DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka čast Rooster.
Ali ništa od 580 do kraja godine.
Možda pogladimo 500.

p.s. dionice su u pravilu dugoročni oblik ulaganja u kvalitetne firme. DIOKI je kvalitetna tvrtka i ima dobru budućnost. Tko izdrži neće požaliti.
U današnjim uvjetima tržišta kapitala kratkoročno mogu zaraditi samo izuzetno daroviti i vrhunski špekulanti.

bogat čovjek nema briga, samo zadovoljstva

baš me zanima kako bi se trgovalo sa diokijem da nema blokade 🙂

Cookie Monster

razlika ti je kao i što je između utrka na 400m s preponama i 400m bez prepona…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

…hoće li mi netko reći…
…da li će po novom pravilniku fondovi smjeti ulagati u ovu dionicu…?

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Bližimo se trenutku u kojem će Dioki dobiti zaslužen status na TK. Naime, veliki dio ozbiljnjih ulagača uvrstiti će ovu dionicu u svoj portfelj kao jednu od stožernih. Trejdera će uvijek biti, makar ispravnom percepcijom i realnom valorizacijom potencijala tvrtka i njih će s vremenom biti sve manje.
PS. šteta kratkoročno zaraditi par postotaka, kad se strpljivošću to višestruko vrati.


Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad ……..Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

Kristalna kugla , talog kave , tarot…..?



Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad ……..Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

Kristalna kugla , talog kave , tarot…..?
[/quote]

Ja mislim da je grah. A sutra mu je u loncu.
O cijeni je nezahvalno govoriti jer ona najčešće nije odraz kvalitete poduzeća.
Obzirom na potvrdu Vlade očekujem uskoro Ugovor s konzorcijem glede međusobnih odnosa na LNG terminalu. Onda ćemo moći više reći o kontribuciji LNG terminala poslovanju Diokija. A pretpostavljam da će biti značajan. Barem na razini sadašnje cijene Diokija.

375,00 140
396,49 9
398,99 13
399,92 48
399,98 49
400,00 62
401,00 100
410,00 11
412,00 43
418,62 95

Koji bezuspješni pokušaj navlačenja niže ponude na asku. Egzistirao 15-tak min. pa kad je vidio da nema odaziva povučen. Baš sam pomislio,kako bi bilo zgodno da mu zašteka PC. [lol]

U današnjem businessu članak o LNG-u gdje na kraju kažu da "ježić vrši pritisak na konzorcij da mu iplati 140 milijuna kuna za zemljište o čemu je ugovor davno potpisan…"

Prvo kunići za zemlju, a onda ćemo raspravljati o građevinskim dozvolama, utjecaju na okoliš i inim stvarima u vremenu koje dolazi 🙂


U današnjem businessu članak o LNG-u gdje na kraju kažu da "ježić vrši pritisak na konzorcij da mu iplati 140 milijuna kuna za zemljište o čemu je ugovor davno potpisan…"

Prvo kunići za zemlju, a onda ćemo raspravljati o građevinskim dozvolama, utjecaju na okoliš i inim stvarima u vremenu koje dolazi 🙂

Valjda 140 milijuna eura! Iako mi se to čini malo previše. Ali nikad se ne zna.
Uskoro ćemo vidjeti kako će riješiti međusobne odnose.
Što se tiče informacija o Diokiju i LNG konzorciju mjerodavan je samo Novi list.
Svi ostali su špekulanti koji zastupaniju nečiji interes.


Valjda 140 milijuna eura! Iako mi se to čini malo previše. Ali nikad se ne zna.
Uskoro ćemo vidjeti kako će riješiti međusobne odnose.
Što se tiče informacija o Diokiju i LNG konzorciju mjerodavan je samo Novi list.
Svi ostali su špekulanti koji zastupaniju nečiji interes.


Za razliku od Novog lista koji ne zastupa nikoga!!! [yawn]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.



Valjda 140 milijuna eura! Iako mi se to čini malo previše. Ali nikad se ne zna.
Uskoro ćemo vidjeti kako će riješiti međusobne odnose.
Što se tiče informacija o Diokiju i LNG konzorciju mjerodavan je samo Novi list.
Svi ostali su špekulanti koji zastupaniju nečiji interes.


Za razliku od Novog lista koji ne zastupa nikoga!!! [yawn]
[/quote]

Ja za sada nemam zamjerke. Ima li tko….Nema nitko.
Dakle Novi list je prozor u svjet i realan izvještač o svim bitnim detaljima vezanim uz Dioki i LNG terminal.

New Report

Close