DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Fasciniraju me ovi koji proizvoljno bubaju cijene (ono od oka)! Udri pa što bude ! Toliko o našim dioničarima ! [cry]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

Zar za INU ne vrijedi obustava trgovanja na 14,2% ?

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Fasciniraju me ovi koji proizvoljno bubaju cijene (ono od oka)! Udri pa što bude ! Toliko o našim dioničarima ! [cry]

Zato je tu market , zar ne?

Još bih nešto hti dodati za kraj, a radi se o sljedećem. Pogledajde si dozvoljene minuse na tekučim računima. Banke su građanima prepolovile minuse ! Ha? [bye]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


OMV potdravlja Vladinu odluku da Krk bude lokacija za Adria LNG

Vlada RH potvrdila je Krk kao lokaciju za Adria LNG, čime je postignut važan korak u projektu opskrbe plinom za cijelu regiju.Werner Aulli, član Izvršnog odbora za sektor plina i energije, rekao je kako je Krk odličan strateški izbor koji OMV svesrdno pozdravlja. Ova odluka potaknut će daljnji razvoj konzorcija, a u skoroj budućnosti OMV očekuje i sporazum o sudjelovanju hrvatskih partnera.
Izvor Jutarnji list.

Juče su azgovarali s lokalnom samoupravom, a slijedeći razgovor bi trebao biti s Upavom Diokija!
Koliko vrijedi 192.000 m2 luke Sepen i 600.000-700.000 m2 zemljišta na lokaciji Dine?

Pregršt.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

-vrijedi mnogo….
–danas još nema paničara na prodaji,možda krene i kupnja….



OMV potdravlja Vladinu odluku da Krk bude lokacija za Adria LNG

Vlada RH potvrdila je Krk kao lokaciju za Adria LNG, čime je postignut važan korak u projektu opskrbe plinom za cijelu regiju.Werner Aulli, član Izvršnog odbora za sektor plina i energije, rekao je kako je Krk odličan strateški izbor koji OMV svesrdno pozdravlja. Ova odluka potaknut će daljnji razvoj konzorcija, a u skoroj budućnosti OMV očekuje i sporazum o sudjelovanju hrvatskih partnera.
Izvor Jutarnji list.

Juče su azgovarali s lokalnom samoupravom, a slijedeći razgovor bi trebao biti s Upavom Diokija!
Koliko vrijedi 192.000 m2 luke Sepen i 600.000-700.000 m2 zemljišta na lokaciji Dine?
[/quote]

A možda već pregovaraju? Treba redovito čitati Novi list.


Još bih nešto hti dodati za kraj, a radi se o sljedećem. Pogledajde si dozvoljene minuse na tekučim računima. Banke su građanima prepolovile minuse ! Ha? [bye]

Ma daj???!!! Otkud ti to? Promijeni banku!! Ili poslodavca. Odi u DIOKI. [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


[Juče su azgovarali s lokalnom samoupravom, a slijedeći razgovor bi trebao biti s Upavom Diokija!
Koliko vrijedi 192.000 m2 luke Sepen i 600.000-700.000 m2 zemljišta na lokaciji Dine?

300 kn po dionici ?



[Juče su azgovarali s lokalnom samoupravom, a slijedeći razgovor bi trebao biti s Upavom Diokija!
Koliko vrijedi 192.000 m2 luke Sepen i 600.000-700.000 m2 zemljišta na lokaciji Dine?

300 kn po dionici ?
[/quote]

Dobro si ti to lupio. Samo kojim si se činjenicama vodio?
Daj nas prosvjetli da i mi budemo tako pametni.




[Juče su azgovarali s lokalnom samoupravom, a slijedeći razgovor bi trebao biti s Upavom Diokija!
Koliko vrijedi 192.000 m2 luke Sepen i 600.000-700.000 m2 zemljišta na lokaciji Dine?

300 kn po dionici ?
[/quote]

Dobro si ti to lupio. Samo kojim si se činjenicama vodio?
Daj nas prosvjetli da i mi budemo tako pametni.
[/quote]

Malo sam se zezao a ti meni kolac!
Sigurno si računao samo Lučke pristojbe koje npr u Luci Rijeka za tekući teret iznose 0,63 eura po toni tereta. Za 7 milijuna tona LNG-a to je onda po tim cijenama 44,1 milijun eura prihoda. Koncesija je na 35 godina, a državi se plaća 1 kuna/toni.

New Report

Close