DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Po meni trenutno jedna od best buy na zse

A ZAŠTO??????JER JE 25% OD CIJENE KOJA JE BILA!,BIT ĆE BEST BUY ZA 10TAK DANA KAD ĆEŠ JU KUPIT PO 50,A PRODAVAT PO 60 I UZEZ 20%…
[/quote]
Da i bude u nemogučoj varijanti 50 kn, ti bi je čekao na 30, koji lik. [lol]




Po meni trenutno jedna od best buy na zse

A ZAŠTO??????JER JE 25% OD CIJENE KOJA JE BILA!,BIT ĆE BEST BUY ZA 10TAK DANA KAD ĆEŠ JU KUPIT PO 50,A PRODAVAT PO 60 I UZEZ 20%…
[/quote]
Da i bude u nemogučoj varijanti 50 kn, ti bi je čekao na 30, koji lik. [lol]
[/quote]
ja je nebi više ni za 20,jer nema perspektive!!!!!ne firma ko firma,nego firma koja je u ovoj jeb… zemlji,firma koju vode loši menageri….a ti branek na svojih cca 100tinjak komada u minusu si 80%,a kaj je s onoima kaj imamo po tisućinjak,a prosjek bio cca 300kn???zato šuti!!!!

Nebi bio pesimističan.
Nije mi jasno samo zašto si ulazio u dioki kad sad govoriš da ništa nevalja.
Ili si razočaran pa pišeš gluposti ili Shortaš pa bi odgovarao jedan pad.

izvješće ma ZSE


izvješće ma ZSE

Nisam našla.
Daj pliz baci link.

Btw. Ne mogu vjerovati da imam nešto siće kesha u ovom momentu.
Možda kupim po 90 Kn… he-he. Ma šalim se.
Koji crnjak čovječe!! Da mi je to netko rekao kada sam kupovala po 3 stoje, rekla bih da je idiot i vjerovatno bih ga napala na forumu.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

http://www.zse.hr/



izvješće ma ZSE

Nisam našla.
Daj pliz baci link.

Btw. Ne mogu vjerovati da imam nešto siće kesha u ovom momentu.
Možda kupim po 90 Kn… he-he. Ma šalim se.
Koji crnjak čovječe!! Da mi je to netko rekao kada sam kupovala po 3 stoje, rekla bih da je idiot i vjerovatno bih ga napala na forumu.
[/quote] ……Pa ja ću još sačekati razvoj situacije,ne budem se zaletao, a na greškama se uči,,…otišlo ovo sve u mp3 …….e ,,,,,pozdrav. [lol]

Nema panike ljudi sutra je novi dan, a i planet se neće prestati okretati, zar ne?
***obrisano***

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DIOK-fin2008-3Q-NotREV-K-HR.xls

who dares, wins

hoće li netko baciti komentar koliko je loše?

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Brilijantan izvještaj nema šta! Kao i uvijek, poput stanja na mojoj kreditnoj kartici. [tongue]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Očito je da u RDG-u nema prihoda od prodaje zemljišta.
Međutim , bitno su narasli i prihodi s domaćeg tržišta (AOP 031) i ostali prihodi (AOP 033).
Krije li se tu negdje prihod od najma 600.000 kvadrata za LNG ? To bi moralo biti negdje reda veličine od 10-ak mil kn kvartalno ?

New Report

Close