DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/101492.aspx

Predsjednik uprave se ubio od troška.

who dares, wins

I predsjednikuprave DIOKIJA g.Belošević kupio 100 dionica, ali za zada je na 251 kom….vjerojatno radi smanjena ulaza [tongue]

Kolika ima primanja na godišnjoj razini ,uopće je smiješno ovo i spominjati,,,,pa ja ću kao šljaker imati više od njega. [lol]


I predsjednikuprave DIOKIJA g.Belošević kupio 100 dionica, ali za zada je na 251 kom….vjerojatno radi smanjena ulaza [tongue]

Takvi smo ti mi u DIOKIJU! 100 po 100……. [rolleyes] (za crne dane)
[wink]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Po meni je ovaj potez predsjednika čak i kontra produktivan jer on ima tako malo dionica da me kao eventualnog budućeg ulagača obeshrabruje. Jer ako on drži takovu mizeriju od dionica postavlja se pitanje zašto bi se onda drugi ulagači koji ne ma ju takav pregled u opće gurali u to??? Ili neka kupi par postotaka ili neka ne kilavi u opće.

who dares, wins



I predsjednikuprave DIOKIJA g.Belošević kupio 100 dionica, ali za zada je na 251 kom….vjerojatno radi smanjena ulaza [tongue]

Takvi smo ti mi u DIOKIJU! 100 po 100……. [rolleyes] (za crne dane)
[wink]
[/quote]
—-da sam barem ja na ovim cijenama skupljao za crne dane ….bilo bi onda [wink]


Po meni je ovaj potez predsjednika čak i kontra produktivan jer on ima tako malo dionica da me kao eventualnog budućeg ulagača obeshrabruje. Jer ako on drži takovu mizeriju od dionica postavlja se pitanje zašto bi se onda drugi ulagači koji ne ma ju takav pregled u opće gurali u to??? Ili neka kupi par postotaka ili neka ne kilavi u opće.

Sobzirom koliko je vremena proveo na visokim pozicijama nisu mu ni potrebne dionice,zaradio je on ohoho kunelića,,,..



Po meni je ovaj potez predsjednika čak i kontra produktivan jer on ima tako malo dionica da me kao eventualnog budućeg ulagača obeshrabruje. Jer ako on drži takovu mizeriju od dionica postavlja se pitanje zašto bi se onda drugi ulagači koji ne ma ju takav pregled u opće gurali u to??? Ili neka kupi par postotaka ili neka ne kilavi u opće.

Sobzirom koliko je vremena proveo na visokim pozicijama nisu mu ni potrebne dionice,zaradio je on ohoho kunelića,,,..
[/quote]

Pa baš za to! Mudrinić je neki dan spičio pola milje kn da pokaže gdje je dno na HT-u. Njemu to ni je nikakva lova ali je signal drugima, a šta ovaj tu signalizira pojma nemam.

who dares, wins




Po meni je ovaj potez predsjednika čak i kontra produktivan jer on ima tako malo dionica da me kao eventualnog budućeg ulagača obeshrabruje. Jer ako on drži takovu mizeriju od dionica postavlja se pitanje zašto bi se onda drugi ulagači koji ne ma ju takav pregled u opće gurali u to??? Ili neka kupi par postotaka ili neka ne kilavi u opće.

Sobzirom koliko je vremena proveo na visokim pozicijama nisu mu ni potrebne dionice,zaradio je on ohoho kunelića,,,..
[/quote]

Pa baš za to! Mudrinić je neki dan spičio pola milje kn da pokaže gdje je dno na HT-u. Njemu to ni je nikakva lova ali je signal drugima, a šta ovaj tu signalizira pojma nemam.
[/quote]
Sell signal? [proud]
Salim se….
DIOK i PTKM po meni su najvece "misterije" na ZSE. Totalno sam neodlucan oko te dvije dionice. Obdje bi trebale ici gore i to jako,ali otom potom…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


I predsjednikuprave DIOKIJA g.Belošević kupio 100 dionica, ali za zada je na 251 kom….vjerojatno radi smanjena ulaza [tongue]

[smiley] Ne, ipak nije. S ovim si je povecao ulaz.

Čovjek koji za firmu u jednom kvartalu zaradi na tečajnim razlikama oko 10 milijuna kuna
zaslužuje bonus.
I to dobar.

"Projekt LNG terminala trebao bi imati veće kapacitete"

Projekt LNG terminala na Krku trebao bi imati mnogo veće kapacitete jer bi samo četiri velika primorsko-goranska potrošača – Ina, DINA, Energo i Termoelektrana Urinj – trošila dvije od predviđenih tri i pol milijarde prostornih metara ukapljena plina, rekao je primorsko-goranski župan Zlatko Komadina na konferenciji za novinare.

U osvrtu na 3. maj, Komadina je kazao kako bi Vlada tom brodogradilištu morala osigurati gradnju flote za domaće brodare, ali ne pod svaku cijenu. Rješenje vidi u gradnji za novog riječkog brodara, te u gradnji brodova za prijevoz ukapljena plina za budući LNG terminal.

Zanimljiva ideja u najmanju ruku.

Izvor: http://www.poslovni.hr/101516.aspx

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close