DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-moze-li-crobex-izdrzati-iznad-1.700-bodova%3f,34963.html

Nema bolje dionice od DIOK za malog dejtrejdera

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nema bolje dionice od DIOK za malog dejtrejdera

Dejtrejderi će nestati kada Dioki počme skakati, kao i obično.
Dejtrejderi gule jedan drugoga, a ako nekog ulove na ovoj bezobraznoj niskoj cijeni puna šaka brade.



Nema bolje dionice od DIOK za malog dejtrejdera

Dejtrejderi će nestati kada Dioki počme skakati, kao i obično.
Dejtrejderi gule jedan drugoga, a ako nekog ulove na ovoj bezobraznoj niskoj cijeni puna šaka brade.

[/quote]
kad je bezobrazno niska ti kupi!!!!,a ne zovi indirektno druge na kupnju!!!!!

ma nije niska,ja sam plaćao 20kuna po dionici,haha

pixma

nije niska s obzirom na trenutno stanje i stanje koje će se tek dogoditi……al kroz par godina…..




Nema bolje dionice od DIOK za malog dejtrejdera

Dejtrejderi će nestati kada Dioki počme skakati, kao i obično.
Dejtrejderi gule jedan drugoga, a ako nekog ulove na ovoj bezobraznoj niskoj cijeni puna šaka brade.

[/quote]
kad je bezobrazno niska ti kupi!!!!,a ne zovi indirektno druge na kupnju!!!!!
[/quote]

Evo direktno pozivan sve one koji su imali namjeru kupiti Dioki da ne kupuju!

Zadovoljan?????

Vidim da se danas pokazalo da je bid na DIOK-iju vrlo jak i da nakon panike ipak pobjedi razum. Vrlo brzo se koliko vidim DIOK-i vratio na razinu od prekjučer i izgleda da će oni koji su mislili opet kupovat po 100 kuna ostati kratkih rukava.
Moglo se još jutros kupiti super povoljno jednu ograničenu količinu, ali meni se čini da je ‘prošla baba s kolačima’ i da ćemo teško vidjeti one cijene DIOK-ija opet. Ako se kojim slučajem desi da neko iskrca veću količinu i sruši cjenu, mislim da bi se vrlo brzo našlo dosta kupaca koji bi bili sretni da ulete.
Puno je cash-a još spremno za kupovinu, ali ljudi izgleda još uvjek kalkuliraju da li je pravo vrijeme za ulaz i još se nadaju da će uspjeti kupiti povoljnije. Taj cash koji čuči negdje sa strane i čeka je vjerovatno dovoljan da digne dionicu značajno bez ikakvih dodatnih impulsa (FI, LNG, zemljište i sl.)

Ispostavilo se soš jednom da je DIOK-i jako potentna dionica koja može ostvariti rast kao malo koja na ZSE. Njezin potencijal je još uvjek izuzetno veliki.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ono nakon blokade kaj je bilo ostalo je ošlo ko ništa, baš sam pratil i gural sam se da bi zgrabil koje zrno, ali nije prošlo. Posle toga 14x je bil san snova…. eto tolko o Dijokiju. Sanjajte kad se kupovalo po 100 i kusur kuna ili (ne)daj bože ispod. No, i bolje da sam si sad usral v grlo nego kaj sam to napisal, nikad se nezna….bumo vidli, rekli su slepi. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Deco draga, vi najbolje znate koliko vjerujem u Dioki. [thumbsup]
To je jedina dionica koju trajno držim u portfelju.
Ipak, sirene, moji morski glasnici, mi kažu da nas u prvom kvartalu (ev. polugodištu) čeka još barem jedan drastični pad CROBEX-a.
Zato mislim da ćemo opet imati prilike mijenjati jednog Mažuranića za jedan Dioki.
S obzirom na to da sam poradio na svojoj likvidnosti, ta ideja mi nije sasvim mrska.
Ali zato dugoročno nema straha! [thumbsup]

La vita e bella!


Nema bolje dionice od DIOK za malog dejtrejdera

Ne znam da je baš Dioki kao hiperlikvidna dionica sa svakodnevnim prometima od 10 milijuna kuna raj za trejdera. Prije kako popušiti pola ulaza u pola sata i onda čekati mjesec dana uz gastal.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Deco draga, vi najbolje znate koliko vjerujem u Dioki. [thumbsup]
To je jedina dionica koju trajno držim u portfelju.
Ipak, sirene, moji morski glasnici, mi kažu da nas u prvom kvartalu (ev. polugodištu) čeka još barem jedan drastični pad CROBEX-a.
Zato mislim da ćemo opet imati prilike mijenjati jednog Mažuranića za jedan Dioki.
S obzirom na to da sam poradio na svojoj likvidnosti, ta ideja mi nije sasvim mrska.
Ali zato dugoročno nema straha! [thumbsup]

Posejedon se vratio s poslovnog ručka gdje je puno čuo od svog društva, možda i kakva insajderska ne bi me čudilo, pao je i dogovor naravno, i reklo bi se čovek već dejstvuje prema planu i programu.

Glede stotke jedino ako bude split dionice a u to sumnjam. Imao si koliko si htio a ako nisi imo onu stvar tko ti je kriv.

New Report

Close