DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da je ljepše kada se doma objavi

Dioki šminka krobeks [shocked]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Lijepi je finish danas bio. Svaka čast tko je danas uspio kupiti ispod 340. Ja sam dao neke naloge ali prekasno.
Još jednom se pokazalo da je na DIOK-iju jak bid. Potražnja ovdje očito postoji. Jedino tu i tamo neki padobranac iskoči i malo smutnje unese, ali to je uvjek kratkoročno.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo je tek prvi i temeljnji korak, koji će Dioki u bliskoj budučnost svrstati među respektabilnije tvrtke, ne samo u HR. Slijedi najvažniji dio, potpisivanje dogovora između Diokija i Adria LNG konzorcija oko buduće suradnje , vjerojatno partnerski odnos( nadam se bez prodaje zemljišta,već odavno napomenuo Ježić), te specijalno važno, ogromna dokapitalizacija. Predviđena ulaganja u iduće 4 god. 5 milijardi, a temeljni kapital sveden čišćenjem bilance na 970 milijuna..interesantna tema za razmatranje???

Odavno ovdje ima puno zanimljivih tema za razmatranje, ali neki čudni vjetrovi pušu na forumu. Netko stalno uvaljuje lijepe ocijene i trudi se pokazati kako ništa ne valja.
A mi ostali znamo što imamo u portfelju. [thumbsup]

Ajmo sada sa ocjenjivanjem… Molim da nastavite u revijalnom tonu.
Neki vole crvenu boju… [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!


Odavno ovdje ima puno zanimljivih tema za razmatranje, ali neki čudni vjetrovi pušu na forumu. Netko stalno uvaljuje lijepe ocijene i trudi se pokazati kako ništa ne valja.
A mi ostali znamo što imamo u portfelju. [thumbsup]

Posejdone, druže stari…
Si ti vidio ovo danas na našem Diokiću?
A kako će tek bit kad domaći fondovi, nakon bailouta preko bare, odluče malo popravit krvnu sliku…
Pa im se pridruže zdrave snage u Diokici…
Glede & unatoč LNG-u! [cool]

hate red


Pa to smo objavili prije 6 dana.
Dr Ivo je to rekao 23.09. u NY.


To ti dođe kao bailout, nitko ne vjeruje dok se ne potpiše.

Izgleda da je danas bila odluka na vladi:

http://www.poslovni.hr/94097.aspx

who dares, wins





Do četvrtka se mogu mede bahatiti!
Tada kreće koordinirana akcija spašavanja svjetskih financija i svekolikog gospodarstva.
Jutri ECB i Trichet snižavaju kamatne stpope za 1%. Ante Samodol napokon dopušta slobodnu paljbu po svim dionicama na ZSE od strane mirovinaca i preostalih fondova.
Popodne US House izglasava 700 milijardi za spas sviju nas.
Petak paljba iz svih oružja. Napokon bi mogli imati vikend iz snova.

Ja živim blizu Rijeke, ovaj vikend je Bela Nedeja u Kastvu, to je meni vikend iz snova [tongue]
Prava fešta i svi su pozvani!
[/quote]
Će ostat mladog vina,,… [lol]
[/quote]
Do dva u jutro poslije ne garantiram. Više po pločniku nego u mješini [tongue]
[/quote]

Ne bu toga bilo do dva u jutro, jedini izlaz je poduplat količine i pojačat menu.
Puno pršuta, ovčjeg sira….

Nacional:
Omišlj ne prijeti opasnost od LNG-a
Vaš link

Za ostatak članka bi trebao bolji fotić

Evo i teksta odluke Vlade RH. Dr Ivo se vratio iz NY i nema više šale. Sve će se to sada naglo ubrzati.
Ova odluka je pobjeda energetike i sada Hrvatska može raditi strategije razvitka lišene političkih primjesa. Naša energetska budućnost je osigurana; jeftina energija iz arapskog svijeta dat će veliku moć i svekolikom hrvatskom gospodarstvu. Nitko neće biti pošteđen od benefita koje sa sobom nosi LNG terminal.


Evo i teksta odluke Vlade RH. Dr Ivo se vratio iz NY i nema više šale. Sve će se to sada naglo ubrzati.
Ova odluka je pobjeda energetike i sada Hrvatska može raditi strategije razvitka lišene političkih primjesa. Naša energetska budućnost je osigurana; jeftina energija iz arapskog svijeta dat će veliku moć i svekolikom hrvatskom gospodarstvu. Nitko neće biti pošteđen od benefita koje sa sobom nosi LNG terminal.


Odluka se ubrzala čim je postalo bjelodano da Mol preuzima Inu. U suprotnom, da je u igri bio OMV to bi odužilo postupak radi redefiniranja hrvatskog konzorcija u LNG projektu, pošto OMV već participira sa 26% u Adria LNG.Ovako ostaju unutra Ina , Hep i Plinacro. Kao dioničar Ine i Diokija nalazim se u koliziji interesa, pošto s jedne strane javlja se oportunitetni gubitak, dok istovremeno s druge strane stvara se realni dobitak.

New Report

Close