DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj što se danima šeta po bidu, sa skrivenih 9 kom. pravi je primjer strpljivog ulagača. Svako malo uspije prikupiti. Kolega ukoliko pratite ovaj forum, slobodno mi se javite na PM da vam odam priznanje.

Opet skriveni na bidu na 366, 400-tinjak kom.


Opet skriveni na bidu na 366, 400-tinjak kom.

kolega kako uspijete vidjeti te skrivene naloge….može li na PBZinvestoru?

Kune nisu problem, kuna nema

IZMIŠLJA,KAK BI IH VIDIO!!BROKERSKE PRIĆE!

14:54:59 16 366,00
14:54:59 40 366,00
14:54:59 40 366,00
14:54:59 4 366,00

Na investoru zasad ne . Koristim kombinaciju investora (one click trading) zbog brzine izlaganja cca 5 sec. i pregled transakcija preko drugog brokera.



Nisam mogao izdržati i još sam malo pojačao.
Ako se danas u Bijeloj kući magarci i slonovi dogovore – a hoće – sutra se na ZSE ponavlja prošli petak.

Špancir, ova ti valja.
Vjeruj, nisi pogriješio, sutra si s tim dionicama već u plusu za pet-šest posto.
Solidan dnevni prinos, kajne… [tongue]
[/quote]

Zajeb.Tako mi i treba kad se pouzdam u Bushovu ekipu.E , sad ćemo se strpiti jer će biti vremena i "štofa" za dokupljivanje.

hvala na objašnjenju kolega OPORTUNIST

Kune nisu problem, kuna nema


IZMIŠLJA,KAK BI IH VIDIO!!BROKERSKE PRIĆE!

U krivu si. Samo treba pratiti transakcije i naloge.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Dragi moji prijatelji i suvlasnici Diokija.
Iako će se dežurni kritičar potruditi da me negativno ocijene, iznosim mišljenje. Po vokaciji nisam ekonomist, nego prosječan ulagač sa priličnim stažom, a u svrhu procjene ulaganja u Dioki ili neku drugu tvrtku iznosim osnove ulaganja:
-osnovna postavka svodi se na imovinu tvrtke čiju dionicu kupujete
-realno vrednovana imovina od koje odbijete dugoročne i kratkoročne obaveze ( kod Diokija velika imovina –nevelike obaveze)
-branša poslovanja (napraviti dinstinkciju između proizvodne, uslužne ili retail), zadnje dvije vrlo senzibilne i na najmanje promjene
-konjuktura na tržištu tvrtke koja vas interesira
-razvojni planovi i potencijal ( teže za prepoznati slabije upućenima)
– čišćenje bilance i stvaranja preduvjeta za buduću dokapitalizaciju, strateško partnerstvo ili veliko preuzimanje
– i na kraju neizbježno, involviranje u buduća događanja koja spadaju pod stratešku orijentaciju u RH

ljepo vas je čitati, sve što ste naveli je OK i nadam se da ćete nam i dalje biti vodić kroz ovu interesantnu dionicu, ali bojim se da se još uvijek stigne ući u nju još povoljnije od ovotjednih cijena jer zdrava ekonomija neke firme momentalno ne diktira uvjete rasta i pada njene vrijednosti



IZMIŠLJA,KAK BI IH VIDIO!!BROKERSKE PRIĆE!

U krivu si. Samo treba pratiti transakcije i naloge.
[/quote]
da ok,al vidjet koliko točno komada ima?,nemoguče!,mada profa s tobom se uvijek slažem…eto ti još jedna stotka !

– i na kraju neizbježno, involviranje u buduća događanja koja spadaju pod stratešku orijentaciju u RH

Evo ovo ti je jučer i formalno riješeno. Iz više izvora je potvrđeno da je Povjerenstvo predložilo Vladi Omišalj kao lokaciju LNG terminala. A Vlada je to već od prije znala pa je i obavjestila Qatarskog emira o odluci da se ide u gradnju LNG terminala u Omišlju. Plin iz Qatara će 2012. poteći iz terminala u plinski sustav Hrvatske i Europe. Ako netko ima vezu s Polančecom trebalo bi ga obavjestiti o odlukama povjerenstva. Izvor informacija je jučerašnji i današnji Novi list.

New Report

Close