DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DIOK-fin2008-1Y-NotREV-K-HR.xls…ocekujemo clanak u NOvom Listu…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

šok i nevjerica

hate red


Posejdone, jesi se nakupovao ispod 100kn?

hihihihihihihiihi [lol]


Ne vjerujem, ali nakon izvjestaja tko zna…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ja sam uvjeren da će odletit prema gore sad [rolleyes]

Nisam već dugo u Diokiju, ali sam nekoć bio dugo. Stvarno ne mogu vjerovati da se ne mogu sastati s dobiti. Ovo je svakako jedna od zadnjih dionica koju bih volio imati.
Ispričavam se zbog ovog posta, ali jednostavno sam rezigniran zbog činjenice da jedna firma uz toliki prihod ne može poslovati s minimumom dobiti.
Moja iskrena sućut svim imateljima ove dionice!

A što će tek biti s prvi kvartalom?!!Hebote led….
Imali su u prvom kvartalu ugašene pogone zbog krize s plinom….bolje ne razmišljati…

Novac je kisik burze!

Bome, ovdje treba imati debele zivce. Bio i ja jednom davno, izasao sa velikim gubitkom, ali sada sam pa i sretan.
Trebati ce brdo para za nadokup onima sto su dublje unutra. Jako cudno da toliko love se okrene, a jako malo ostane u firmi, ocito kaplje negdje…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


šok i nevjerica

Ma kolega Kamenac pa vi ste bar dobro upoznati sa Diokiem, nije vrag da vas nesto od tvrtke (osim pozitivnog poslovanja) moze iznenaditi [smiley]


Nisam već dugo u Diokiju, ali sam nekoć bio dugo. Stvarno ne mogu vjerovati da se ne mogu sastati s dobiti. Ovo je svakako jedna od zadnjih dionica koju bih volio imati.
Ispričavam se zbog ovog posta, ali jednostavno sam rezigniran zbog činjenice da jedna firma uz toliki prihod ne može poslovati s minimumom dobiti.
Moja iskrena sućut svim imateljima ove dionice!

Nemas se sta ispricavati – komentar ti je na mjestu. Vrlo dobro.


A što će tek biti s prvi kvartalom?!!Hebote led….
Imali su u prvom kvartalu ugašene pogone zbog krize s plinom….bolje ne razmišljati…

Hm… pa logika kaze ako su stalno radili full pa napravili toiki gubitak, ako su im u prvom kvartalu pogoni bili ugaseni valjda ce i gubitak biti manji [shocked] [smiley]

Sad malo ozbiljno, hm… pa vjerojatno ih je gadno stresao poremecaj s naftom/sirovinama/njihovim proizvodima a kao rezultat imamo sta imamo. No o ovom se pise vec neko vrijeme pa i nisam pretjerano iznenadjen. Mene bi iznenadilo da npr. prikazu neku ozbiljnu dobit. Bio ih… sokiran… u najmanju ruku. Pa valjda ce i mene jednom Dioki sokirati [cool]



šok i nevjerica

Ma kolega Kamenac pa vi ste bar dobro upoznati sa Diokiem, nije vrag da vas nesto od tvrtke (osim pozitivnog poslovanja) moze iznenaditi [smiley]

[/quote]
Pa i ne, ispustio sam jednog namigivajućeg smajlića iz posta…
Nisam očekivao ništa dobro, naravno.
I ovog časa pridružujem se Posejdonu u lovu na Dioki ispod stotke!
Hasta la vista!

hate red

Pa i ne, ispustio sam jednog namigivajućeg smajlića iz posta…
Nisam očekivao ništa dobro, naravno.
I ovog časa pridružujem se Posejdonu u lovu na Dioki ispod stotke!
Hasta la vista!

Pa osobno ne bih imao nista protiv nesto ugrabiti ispod stotke, ali ipak cisto sumnjam

jel ja to nešto krivo gledam, nisam baš doma s FI? gubitak DIOK za 2008. je -136 milijuna kuna?!??!?!?!

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

momci, prelistajte malo unatrag. ja sam vam lijepo najavio da će dioki poslovati negativno još barem 3 godine. evo, jedna je prošla. još barem dvije godine ovakvih izvješća. jednostavno to morate prihvatiti. što ste mislili – da će ježić stvoriti novce koje su prijašnji vladari ukrali? nema toga, čekajte pa će biti fino. toplo se nadam da će biti diokija i ispod 80 kuna, a ovakvo izvješće samo govori u prilog tome. možda opet malo dokupim. to je perspektivna firma, ali treba vremena, a vama se uvijek žuri. i što bi napravili da cijena dođe na 700 kuna? prodali biste i što tad? što bi kupili? IGH na 7000 koji bi pao na 2900? Nema žurbe. Za 10 godina, bit će dioki ono što treba biti takva firma. Dvorac se gradi polako- kamen po kamen.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close