanje na ovom topicu zadnjih godina, mogao se ujeriti da ne izlazim sa nepouzdanim informacijama. Za detalje, slobodan sam na PM.

Evo kolega kliring od prije 9 dana. Tko je postavio pitanje, dobio je i odgovor na PM. Pozdrav

Znači istekao rok. Jednostavno sam zakasnio postaviti pitanje [cry] Sad se mogu i na trepavice. Rok je prošao. Izvinjavam se ali u posljednje vrijeme uopće nemam vremena pa slabo čitam i pišem pa mi je valjda omakao taj komentar u kojem se dijele besplatne pouzdane informacije. Evo unaprijed postavljam pitanje za sljedeće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pozdrav kolege DIOKI-čari !
Javljam Vam se s namjerom da se malo narugam (ali samo danas) dionici DIOKI !
Dionica samo što nije "krenula" ! Toliko se njome trguje da više ne vidim od silnih milijuna !
Ja uživam u svojoj PTKM !
Pozdrav stalnoj ekipi filozofa !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...



Konačno se bliži trenutak da se višestruko kapitalizira strpljenje i povjerenje u dioki. Vrlo skoro nazire se, poslije Plive i Ine najveća transakcija u povijesti tržišta kapitala u RH.

Tko je pozorno pratio moje pisanje na ovom topicu zadnjih godina, mogao se ujeriti da ne izlazim sa nepouzdanim informacijama. Za detalje, slobodan sam na PM.

Evo kolega kliring od prije 9 dana. Tko je postavio pitanje, dobio je i odgovor na PM. Pozdrav
[/quote]

Mislim na onaj tvoj PM i dolazim do zaključka da su jedini paricipanti SABIC i Borealis.
Borealis je prije cca pol godine imao jaku konferenciju u ZG u svezi vodovodnih cijevi – suorganizatori su bili Heplast i Drnišplast.
A Drnišplast je prije cca 2 godine skupa s SABIC okrenuo dobar posao u Crnoj Gori.
Vlasnička struktura i jedne i druge firme je većinski arapska.


Pozdrav kolege DIOKI-čari !
Javljam Vam se s namjerom da se malo narugam (ali samo danas) dionici DIOKI !
Dionica samo što nije "krenula" ! Toliko se njome trguje da više ne vidim od silnih milijuna !
Ja uživam u svojoj PTKM !
Pozdrav stalnoj ekipi filozofa !

Primjedba ti je vrlo neumjesna. Poznavajući te, već idući tjedan tvoj nick će se doslovno usijati.

Kolega IvaneIII nisam neumjesan i ne poznaš me ! Nisi vidio ono u zagradi ! Malo šale nikome ne škodi !
Neka te zabrinu "ovi" iznad tebe koji barataju informacijama, kojih bi se i min.Šuker posramio !
Na ovom forumu ima dosta djelatnika DIOKI-a, u to ne sumnjam ! Pa šta ! Bilo bi žalosno da ne znaju ponešto o svojoj firmi ! Ali neće na njihov mig dionica doživjet evoluciju !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

http://www.poslovni.hr/119473.aspx

New Report

Close