DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sava samo ti piši ma šta drugi mislili,puno lijepih info smo dobili dosad od tebe,da nije ove po meni izrežirane sv,krize davno bi se otvarali šampanjci na diokici.strpljen-spašen kaže našnarod,samo tko može izdržati.

pixma

Jel se zna tko je kupac paketa dionica?

Eto stanja iz SDA, pa da vidimo razliku na T+3

La vita e bella!

cadilac, 13.01.2009. u 10:53

Ako misliš da je moj tekst rezultat nekih insiderskih informacija grdno se varaš.
Ja samo razmišljam tehnološki a prenosim ono što se dogodilo u npr Mađarskoj.
Meni je logično da MOL ima intenciju zatvoriti svoj tehnološki ciklus u HR na način kako je to učinio u Slovačkoj i Mađarskoj. Zašto bi HR bila iznimka?

Nisam mislio na tebe, za tebe svi znamo da si expert za DIOKI, pišeš već dugo i pomažeš forumašima pa tako i meni. Hvala. Mislio sam na činjenicu da je DIOKI ovih dana ipak najviše rastao, a kako je trenutno kriza s plinom, pa Sanader jučer daje intervju s naglaskom na energetsku politiku i buduće projekte, pa ova aukcija….nije to slučajno. Netko zna puno više od nas malih i zato cijena raste. Isto je bilo i kad je padalo. Inače imam neku crkavicu od xxx kom pa mi ovaj rast odgovara; osobno mislim da je DIOK najperspektivnija dionica na ZSE u periodu 3-5 god.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b0ecfa01-497f-44e8-bd19-9092a183e5d2&open=sec

evo bas sam to i govorio neki dan

Clear a path,I'm goin home !


Jel se zna tko je kupac paketa dionica?

Eto stanja iz SDA, pa da vidimo razliku na T+3

Ne, ali se može pretpostaviti komu je otišao poklon paket.

Radi ovakvih dražbi se u normalnim zemljama ide na robiju

Hell is Empty and all the Devils are Here

A valjda su i prava kupljena u paketu pa nek neko objasni o čemu se tu radi.

DIOKI N A 120 KUNA


DIOKI N A 120 KUNA


O čemu vi to pričate?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Radi ovakvih dražbi se u normalnim zemljama ide na robiju

S Pravima se od HFP-a kupuje od 2000.-te i mislim da je uvijek na istim uzusima.
A i prodaja Diokija i Belja za Prava je meni se čini dio jednog malo većeg posla gdje je jedna strana, u ovom slučaju kupac, svojom činidbom učinila uslugu a ovaj tj. HFP uzvratio na ovakav način.
Vjerojatno je i zabrana prodaje dionica na ZSE dio dogovora.



Radi ovakvih dražbi se u normalnim zemljama ide na robiju

S Pravima se od HFP-a kupuje od 2000.-te i mislim da je uvijek na istim uzusima.
A i prodaja Diokija i Belja za Prava je meni se čini dio jednog malo većeg posla gdje je jedna strana, u ovom slučaju kupac, svojom činidbom učinila uslugu a ovaj tj. HFP uzvratio na ovakav način.
Vjerojatno je i zabrana prodaje dionica na ZSE dio dogovora.

[/quote]

Hvala Sava al zanimame kakav je financijski učinak tih Prava za cijenu dionice koja je kupljena. Pojednostavljeno, je li ta prava znače da je vrijednost diokija koju je kupac platio veča ili manja od 60 kuna. nose li mu ona korist ili štetu ako se to tako može nazvat?

4% dionica kupljeno za 60 kn. prava po dionici. Prava se na ZSE tržila na 240% nominale. Realno dionica protrgovana po 144 kn.

New Report

Close