DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo nas na 430 i + 30%,ali mi se cini da ce sada iskrcavanje na brzinu i opet smo na 400,00 kn do kraja dana,sva sreca da je preostalo malo vremena.
Nadam se da grijesim…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

vau, koji dobar dan, baš me zanima ponedjeljak… [proud]

isuse koj dan….tek sad sam pogledao stanje na burzi…lijepo [thumbsup]

DOKUP!


jeb… ,prošlo mi samo 5 kom,po 379,90…a sakrio ih!,bit će u drugoj turi,sad čemo ponovo u kupnju..

hebote, di srljaš?
pričekaj, čoeče, sad će to ispod 300… [undecid]

hate red



jeb… ,prošlo mi samo 5 kom,po 379,90…a sakrio ih!,bit će u drugoj turi,sad čemo ponovo u kupnju..

hebote, di srljaš?
pričekaj, čoeče, sad će to ispod 300… [undecid]
[/quote]
klasa optimist [lol]

Tko je pratio trgovanje danas, morao je primijetiti u 4-5 navrata munjevite promjene na bidu, skupljanje u djeliću sekunde, zatim povlaćenje u defanzivu. Dali to ima kakve veze sa ulaskom Diokija od ponedjeljka u sastav CROBEXA???…..

Hvala Bogu 🙂 , dečeci & curke, krenulo je, kaj ne?! [cool] Srdačan pozdraffčić od beix-a from Lika

Hare Krsna djevojčice i dječaci

Bilo je dovoljno napetosti i iščekivanja ovih tjedana,ništa drugo nego ugodan vikend,,,, [proud]

Ajde razlaz.
U grad u provod.
Komadi neka traže direktore i slične, možda padne koja insajderska.

Poštovani dioničari Diokija, sadašnji i budući. U svrhu što objektivnijeg informiranja, a da se izbjegne neobjektivno etiketiranje pojedinaca na forumu druk-druk ekipom predlažem slijedeće:
– posjetiti zagrebački Velesajam predstojeći vikend, paviljon 10A, štand br. 9
– iskoristiti priliku ,što podrobnije razgledati izložbeni dio , informirati se o projektu LNG terminala, ne ustručavati se postaviti što više pitanja
– subjektivno donijeti odluku o ulaganju, isplativo ili ne, kratkoročno ili dugoročno
– ne biti lijen otići, ipak se radi o Vašim novcima, zar ne
Gore navedeni tekst ne smatrajte pozivom na kupnju dionica, nego pozivom zainteresiranima u upoznavanju i edukaciji za energetske projekte kapitalne vrijednosti u RH, u koje je Dioki direktno involviran.

Baš idem sutra. Nisam namjeravala ali toliko hvalite 10A/9 da ne mogu odoliti. Osim toga možda sretnem nekog od ekipe [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Baš idem sutra. Nisam namjeravala ali toliko hvalite 10A/9 da ne mogu odoliti. Osim toga možda sretnem nekog od ekipe [rolleyes]

Kada radimo party za ekipu
najrađe zovemo Stipu ( Mesić ).
Pa malo ribice i mesića na ražnju
i ništa nam ružno ne odvlači pažnju.

New Report

Close