DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Inače na satelitskim snimkama se vidi da su zemljani radovi na dvije lokacije unutar starog postrojenja počeli. Moglo bi se to završiti 2009. kako je i planirano.
Treba se samo još ovaj plinovod na magistralnu mrežu izraditi. To je jedno 4. mjeseca posla kada se dobije dozvola.
Vaš link

Da se ne bi skoncentrirali samo na LNG , imam pitanja iz osnovnog investicijskog gradiva:

1.LDPE – povećanje kapaciteta za 20,000 mt (org.peroksidi) – rok 2Q 2009. – status ?
2.VCM/EDC – ponovno pokretanje – kap. 200,000 mt – većina radova gotova u 2008. , rekonstrukcija procesnih peći travanj 2009. , pokretanje 3Q 2009. Status ?
3.PVC – pokretanje proizvodnje kap. 120,000 mt – 4Q 2009. Status ?

2009. nije daleko , a mislim da dobar dio novopečenih dioničara niti ne zna kakvu (proizvodnu) firmu ima u rukama……
[/quote]

Ispustio si 60.000 tona EPS-a.



Inače na satelitskim snimkama se vidi da su zemljani radovi na dvije lokacije unutar starog postrojenja počeli. Moglo bi se to završiti 2009. kako je i planirano.
Treba se samo još ovaj plinovod na magistralnu mrežu izraditi. To je jedno 4. mjeseca posla kada se dobije dozvola.
Vaš link

Eto, to je prava tema za potenciranje. Plan Uprave je da se podigne proizvodnja sa sadašnjih 240 000 t. na 500 000 t. do kraja 2009.Sve se odvija u zacrtanim okvirima,navodno max. kašnjenje 6 mj. LNG terminal na sve navedeno dođe kao šlag na torti, i to jako puno šlaga.

Da se ne bi skoncentrirali samo na LNG , imam pitanja iz osnovnog investicijskog gradiva:

1.LDPE – povećanje kapaciteta za 20,000 mt (org.peroksidi) – rok 2Q 2009. – status ?
2.VCM/EDC – ponovno pokretanje – kap. 200,000 mt – većina radova gotova u 2008. , rekonstrukcija procesnih peći travanj 2009. , pokretanje 3Q 2009. Status ?
3.PVC – pokretanje proizvodnje kap. 120,000 mt – 4Q 2009. Status ?

2009. nije daleko , a mislim da dobar dio novopečenih dioničara niti ne zna kakvu (proizvodnu) firmu ima u rukama……
[/quote]



Inače na satelitskim snimkama se vidi da su zemljani radovi na dvije lokacije unutar starog postrojenja počeli. Moglo bi se to završiti 2009. kako je i planirano.
Treba se samo još ovaj plinovod na magistralnu mrežu izraditi. To je jedno 4. mjeseca posla kada se dobije dozvola.
Vaš link

Da se ne bi skoncentrirali samo na LNG , imam pitanja iz osnovnog investicijskog gradiva:

1.LDPE – povećanje kapaciteta za 20,000 mt (org.peroksidi) – rok 2Q 2009. – status ?
2.VCM/EDC – ponovno pokretanje – kap. 200,000 mt – većina radova gotova u 2008. , rekonstrukcija procesnih peći travanj 2009. , pokretanje 3Q 2009. Status ?
3.PVC – pokretanje proizvodnje kap. 120,000 mt – 4Q 2009. Status ?

2009. nije daleko , a mislim da dobar dio novopečenih dioničara niti ne zna kakvu (proizvodnu) firmu ima u rukama……
[/quote]

Eto, to je prava tema za potenciranje. Plan Uprave je povečanje kapaciteta sa sadašnjih 2400 000 t. na 500 000 t. godišnje do kraja 2009. Navodno se sve odvija u zacrtanim okvirima, eventualno kašnjenje od 6 mj. LNG terminal na sve navedeno dođe kao šlag na torti, i to jako puno šlaga.

Eto, to je prava tema za potenciranje. Plan Uprave je da se podigne proizvodnja sa sadašnjih 240 000 t. na 500 000 t. do kraja 2009.Sve se odvija u zacrtanim okvirima,navodno max. kašnjenje 6 mj. LNG terminal na sve navedeno dođe kao šlag na torti, i to jako puno šlaga.

Možeš li malo preciznije se izjašnjavati?


Ispustio si 60.000 tona EPS-a.

To mi je u magli – nigdje nisam vidio timing za tu investiciju.Pretpostavljam da se radi o novom postrojenju u Omišlju.Zagrebački je kapacitet EPS koliko znam 15,000 mt/g.



Ispustio si 60.000 tona EPS-a.

To mi je u magli – nigdje nisam vidio timing za tu investiciju.Pretpostavljam da se radi o novom postrojenju u Omišlju.Zagrebački je kapacitet EPS koliko znam 15,000 mt/g.
[/quote]

To ti je već u MZOPU. SUO je izrađen i predat. Radi se o 60.000 tona.
Inače Dioki sada proizvodi cca 50.000 tona godišnje.

To ti je već u MZOPU. SUO je izrađen i predat. Radi se o 60.000 tona.
Inače Dioki sada proizvodi cca 50.000 tona godišnje.

Samo mali ispravak… Trenutno proizvodi cca 15 000 tona EPS-a i cca 50 000 HIPS i GPPS tj "obicnog" polistirena.


To ti je već u MZOPU. SUO je izrađen i predat. Radi se o 60.000 tona.
Inače Dioki sada proizvodi cca 50.000 tona godišnje.

Samo mali ispravak… Trenutno proizvodi cca 15 000 tona EPS-a i cca 50 000 HIPS i GPPS tj "obicnog" polistirena.

[/quote]
U pravu si. Ukupno 65.000 tona onako kako si ti raspodjelio.
A na lokaciji Dine se priprema postrojenje za još 60.000 tona PS-E.


A na lokaciji Dine se priprema postrojenje za još 60.000 tona PS-E.

Tako je.

Lijepi pozdrav svimä!!! [yawn] Kako ste?
Ima li itko kakvo lijepo priopćenje? [undecid]
Hoće li se osmjeh uskoro vratiti na naša lica? [embarass]

Ma šala šala; osmjeh je stalno tu! [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

ne znam hoće li biti smijeha sutra s obzirom na odbijanje kongresa,bojim se da će biti bangi jamping ali bez gume [bye]

pixma

Dobro ga skuplja ovaj skriveni na 331.

New Report

Close