DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako treba pomoć malo oko gradnje ajmo se skupit mi forumaši/dioničari da to brže ide … malo cigle dodavat ionako nemamo pametnijeg posla

Cookie Monster

…blago tebi Saladine…
…eto vidiš…ja baš i nemam praznog hoda…radim na sve strane kako bih imao čime kupovati "jeftine" hrvatske dionice…
…nadam se da su jeftine…i da mi neće biti žao…valjda neće…ionako sam uložio samo višak rada…a za sada mogu raditi više nego mi je potrebno…hvala Bogu…
…a da sve i propadne…opet mi ostaje rad…pa se ne bojim toliko… [smiley] [smiley] [smiley]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Da li netko zna granice Diokievog zemljišta? Mislim precizno.
Evo satelitske slike pa nek označi u paintu i vrati na temu. Hvala.


Da li netko zna granice Diokievog zemljišta? Mislim precizno.
Evo satelitske slike pa nek označi u paintu i vrati na temu. Hvala.


Dioničar DIOKI-a,a slika JANAF I Omišalj,heheh,….prostorni plan Omišlja i tamo ćeš naći sve.



Da li netko zna granice Diokievog zemljišta? Mislim precizno.
Evo satelitske slike pa nek označi u paintu i vrati na temu. Hvala.


Dioničar DIOKI-a,a slika JANAF I Omišalj,heheh,….prostorni plan Omišlja i tamo ćeš naći sve.
[/quote]

Ma nisam našao slike zemljišta na netu pa ako ima netko da zna kuda ide granica zemljišta DINA-e.
Evo slika je "popravljena". Iako me zanima samo ovaj dio uz more, može se i s one prve vidjeti.

KONAČAN SUD POVJERENSTVA MINISTARSTVA GOSPODARSTVA O LOKACIJI LNG TERMINALA
Vladi predložen Omišalj
Očekuje se da bi Vlada uskoro na svojoj sjednici mogla potvrditi zaključak povjerenstva i napokon definitivno odabrati lokaciju za plinski terminal
Još je samo jedan korak do odluke o gradnji LNG terminala na lokaciji Dine na KrkuZAGREB – Povjerenstvo Ministarstva gospodarstva za odabir lokacije za gradnju LNG terminala predložit će Vladi da se taj terminal za ukapljeni plin gradi na lokaciji Dine na otoku Krku. Potvrdilo nam je to nekoliko izvora iz Ministarstva, nakon jučerašnjeg sastanka povjerenstva. Uz to, predloženo je Vladi da investitore pozovu da nakon službene Vladine potvrde lokacije predlože idejno rješenje projekta te studiju utjecaja na okoliš. Tražit će se i mišljenje Primorsko-goranske i Istarske županije te Grada Omišlja o predloženoj lokaciji, s obzirom da su svi oni zainteresirani i gospodarski, ali i zbog što učinkovitije zaštite okoliša zbog uplovljavanja brodova s ukapljenim plinom u omišaljski zaljev.
Povjerenstvo je spomenutu odluku, kako se doznaje, donijelo bez i jednog glasa protiv. Uz to je prihvaćeno i izvješće Ministarstva zaštite okoliša o mogućim utjecajima gradnje LNG terminala u Omišlju, a prihvaćena je i studija Ekonerga na osnovu koje je i izabrana lokacija u Omišlju. Očekuje se da bi Vlada uskoro na svojoj sjednici mogla potvrditi zaključak povjerenstva i tako će tri godine nakon što je premijer Ivo Sanader najavio gradnju LNG terminala, Hrvatska odraditi tek prvi korak, odnosno odabir lokacije.

i puževi su brži od ovih u vladi… [angry]


i puževi su brži od ovih u vladi… [angry]

peta brzina kolega,samo nama treba svjetsko čudo i mjenjač sa barem 12 brzina da se pomaknemo s mjesta [proud]

pixma


Ma nisam našao slike zemljišta na netu pa ako ima netko da zna kuda ide granica zemljišta DINA-e.
Evo slika je "popravljena". Iako me zanima samo ovaj dio uz more, može se i s one prve vidjeti.

Evo Stevice, treba samo liepo zamoliti. Sve se liepo vidi.
Inače na satelitskim snimkama se vidi da su zemljani radovi na dvije lokacije unutar starog postrojenja počeli. Moglo bi se to završiti 2009. kako je i planirano.
Treba se samo još ovaj plinovod na magistralnu mrežu izraditi. To je jedno 4. mjeseca posla kada se dobije dozvola.

Vaš link

Zahvaljujem sava!

Iako na ovom planu ne mogu vidjeti granice DINA-e (zemljište firme) već samo područja koja su predviđena za izgradnju.
Mene zanima zemljište DIOKIA (DINA). Kuda ide granica? Jeli to ova bijela linija?


Zahvaljujem sava!

Iako na ovom planu ne mogu vidjeti granice DINA-e (zemljište firme) već samo područja koja su predviđena za izgradnju.
Mene zanima zemljište DIOKIA (DINA). Kuda ide granica? Jeli to ova bijela linija?

Idi na navigaciju i Traži!
Sve se liepo može vidjeti. Petrokemijdki kompleks je površine 156,72ha, od čega je 34,51ha neizgrađeno grsđevinsko zemljište namjenjeno industriji.
Ono što je za nas najvažnije je da NEMA građevinskog zemljišta namjenjenog industriji izvan petrokemijskog kompleksa!!!!
Dakle LNG terminal se gradi na zemljištu Dine i to je definitivno vijest broj jedan! Treba još vidjeti koliko ćemo im dati zemljišta i šta će oni nama dati tj koliko love.


Inače na satelitskim snimkama se vidi da su zemljani radovi na dvije lokacije unutar starog postrojenja počeli. Moglo bi se to završiti 2009. kako je i planirano.
Treba se samo još ovaj plinovod na magistralnu mrežu izraditi. To je jedno 4. mjeseca posla kada se dobije dozvola.
Vaš link

Da se ne bi skoncentrirali samo na LNG , imam pitanja iz osnovnog investicijskog gradiva:

1.LDPE – povećanje kapaciteta za 20,000 mt (org.peroksidi) – rok 2Q 2009. – status ?
2.VCM/EDC – ponovno pokretanje – kap. 200,000 mt – većina radova gotova u 2008. , rekonstrukcija procesnih peći travanj 2009. , pokretanje 3Q 2009. Status ?
3.PVC – pokretanje proizvodnje kap. 120,000 mt – 4Q 2009. Status ?

2009. nije daleko , a mislim da dobar dio novopečenih dioničara niti ne zna kakvu (proizvodnu) firmu ima u rukama……

New Report

Close