DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Đizus Krajst!!! Jel ja to dobro vidim?
Na kupnji samo 52 komada tj. 15000 kuna !?! [shocked] [huh]
Izgleda da je došlo vrijeme kada ovi sa dionicama u "čvrstim rukama" nemaju kome prodati kao što sam i rekao prije nešto vremena.

ajd dobro….nakupilo se brzo poslije micanja blokade…

Izgleda da je došlo vrijeme kada ovi sa dionicama u "čvrstim rukama" nemaju kome prodati kao što sam i rekao prije nešto vremena.


Kada?
Meni ta tvoja proročanstva kroz jedno uho nutra, kroz drugo van [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovo što se nudi na asku do 370 vrijedi samo danas.

ja dam 321…100kom…ajde više!!!


Ovo što se nudi na asku do 370 vrijedi samo danas.

Daj poklopi onda molim te lijepo, pa da možemo dalje UP…
Ne bi trebao ljude navlačit, iako mislim da je sve na ovim razinama vrlo dobra kupnja…
Ali zbog opće situacije možda može sutra i bolje.


Ovo što se nudi na asku do 370 vrijedi samo danas.

Glada donosi konacnu odluku o terminalu mozda vec na sljedecoj sjednici. Iz Novog lista..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Ovo što se nudi na asku do 370 vrijedi samo danas.

Daj poklopi onda molim te lijepo, pa da možemo dalje UP…
Ne bi trebao ljude navlačit, iako mislim da je sve na ovim razinama vrlo dobra kupnja…
Ali zbog opće situacije možda može sutra i bolje.
[/quote]

Što je bilo na raspolaganju sve je ukucano u Dioki.Tko se danas predomišlja, uskoro će imati za čim žaliti.




Ovo što se nudi na asku do 370 vrijedi samo danas.

Daj poklopi onda molim te lijepo, pa da možemo dalje UP…
Ne bi trebao ljude navlačit, iako mislim da je sve na ovim razinama vrlo dobra kupnja…
Ali zbog opće situacije možda može sutra i bolje.
[/quote]

Što je bilo na raspolaganju sve je ukucano u Dioki.Tko se danas predomišlja, uskoro će imati za čim žaliti.
[/quote]
Evo ti onda 100ka čisto zbog smjera investicije…

Dok ste kalkulirali, investitor pokupio povoljno 151 kom.

Do četvrtka se mogu mede bahatiti!
Tada kreće koordinirana akcija spašavanja svjetskih financija i svekolikog gospodarstva.
Jutri ECB i Trichet snižavaju kamatne stpope za 1%. Ante Samodol napokon dopušta slobodnu paljbu po svim dionicama na ZSE od strane mirovinaca i preostalih fondova.
Popodne US House izglasava 700 milijardi za spas sviju nas.
Petak paljba iz svih oružja. Napokon bi mogli imati vikend iz snova.

Netko je rekao da smo mala zemlja za velike batine ! [sealed]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

New Report

Close