DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hehe….zanimljivo kako sada nitko ne kupuje DIOK na 240 kn a na 400 ste se svi hvalili kako ga kupujete jer je jeftin i navlačili druge na kupnju!!! jel vam bar neugodno?
al ajde, DIOK je sada na razini povoljnoj za kupnju i isplativ, a nitko ga neće. čudni ste vi ulagači [lol]

Dugoročno (čitaj u narednih par godina) DIOKI i je jako jeftin na 400kn, ali kratkoročno (čitaj u nardnih 6 mj. do godine dana) mogli bi se u nekim trenucima uvjeriti kako je 200 kn jako skupo.
A kad govoriš o nekoj neugodnosti, pa nekako se moraju ribice potjerat u mrežu.

Hm ! Hm !
Činjenično stanje tko i koliko "čega" kupuju naši fondovi !
http://www.poslovni.hr/97848.aspx
Bilo nam je bolje bez CROBEXA, a sad se još pojavio i OBI-1 ! [angry]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

Kako sam se danas (baš danas) uhvatio činjenica evo možda još jedne loše. Evo što "genijalci" iz HANFE najavljuju !
http://www.limun.hr/
Mi ne idemo prema vrhu gore, mi idemo prema vrhu dna ! Tko zna što nas čeka ? Uh što sam se raspiso, samo lako štivo pišem .

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

Bez komentara!

Vaš link

La vita e bella!

Prije cca godinu dana, Dioki bijaše oko 250 kuna. Susjed iz zgrade na dosta dobroj poziciji u Diokiju. U liftu: Dioki vrijedi 500 kuna, kupuj mali.

Par mjeseci kasnije. Dioki na 600-700 kuna. isti susjed. U liftu: Kupuj mali, Dioki vrijedi 1000 kuna.

Inače susjed nije prodao dionice. kaže da će ih prodavati po 2000 kad bude išao u mirovinu. a bome ima dosta godina. blizu 60.

Nisam kupovao ni po 250(tada sam ulagao uglavnom u OIF-ove), a ni po 600 (tada sam uglavnom bio u kešu i razmišljao da li i što kupovati) iako imam dobro mišljenje i o Diokiju (manje više znam što se dešava unatrag par godina).
Neki se će možda sjetiti da sam uglavnom pozitivno pisao o Diokiju.

I evo opet Dioki na 230 kuna.

Ne kupujem ni sad jer nemam keša koji odlazi na uređenje stana. E sad, kad bi neka dobra duša pročitala što piše dolje kod mene u potpisu možda bi ostalo i za koju dionicu diokija.

ovaj post je druk za dioki, ali i za prodaju stana


Bez komentara!

Vaš link

Evo ja bih komentirao te nebuloze samo s jednim pitanjem.
ZAŠTO je Adria LNG kupila zemljište???
Možda će raditi hotelsko naselje uz Dinu!



Bez komentara!

Vaš link

Evo ja bih komentirao te nebuloze samo s jednim pitanjem.
ZAŠTO je Adria LNG kupila zemljište???
Možda će raditi hotelsko naselje uz Dinu!
[/quote]

ako turističke agencije prodaju aranžmane ljudima da idu brati mandarine, zašto onda ne bi ljudi se kupali u moru pored Dine Omišalj. Ljudi su blesavi mazohisti.

Zamisli naslov : Bogataši dolaze iskusiti prljavo more

@ asdfgh123

Bravo mali, odlično si to napisao. Subjektivno govoreći, susjed ti je prilično u pravu.
btw. trebalo je vremena da skuže onoga na bidu, skriveni oko 340 kom. na 230,03, pa su ga preskočili.
Što se tiče Adria LNG Hrvatska, to se rješava idući tjedan.




Bez komentara!

Vaš link

Evo ja bih komentirao te nebuloze samo s jednim pitanjem.
ZAŠTO je Adria LNG kupila zemljište???
Možda će raditi hotelsko naselje uz Dinu!
[/quote]

ako turističke agencije prodaju aranžmane ljudima da idu brati mandarine, zašto onda ne bi ljudi se kupali u moru pored Dine Omišalj. Ljudi su blesavi mazohisti.

Zamisli naslov : Bogataši dolaze iskusiti prljavo more

[/quote]

More uz Dinu ti je čistije od ijedne plaže u Opatiji!
Prati malo podatke iz Zavoda za javno zdravstvo.





Bez komentara!

Vaš link

Evo ja bih komentirao te nebuloze samo s jednim pitanjem.
ZAŠTO je Adria LNG kupila zemljište???
Možda će raditi hotelsko naselje uz Dinu!
[/quote]

ako turističke agencije prodaju aranžmane ljudima da idu brati mandarine, zašto onda ne bi ljudi se kupali u moru pored Dine Omišalj. Ljudi su blesavi mazohisti.

Zamisli naslov : Bogataši dolaze iskusiti prljavo more

[/quote]

More uz Dinu ti je čistije od ijedne plaže u Opatiji!
Prati malo podatke iz Zavoda za javno zdravstvo.
[/quote]

Jebote što si ozbiljan. Eto vidiš – možda stvarno hoće gradit hotel.


@ asdfgh123

Bravo mali, odlično si to napisao. Subjektivno govoreći, susjed ti je prilično u pravu.
btw. trebalo je vremena da skuže onoga na bidu, skriveni oko 340 kom. na 230,03, pa su ga preskočili.
Što se tiče Adria LNG Hrvatska, to se rješava idući tjedan.

Nije mi jasno kako jedan dugoročni ulagač ima živaca pratiti svaku transakciju, svaki dan…

@ sava

Imaš pravo – more je najčistije tamo gdje nema ljudi.



@ asdfgh123

Bravo mali, odlično si to napisao. Subjektivno govoreći, susjed ti je prilično u pravu.
btw. trebalo je vremena da skuže onoga na bidu, skriveni oko 340 kom. na 230,03, pa su ga preskočili.
Što se tiče Adria LNG Hrvatska, to se rješava idući tjedan.

Nije mi jasno kako jedan dugoročni ulagač ima živaca pratiti svaku transakciju, svaki dan…

@ sava

Imaš pravo – more je najčistije tamo gdje nema ljudi.
[/quote]

Mladiću, puno toga tebi nije jasno.

New Report

Close