DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nema bolje dionice od DIOK za malog dejtrejdera

Ne znam da je baš Dioki kao hiperlikvidna dionica sa svakodnevnim prometima od 10 milijuna kuna raj za trejdera. Prije kako popušiti pola ulaza u pola sata i onda čekati mjesec dana uz gastal.
[/quote]
[lol] [lol]

I'LL BE BACK

Što se slavnih likova iz prošlosti tiče, spustit će se drage nam kunice iz sjevernih krajeva u toplije, južne krajeve da budu bliže dičnom nam Gunduliću.
Pa ondak možda, sljedeće godine se pojave negdje u neposrednoj blizini Šestinske crkve.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Prenosim iz Business.hr/Hina 14.01.2009 10:12

Analitičari: Bit će zanimljivo saznati tko je kupio Dioki
Po snažnom rastu cijene u posljednjih šest dana ističe se dionica Diokija, uslijed medijskih špekulacija da bi plinska kriza mogla ubrzati odluke o izgradnji LNG terminala na lokaciji Dina, na otoku Krku. Cijena te dionice jučer je ojačala više od četiri posto, zaključivši trgovanje nadomak 177 kuna.
Analitičari, međutim, ističu kako valja biti oprezan, s obzirom da se snažan rast cijene te dionice proteklih dana ostvaruje na vrlo malim prometima. Također, napominju kako nema još nikakvih naznaka o početku izgradnje LNG terminala.
"Zanimljivije će biti kad saznamo potkraj idućega tjedna tko je postao vlasnikom četiri posto Diokija na javnoj dražbi održanoj u ponedjeljak", ističe Vorkapić.


Prenosim iz Business.hr/Hina 14.01.2009 10:12

Analitičari: Bit će zanimljivo saznati tko je kupio Dioki

Zanimljivije će biti kad saznamo potkraj idućega tjedna tko je postao vlasnikom četiri posto Diokija na javnoj dražbi održanoj u ponedjeljak", ističe Vorkapić.

Kakva je to nazovi analitika koja ne zna tko je kupio 4% Diokija?
Da mu šapnemo?


@ludjak

Najprije u Šestine, a onda kuda koji mili moji!

Kad se ispucaju ovi na kupnji, mi se vidi da će uslijediti oštar pad ! Hm !
Svjetla točka će biti 2014. par dana prije puštanja terminala u pogon ! Ako ?

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Kad se ispucaju ovi na kupnji, mi se vidi da će uslijediti oštar pad ! Hm !
Svjetla točka će biti 2014. par dana prije puštanja terminala u pogon ! Ako ?

Sreća da si stigao prodati……..

Ne bih želio dolijevati ulje na vatru ali neki dan je Premijer izjavio da je Inina delegacija otputovala u Essen na razgovore o opskrbi HR plinom. Malo mi je čudno da se za takav dogovor ide u Essen to se može i brzoglasom, mailom, faxom……, kao s Libijom i Alžirom…..Čini mi se da su tu malo delikatniji razgovori u pitanju, kao npr o preuzimanju plinskog businessa od Ine. Ako jeste onda ćemo to uskoro i saznati, ali u svakom slučaju INA treba obavjestiti dioničare o čemu se tu radi.
Ako je to u pitanju onda počinje djelovati scenario kao u susjednoj Mađarskoj, Rafinerija – Petrokemija!

@ludjak

Put od Šestina do javne kuhinje u Branimirovoj može biti kratak i vrlo brz, a sa DIOK i akceleracijom koju osiguravaju njegovi rezultati (pogledajte fin.izvješća) ta brzina mogla bi biti oko WARP-a. [lol]

Ako nevjerujete, pitajte forumaše sa marginima oni Vam to mogu posvjedočiti. [cry]

To je jasno ! [thumbsup]

Sve će to na 0,1 book !

Kolega nisam stigao prodat, ali ako bi došla cijena negdje oko 200 kn ja bih to likvidirao !
Usput nitko više ne govori o primarnoj djelatnosti DIOKI-a, nego se pumpaju priče o LNG-u.
LNG, LNG, LNG pa šta !
Netko će graditi LNG da bi se DIOKI "obogatio" ! Ha !
Možda 2014. !?
Dotada pumpanje i ispumpavanje, a Vi "mali" odnosno ja "mali" kako je jedan kolega izjavio moram
svaki dan puhat u škarnicl !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Ne bih želio dolijevati ulje na vatru ali neki dan je Premijer izjavio da je Inina delegacija otputovala u Essen na razgovore o opskrbi HR plinom. Malo mi je čudno da se za takav dogovor ide u Essen to se može i brzoglasom, mailom, faxom……, kao s Libijom i Alžirom…..Čini mi se da su tu malo delikatniji razgovori u pitanju, kao npr o preuzimanju plinskog businessa od Ine. Ako jeste onda ćemo to uskoro i saznati, ali u svakom slučaju INA treba obavjestiti dioničare o čemu se tu radi.
Ako je to u pitanju onda počinje djelovati scenario kao u susjednoj Mađarskoj, Rafinerija – Petrokemija!

Ako tko ne razumje zašto je ovo bitno,u Essenu je sjedište E.ON Ruhrgasa!

Btw. na web stranici Mnistarstva zaštite okoliša od prekjučer stoji
http://puo.mzopu.hr/default.aspx?id=3171

a objavili su i na naslovnoj strani!
http://www.mzopu.hr/

Neznam jel ovo bitno… 🙂


Prenosim iz Business.hr/Hina 14.01.2009 10:12

Analitičari: Bit će zanimljivo saznati tko je kupio Dioki
Po snažnom rastu cijene u posljednjih šest dana ističe se dionica Diokija, uslijed medijskih špekulacija da bi plinska kriza mogla ubrzati odluke o izgradnji LNG terminala na lokaciji Dina, na otoku Krku. Cijena te dionice jučer je ojačala više od četiri posto, zaključivši trgovanje nadomak 177 kuna.
Analitičari, međutim, ističu kako valja biti oprezan, s obzirom da se snažan rast cijene te dionice proteklih dana ostvaruje na vrlo malim prometima. Također, napominju kako nema još nikakvih naznaka o početku izgradnje LNG terminala.
"Zanimljivije će biti kad saznamo potkraj idućega tjedna tko je postao vlasnikom četiri posto Diokija na javnoj dražbi održanoj u ponedjeljak", ističe Vorkapić.

Taj vlasnik 4% Diokija možda ne zna da su tri glavne firme kojima je Dioki u Italiju izvozio-propale.
Ista sudbina mogla bi dočekati i BASF.
Dobro dok se imate nadati barem LNG-u.
Jer proizvodnja mora pasti enormno,a zalihe porasti.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close