DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko se ja sjećam Komadina je bio protiv gradnje LNG terminala u Omišlju!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


"Projekt LNG terminala trebao bi imati veće kapacitete"

Projekt LNG terminala na Krku trebao bi imati mnogo veće kapacitete jer bi samo četiri velika primorsko-goranska potrošača – Ina, DINA, Energo i Termoelektrana Urinj – trošila dvije od predviđenih tri i pol milijarde prostornih metara ukapljena plina, rekao je primorsko-goranski župan Zlatko Komadina na konferenciji za novinare.

U osvrtu na 3. maj, Komadina je kazao kako bi Vlada tom brodogradilištu morala osigurati gradnju flote za domaće brodare, ali ne pod svaku cijenu. Rješenje vidi u gradnji za novog riječkog brodara, te u gradnji brodova za prijevoz ukapljena plina za budući LNG terminal.

Zanimljiva ideja u najmanju ruku.

Izvor: http://www.poslovni.hr/101516.aspx

Gradnja flote? Pa zna li taj Komadina koliko brodogradilišta u svijetu ima kapacitet za izgradnju LNG carriera? Jedino da Korejci ili Japanci ulete u privatizaciju nekog od brodogradilišta i onda ulože u tehnologiju za izgradnju takvih brodova.
Korejci su 3.11. otvorili veleposlanstvo u HR i evo što je rekao Mesić….

2. President Mesic congratulated on the opening of the Korean Embassy to Croatia and requested the strengthening of cooperation in political affairs including the revitalization of high-ranking Korean officials’ visit to Croatia and the expansion of Korean companies’ business in Croatia in the field of shipbuilding. Vice Minister Shin explained the political landscape on the Korean Peninsula including North Korea’s nuclear issue and inter-Korean relations. President Mesic confirmed his support for South Korea’s policy towards North Korea and the establishment of peace on the Korean Peninsula.

To sa flotom je stara, prastara ideja. Toga sam se čak i ja prije Komadine sjetila.
Koje brodogradilište?
3.Maj?
Pa 3.Maj će kupiti Mate Markanović za 1 Kn. To je planirao, na tome je radio, to će i dobiti.

Nego, pustimo malo flotu.

Što kažete na situaciju sa HEP-om?

Očito nam se bliži još jedan IPO.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

IPO + kriza = pušiona

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

ZSE
Predsjednik Uprave Diokija stekao još dionica

Zdenko Belošević, predsjednik Uprave Diokija, jučer je stekao 16 dionica te kompanije, priopćeno je na Zagrebačkoj burzi.

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

pretrg’o se jadan
kako ne bi i stekao kad je kupnja toliko jadna da se eventualni prodavač ne može niti pošteno istresti
i gdje da se ja sad postavim na kupnji
na koju cijenu
ima li tko pametan savjet?

Takvi smo ti mi u DIOKIJU! 100 po 100……. rolleyes (za crne dane)
wink
…ili bolje reć: 16 po 16 [undecid]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ne budite takvi. Čovjeku ostalo od gableca.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ne budite takvi. Čovjeku ostalo od gableca.

Možda zakašnjele dnevnice ? Ipak , ne bi smio tako naglo.

koji muk….valjda se niste prestrašili….ne brinite kada ne brinem ja najveći neznalica i gubitnik ovdje…sunca će uvijek biti nakon zime da nas ogrije,a zakoricu kruha ćemo se snaći [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

Sve je u redu…ne brinite za sudbinu Mr. Dioxsija (čitaj:DIO-Ki-ja…ya ili DIOK-R-A).., živi bili uz pozdrav od Vašeg kolege sa trenutno debelim minusom u obliku životne ušteđevine koju sam uložio u ovu dionicu…vjere i strpljenja nam svima nedostaje…stoga hrabro, jer kaže narod: na muci se poznaju junaci, a poslije bitke su svi generali…sve se zna samo je potreban protok vremena i dobar način razmišljanja o vrijednostima, pa i dionica, jer o tome se sada radhi…sve hajnaj od beix-a svim dioničarima uz pozdrav od sveg srca [cool] [thumbsup]

Hare Krsna djevojčice i dječaci




Po meni je ovaj potez predsjednika čak i kontra produktivan jer on ima tako malo dionica da me kao eventualnog budućeg ulagača obeshrabruje. Jer ako on drži takovu mizeriju od dionica postavlja se pitanje zašto bi se onda drugi ulagači koji ne ma ju takav pregled u opće gurali u to??? Ili neka kupi par postotaka ili neka ne kilavi u opće.

Sobzirom koliko je vremena proveo na visokim pozicijama nisu mu ni potrebne dionice,zaradio je on ohoho kunelića,,,..
[/quote]

Pa baš za to! Mudrinić je neki dan spičio pola milje kn da pokaže gdje je dno na HT-u. Njemu to ni je nikakva lova ali je signal drugima, a šta ovaj tu signalizira pojma nemam.
[/quote]
Ovaj signalizira da mu plaća baš i nije jača strana. Ili je škrtac.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close