DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

07. 01. 2009. | 13:10

Mesić: Mene su ispljuvali kad sam dogovarao da Katar uloži u LNG terminal

Predsjednik Republike Stjepan Mesić komentirao je danas za Radio Split krizu vezanu uz plin rekavši da je Katar prije nekoliko godina bio spreman u Hrvatskoj izgraditi terminal za ukapljeni plin, što je naišlo na nerazumijevanje, no, dodao je, Katar je i sad spreman na to ulaganje.
– Ja sam ponovno razgovarao s emirom, oni su i sad spremni ulagati u terminal – kazao je Mesić, koji je na odmoru na Hvaru.

– Kada sam prije šest godina bio u Kataru i dogovorio se s tamošnjim emirom da Katar izgradi kod nas terminal za ukapljeni plin – a ulaganja bi bila dvije milijarde dolara i prije svega bi profitirale naše tvrtke koje bi gradile taj terminal te bismo danas bili osigurani što se tiče plina i ne bismo ovisili samo o ruskom plinu – mene su ispljuvali – rekao je Mesić.

Rekao je kako je katarski emir dao Hrvatskoj, to jest splitskoj tvrtki "Konstruktor" velik posao u Kataru vrijedan 220 milijuna dolara.

Ako je ovo istina, a nema rzloga da mu ne vjerujemo jer se stvarno trudi da dovuče investitore u HR, vrijeme je za ostavke. Kao što se već dogodilo u policiji i pravosuđu.

Kao što sam rekao na prethodnoj stranici:

banda pokvarena, nesposobna i neposlovna! [angry]

La vita e bella!


Kao što sam rekao na prethodnoj stranici:

banda pokvarena, nesposobna i neposlovna! [angry]

Mesić hoda po Bliskom istoku i Magrebu i otvara vrata za velike poslove, a onda se pojavljuju likovi kod nas koji to miniraju.
Tu i tamo netko iskoristi priliku i uleti. TDR naprimjer.


Kao što sam rekao na prethodnoj stranici:

banda pokvarena, nesposobna i neposlovna! [angry]

bio si dobar u otvorenom, čak si se lijepo i uredio


bio si dobar u otvorenom, čak si se lijepo i uredio

He-he.
Neke curke su mi rekle da se još uvijek sjećaju kravate na točkice.
Doduše ne znaju što sam rekao, ali je kravata bila OK, kažu! [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!


Kao što sam rekao na prethodnoj stranici:

banda pokvarena, nesposobna i neposlovna! [angry]

Ako su Predsjednika ispljuvali šta su tek u stanju učiniti nama običnim malim ljudima i dioničarima! Vjerojatno i sve ovo sranje na ZSE koje je počelo 13.10.2008. je u režiji mozgova iz iste kuhinje.

Posejdone,
takav ću ti vritnjak opaliti, da nećeš moći sjediti mjesec dana na dupetu, majke mi.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Kravate su ok. Obje. I svjetla i na točkice.

A vritnjak ostaje.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Nista od toga,kako je brzo krenulo gore,isto ce se tako grubo i prizemljit,ne zaletajte se ljudi,budite oprezni. Cekajte 15.1. netko ce uzet cijeli paket na dražbi za male novce,i prodavat za malo skuplje,i opet ce dobro zaradit…zasad je ovo nerealno.

što je 15.01.?



Nista od toga,kako je brzo krenulo gore,isto ce se tako grubo i prizemljit,ne zaletajte se ljudi,budite oprezni. Cekajte 15.1. netko ce uzet cijeli paket na dražbi za male novce,i prodavat za malo skuplje,i opet ce dobro zaradit…zasad je ovo nerealno.

što je 15.01.?
[/quote]

Vjerovatno dražba.

Ispravak,dioki ce bit na dražbi vec 13.1.
Dražba portferlja hrvatskog fonda za privatizaciju,pocetna cijena diokija 60 kuna….naravno,to je za velike igrače,jer se mora uzet cijeli paket. Dražba pocinje vec 9.1.

http://www.hfp.hr/default.asp?id=673

Clear a path,I'm goin home !

EU urged to approve funds for upgrades

BRUSSELS — EU Commission President Jose Manuel Barroso called Wednesday on European Union governments to approve a 5 billion-euro ($6.8 billion) stimulus program to upgrade energy and Internet links.

Barroso said finance ministers had not yet given the EU executive the final go-ahead to release the funds — even though he said EU leaders were supportive of the plan to shift unspent EU farm subsidies toward better gas and electricity connections and broadband Internet infrastructure.

EU nations have been reluctant to sign up to details of the European Commission’s suggested 200 billion-euro spending program to stoke growth.

Dio ove love bi mogao završiti na Krku. Za EU je LNG na Krku od životne važnosti. Srednja Europa ovisi o brzoj realizaciji projekta jer to je najkraći put i jedini mogući način diverzifikacije dobave.

New Report

Close