DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovima na bidu nije indikativna blic intervencija po asku u 15.15.42h, i odmah povratak u sjenu.

Ovo jučer i danas je za mene bilo iznenađenje. Zar se nije pričalo da je LNG odradio svoje?
Za sutra sam najavio dar-mar. Vidjet ćemo koliko sam bio u pravu.


trpalo se od 80-250 a sad se jos uvijek prodaje..

blic intervencije po asku su uvijek indikativne.. obicno ih slijede intervencije po bidu ako ovima na bidu te intervencije nisu bile dovoljno indikativne..


Malo te "prebacilo". Nemoj zamjeriti, ali u potpunosti te razumijem, teško je u ovim vremenima biti razborit. Koliko sam bio u pravu pokazuje završetak trgovanja.

lijepo danas…nije bilo velikog iskrcavanja nakon pozitivne blokade….možda je cijena još preniska.. [wink]

Kune nisu problem, kuna nema

ako se dogodi ovo…
"The Senate is expected to vote on a new version of the $700 billion bailout bill tonight".

…pa se percipira ovo…
"Billionaire investor Warren Buffett is buying $3 billion worth of perpetual preferred General Electric shares".

…onda će naš dioki sutra učinit ovo:
10.00 25 410
10.00 50 410
10.00 25 410
10.00 13 410
10.00 75 410
10.00 50 410
10.00 75 410
10.00.05 22 465
(blokada do 12.01)

ps
da se razumijemo,to na asku su moje dionice… [wink]

hate red

…budući je ovo sada preniska cijena…koja cijena će biti preniska kad se fondovi uključe u kupovinu…a siguran sam da će vrlo rado htjeti imati ovo u svom portfelju…????

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


ako se dogodi ovo…
"The Senate is expected to vote on a new version of the $700 billion bailout bill tonight".

…pa se percipira ovo…
"Billionaire investor Warren Buffett is buying $3 billion worth of perpetual preferred General Electric shares".

…onda će naš dioki sutra učinit ovo:
10.00 25 410
10.00 50 410
10.00 25 410
10.00 13 410
10.00 75 410
10.00 50 410
10.00 75 410
10.00.05 22 465
(blokada do 12.01)

ps
da se razumijemo,to na asku su moje dionice… [wink]


—-legendo, ovo na 465? [wink]

Kune nisu problem, kuna nema

to:
loto

šala mala, target mi je ipak dosta viši.

hate red

Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad do sljedeće sjednice na kojoj će se objaviti sastav, postotak i ulazak tzv. hrvatskih firmi u konzorcij.
Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

sutra ; donja blokada 348,98 gornja 426,54

Kune nisu problem, kuna nema


Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad do sljedeće sjednice na kojoj će se objaviti sastav, postotak i ulazak tzv. hrvatskih firmi u konzorcij.
Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

Dioki je u partnerskim odnosima s konzorcijem već odavno. Luka Sepen i zemljište su naši, možemo puno tražiti i to ćemo od konzorcija i dobiti a 25% koliko će kontrolirati HR firme u konzorciju u tom nam neće odmoći.

Na miskovu zamolbu.

[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=31542[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



Mislim da od sutra slijedi opet klizanje u nazad do sljedeće sjednice na kojoj će se objaviti sastav, postotak i ulazak tzv. hrvatskih firmi u konzorcij.
Eventualno ćemo u međuvremenu dotaknuti 450 ali preko 470 mislim da neće moći.

Dioki je u partnerskim odnosima s konzorcijem već odavno. Luka Sepen i zemljište su naši, možemo puno tražiti i to ćemo od konzorcija i dobiti a 25% koliko će kontrolirati HR firme u konzorciju u tom nam neće odmoći.
[/quote]

A kad je dar-mar a bit će nije preporučljivo govoriti o cijeni. Ja i dalje držim se svoje izjave da ćemo do 600 ostati bez drhtavih ručica.

New Report

Close