DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



lijepo netko koristi priliku za iskrcaj…..stalno sa 120kom spušta letvicu [undecid]

To ti je onaj isti što je jutros kupio po 343, računa na prosjek zarade +5%. Nije mu još puno ostalo."Donator" na 343, krivo procijenio situaciju, mogao i više dobiti.
[/quote]
—hvala kolega na objašnjenju…..zato naša DIOK i nije sljedila ostale u plus blokadu….

Kune nisu problem, kuna nema

Zašto nam vrli fondovi ne kupuju dionice kada ulazimo u CROBEX ?
Ah da tamo rade genijalni fond manageri koji su se školovali u kletima i tko zna gdje !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Zašto nam vrli fondovi ne kupuju dionice kada ulazimo u CROBEX ?
Ah da tamo rade genijalni fond manageri koji su se školovali u kletima i tko zna gdje !

Doci ce i to vrijeme, polako…
Izvjestaj sa velesajma je ohrabrujuci u svakom slucaju. Samo da se dogovore do kraja godine, sto mislim da ne bi trebao biti problem neki. Pa da krenemo naprijed jos sa pozitivnim izvjestajima i to ce biti odlicno!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Zašto nam vrli fondovi ne kupuju dionice kada ulazimo u CROBEX ?
Ah da tamo rade genijalni fond manageri koji su se školovali u kletima i tko zna gdje !

čekaj da im policija provjeri diplome, bit će zatvaranju brokerskih kuća kao i fakulteta zbog pomankanja djelatnika [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

he he, jel pratite?? [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

@nana
A kako će završiti kolegice koje su plaćale u naturi?
I kako to dokazat.



@nana

A kako će završiti kolegice koje su plaćale u naturi?
I kako to dokazat.

… moralo je tu biti, statistički gledano, i KOLEGA, nije li?




@nana

A kako će završiti kolegice koje su plaćale u naturi?
I kako to dokazat.

… moralo je tu biti, statistički gledano, i KOLEGA, nije li?
[/quote]

Mislim da bi to KOLEGE odradile badava; a i priča bi brzo ugledala svjetlo dana.
KOLEGICE su puno diskretnije.

Od ponedjeljka (22.09.) da bi sve bilo regularno fondovi bi trebali kupovati DIOKI po defaultu !

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

[/quote]

Mislim da bi to KOLEGE odradile badava; a i priča bi brzo ugledala svjetlo dana.
KOLEGICE su puno diskretnije.
[/quote]

Pa KOLEGA, to vi iz iskustva ili? 🙂

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Dobronamjerna poruka za današnjeg "prekupca" sa skrivenih 120." Pošto ste uspjeli prodati većinu kupljenih dionica po 343 i ostvarili +5%, ostatkom možete trgovati i drugi tjedan po većoj cijeni, ili još bolje, ostavite u portfelju dionicu koja će vrlo brzo vrijediti puuuno više".

Mic ! Mic ! Ovih 400 kom. nam je već bliže ! He ! He ! [thumbsup]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...

New Report

Close