DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dioki je super dionica ,ali se bojim iz iskustva da neće ostati na ovoj razini.


Dioki je super dionica ,ali se bojim iz iskustva da neće ostati na ovoj razini.

naravno da neće, ići će preko 1000 kn do kraja godine , sa diokiijem se mora polako i nježno da ne ekspolodira:)

Cookie Monster


4% dionica kupljeno za 60 kn. prava po dionici. Prava se na ZSE tržila na 240% nominale. Realno dionica protrgovana po 144 kn.

Ako je to istina, onda do kraja tjedna idemo na 300

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jel se zna tko je kupac paketa dionica?

Eto stanja iz SDA, pa da vidimo razliku na T+3


Rok namire po transakciji u ovom slučaju je 8 dana, malo ćemo se strpiti sa upoznavanjem, iako sam uvjerenja da ćemo vidjeti samo skrbnički račun. Nadalje, tkogod investira realne vrijednosti od 120-150 kn/dionici za paket od 4% ili 161.682 dionice, taj sigurno gleda na duže staze u cilju ostvarenja multiplicirane dobiti na uloženo.

Kaže Željko Kardum u današnjem Poslovnom klubu (cit.):
"Dioki je narastao od početka Nove godine više od 35 % a danas je završio u pozitivnoj blokadi. Malo vam je promaklo, jelda?"

Nije nam promaklo Željkec, nije! [lol]

La vita e bella!

Imate dobru strukturu dioničara. Mali Free float, mind set ulagača u ovoj dionici jedan je od najkvalitetnijih na burzi. Zato nema prodaje na ovim razinama. Ovo je jedna od najboljih dionica na burzi. A o tome kakva je kompanija najbolje govore izvješća. [tongue]

Što kupiti, dobru dionicu ili udio u dobroj kompaniji? Uvijek vječna dvojba. Ipak ovo prvo stvara prinos, ovo drugo je samo vječna utjeha [proud]

Nemam DIOK

I'LL BE BACK


Imate dobru strukturu dioničara. Mali Free float, mind set ulagača u ovoj dionici jedan je od najkvalitetnijih na burzi. Zato nema prodaje na ovim razinama. Ovo je jedna od najboljih dionica na burzi. A o tome kakva je kompanija najbolje govore izvješća. [tongue]
Što kupiti, dobru dionicu ili udio u dobroj kompaniji? Uvijek vječna dvojba. Ipak ovo prvo stvara prinos, ovo drugo je samo vječna utjeha [proud]
Nemam DIOK

ko ti kriv, hehe [tongue]



Imate dobru strukturu dioničara. Mali Free float, mind set ulagača u ovoj dionici jedan je od najkvalitetnijih na burzi. Zato nema prodaje na ovim razinama. Ovo je jedna od najboljih dionica na burzi. A o tome kakva je kompanija najbolje govore izvješća. [tongue]
Što kupiti, dobru dionicu ili udio u dobroj kompaniji? Uvijek vječna dvojba. Ipak ovo prvo stvara prinos, ovo drugo je samo vječna utjeha [proud]
Nemam DIOK

ko ti kriv, hehe [tongue]
[/quote]

Sjeti se Tiska i plači [tongue] [proud]

I'LL BE BACK

Kome dozdej nije jasno nigdar ni nebu.
Sadašnjoj vladajućoj garnituri u interesu je danas, sutra, dakle prije sutra, dovesti LNG u Dalmaciju pod cijenu da draga nam država ostane bez ikakvog terminala.
Dok je na snazi postojeći omjer snaga na tronu LNG-a na DIOKIjevom terenu nećemo gledati.
Jbga bolje da se zagađuje Trst nego Rijeka, to je naše shvaćanje ekologije.
Kad se, ako se za ove vlasti, postigne ozbiljan dogovor da će se još jedan LNG graditi u Pločama tada će i stvarno, nadam se, krenuti i ovaj na Krku.
Bilo bi nam svima bolje da se do daljnjeg odgodi gradnja Pelješkog mosta i ti novci ulupaju u LNG u Pločama.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Ti bokca, opako su jake ove snage u dodjeli negativnih ocjena, ali neće im pomoći….ode Dioki prema nekadašnjim vrijednostima. [lol]


Kome dozdej nije jasno nigdar ni nebu.
Sadašnjoj vladajućoj garnituri u interesu je danas, sutra, dakle prije sutra, dovesti LNG u Dalmaciju pod cijenu da draga nam država ostane bez ikakvog terminala.
Dok je na snazi postojeći omjer snaga na tronu LNG-a na DIOKIjevom terenu nećemo gledati.
Jbga bolje da se zagađuje Trst nego Rijeka, to je naše shvaćanje ekologije.
Kad se, ako se za ove vlasti, postigne ozbiljan dogovor da će se još jedan LNG graditi u Pločama tada će i stvarno, nadam se, krenuti i ovaj na Krku.
Bilo bi nam svima bolje da se do daljnjeg odgodi gradnja Pelješkog mosta i ti novci ulupaju u LNG u Pločama.

Nema bolje lokacije od Omišlja. Duboki gaz, strateško geografski povoljna lokacija, odmakli planovi, napravljena SUO, osnovana kompanija pod patronatom OMV-a Adria LNG, kadar postoji, jedino mi Balkanci se ne možemo dogovoriti tko će i kako će. Što će nam Ploče?! Omišalj bi imao 10 milijardi kubika godišnje, tri puta više nego potrošnja HR. Izvoz, transportne kvote, strateško značenje HR itd itd. I onda uleti dr Ivo Sanader ajmo još jedan graditi s Bosancima i Srbima. Kao da gledam tri praščića da nešto grade. Ajde pustite i megalomaniju, Ploče, Bosance i Srbe, i Omišalj je čini mi se nedosanjani san. Bitno da se powerpoint prezentacije vrte, rade energetske strategije koje smisla nikakvog nemaju (u toj sam branši i znam kako je i tko radio, kako je bacao brojeve iz rukava). Ljudi energetika je u HR u totalnom rasulu i sada ispliva na površinu sva mast i nekompetentnost. Dao Bog i grupacija doktora s dr. Ivo Sanaderom na kormilu Omišalj. Reče jednom Pervan nije niti čudo da nam je država ko ludnica kada su na čelu sve doktori.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kao, nije mi jasno zakaj taj LNG već nije napravljen.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close