DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imam veću količinu dioki-a u portfelju ali realno gledajući bio lng za 3 ili 5 godina to je dug period i možda je bolje trenutno kupovat neke građevince ili atpl pa kasnije ulazit u dioki.
Zbog čega fondovi ne kupuju ?
Evo molio bih za komentar nekog stručnijeg, inače pratim forum godinu dana ali danas sam se registrirao.
Hvala.

—ja imam manju količinu, ali da imam puno brzo bi prebacio u sigurno [proud]

Kune nisu problem, kuna nema


Imam veću količinu dioki-a u portfelju ali realno gledajući bio lng za 3 ili 5 godina to je dug period i možda je bolje trenutno kupovat neke građevince ili atpl pa kasnije ulazit u dioki.
Zbog čega fondovi ne kupuju ?
Evo molio bih za komentar nekog stručnijeg, inače pratim forum godinu dana ali danas sam se registrirao.
Hvala.

možda [wink]

Cookie Monster


di je sava?,dan nas savjetuje!!??

Šta je, koliko Vas ima. Koliko nickova imaš’ 5-10 ili još više?
Predlažem da odeš do Vrapča, pa onda brže-bolje do mene po savjet, naravno s nalazom.


Imam veću količinu dioki-a u portfelju ali realno gledajući bio lng za 3 ili 5 godina to je dug period i možda je bolje trenutno kupovat neke građevince ili atpl pa kasnije ulazit u dioki.
Zbog čega fondovi ne kupuju ?
Evo molio bih za komentar nekog stručnijeg, inače pratim forum godinu dana ali danas sam se registrirao.
Hvala.

Ja ću ti reći svoje mišljenje, ali nemoj da moje ili bilo čije mišljenje utječe na tebe. Dobro razmisli pa procjeni.

Ovako… amerika je u banani. Crobex je u banani. Crobex je živa kladionica, to nema veze s ničim. Tj ima veze ali je malo poduža priča. Ista stvari s Diokiem kao i ostalim dionicama. Ja imam određen broj dionica Diokia par godina. Ja taj određen broj ne mislim prodavati slijedećih 5-7 godina. Tj ovisno o situaciji godinu prije/kasnije. Uglavnom znas kaj mislim. Sta ce se dogoditi u tom razdoblju? Tko to zna. Mozda padne i na sto kuna. Mozda i na 10. Mozda bude treci svjetski rat. Sve je moguce. Ali ako stvari u svijetu budu koliko toliko u normali ja sam prilično siguran da ce ova dionica jako puno vrijediti jer ima ODLICAN potencijal. Odlican. Tko moze cekati. A razdoblje nije kratko.

A sada jel bi ti mogao u tom periodu zaraditi vise na trejdanju ili da ostanes duze razdoblje u jednoj dionici, to ti najbolje znas. Koliko vremena i zivaca imas svaki dan pratiti burzu, koliko iskustva imas… to ti najbolje znas. Po mom misljenju zlatno vrijeme Crobexa je za neko vrijeme proslo, a kada ce se ponoviti tko to zna. A do tada nece bas jednostavno biti zaradjivati kao prije. To i sam najbolje vidis.

Osobno, razmatram jednostavno prestati pratiti ta događanja i ovaj forum jer to nema smisla. Znam sta imam, znam sta cekam i spreman sam cekati koliko treba. A svaki dan gledati pa se zivcirati ako malo padne i padati u euforiju kad malo poraste kao dobar dio ljudi ovdje – ne isplati se. Dobro ajd, moze se covjek stvarno dobro nasmijati kojekakvim biserima pa si uljepsas dan [cool]



di je sava?,dan nas savjetuje!!??

Šta je, koliko Vas ima. Koliko nickova imaš’ 5-10 ili još više?
Predlažem da odeš do Vrapča, pa onda brže-bolje do mene po savjet, naravno s nalazom.
[/quote]
kaj se ljutiš????u nedoumici sam dal da prodam!!!!!!tražim savjet iskusnog trejdera……




di je sava?,dan nas savjetuje!!??

Šta je, koliko Vas ima. Koliko nickova imaš’ 5-10 ili još više?
Predlažem da odeš do Vrapča, pa onda brže-bolje do mene po savjet, naravno s nalazom.
[/quote]
kaj se ljutiš????u nedoumici sam dal da prodam!!!!!!tražim savjet iskusnog trejdera……
[/quote]

19.09.

Nadam se da ćemo se do 600,00 riješiti slabića koji drhte nad svakom kunom i lipom, ulagača i ulaganja tipa izgubio sam danas na 20 dionica 200 kuna, idem prodat; cijena daj što daš.

kaj si prodao?,TI????!!!!!napokon si priznao!!!thanks za savjet!

U tih godinu dana ili malo više svakodnevnog praćenja foruma primjetio sam da kada padaju dionice najviše padnu građevinske firme i obrnuto, npr. igh ili ingra, za dalekovod ne mogu odrediti više što se dešava dok recimo tehnika pada sve više, e sad moje razmišljanje je da se na tim valovima kako se ovdje nazivaju za sada može dobro zaraditi pa to kroz neki period investirati u dioki za koji sam i ja siguran da ima budućnost. Ali dobro to je neko moje razmišljanje koje se temelji na šta bi bilo kad bi bilo…
Nego nije mi jasna jedna druga stvar, fondovi i nakon objave lokacije Lng-a i dalje ne kupuju a mislim da bez fondova neće biti pravog rasta jer ovo su sve nikakvi prometi.


kaj si prodao?,TI????!!!!!napokon si priznao!!!thanks za savjet!

pa kaj ti neznaš čitati??? [embarass]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.



Nego nije mi jasna jedna druga stvar, fondovi i nakon objave lokacije Lng-a i dalje ne kupuju a mislim da bez fondova neće biti pravog rasta jer ovo su sve nikakvi prometi.

DIOK ima mali free float, i da neko krene kupovati imalo ozbiljniju količinu cijena bio odletjela u nebo odmah. Dovoljno je da neko poželi skupiti jedno 20.000 kom i eto nas odmah na 600.
Ozbiljan fond to ne bi napravio.

Većna dionica ovdje je u čvrstim rukama, kad se i ovaj ostatak malo okrupni, biti će sve manje dionica na prodaji i biće skupo za nove ulagače..

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ovdje nemamo puno fondova doduše, ali imamo hypo s jednim fondom unutra. to je malo otegotna okolnost oko stabilnosti cijene, ali opet barem nema igrica sa umjetnim spuštanjem. problem je što je ovdje puno previše malih paničara i sve dok oni ne odu, mi ne možemo gore. zato prodajte vi koji ste uzimali zbog LNG-a i ostalih gluposti.

...povijest se ponavlja...

Što je društvo?!
Klonulo se ….
Ne gubite dobru volju, nevera dođe i prođe …
A na trenutno stanje gledajte kao iznenadnu priliku za dokup po diskontu.
I …. Glavu gore!!

New Report

Close