DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da smo blizu blokade a i prodaja se prorijedila,ugodno je vidit ove naloge na 474.00

bit će bolje................



@nana

A kako će završiti kolegice koje su plaćale u naturi?
I kako to dokazat.

njima će se to priznat kao usavršavanje [proud]
a što se tiće dokazivanja to je nemoguće , naštelile su brojčanik [lol]
a i londonski FTSE uskoro će morat mijenjat brojčanik , dnevni index u + 8,07% [shocked]

Ma ljudi idu na Velesajam, vide izloženo, popričaju o planovima….
Sve će to uskoro imati svoj efekt, nadam se.

Molim, ne uzimati po asku prije 14.05.


Molim, ne uzimati po asku prije 14.05.

Evo dao sam ti stotku, ništa neobične, ali odgovori zašto?

U 99% slučajeva pozitivna blokada se koristi za iskrcaj. Međutim, gledajući zadnjih pola sata razvoj na TK, ovo će biti izgleda onih 1% kada cijena nastavlja daljnji rast. Štoviše…uvjeren sam..

kada počinje trgovanje?

Kune nisu problem, kuna nema


U 99% slučajeva pozitivna blokada se koristi za iskrcaj. Međutim, gledajući zadnjih pola sata razvoj na TK, ovo će biti izgleda onih 1% kada cijena nastavlja daljnji rast. Štoviše…uvjeren sam..

…da će Dioki u ponedjeljak pogurati CREOBEX. Je li to tvoja ideja?

jeb… ,prošlo mi samo 5 kom,po 379,90…a sakrio ih!,bit će u drugoj turi,sad čemo ponovo u kupnju..

Na ZSE još nema obavijesti o nastavku trgovanja, ali najkasnije start je u 15.26.



U 99% slučajeva pozitivna blokada se koristi za iskrcaj. Međutim, gledajući zadnjih pola sata razvoj na TK, ovo će biti izgleda onih 1% kada cijena nastavlja daljnji rast. Štoviše…uvjeren sam..

…da će Dioki u ponedjeljak pogurati CREOBEX. Je li to tvoja ideja?
[/quote]
…uz ostale dionice u sastavu CROBEXA… dobra opservacija
[thumbsup]

Gledajući koliko su narasle buduće sastavnice CROBEXA, DDJH i KNZM +20%, živo me interesira, nakon nastavka trgovanja razvoj na Diokiju.

New Report

Close