DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni se čini da nije samo tebi ponestalo municije. Onaj sa 1500 komada (x 2) se postavio na asku. Jer na bidu tolike količine nije ni bilo…
Ako vam to ništa ne govori, onda stvarno ne znam.
i kako to da svaki dan dokupljujete a znate gdje je dno?

ma šalim se, kolega, ništa osobno. naravno da nemam pojma di je dno.
ali vjerujem da je blizu. a dokupljujem da smanjim prosjek ulaza. zbog čega je to tako teško dokučiti?
pretpostavio sam da će bit najbolje da ovih dana smanjim izloženost u dionici A te tim novcem dokupim dionicu B i C, za koje vjerujem da su otprilike bottomirane.
to što si ti to prozvao lažima, navlačenjem, drukerajem… što ti ja tu mogu. misli što hoćeš.
ionako su rasprave o tome gubljenje vremena.

hate red



nadam se da vas nije puno poslušalo druk-druk-druk ekipu i kupovalo DIOK po 380-386 kn u petak, očekivano, danas se cijena strmoglavila na 360 kn. dodatni gubitak od -6%.
sada samo strpljivo, na 300 kn biti će i DIOK isplativ za kupnju i zaradu od 10-15% [thumbsup]

Eh,perobatina ja svu svoju crkavicu stavio na 300 čuna vjerujući kako će dioki uroniti,a kad ono kontru opalilo.. [lol] [lol] [lol]
[/quote]

umjesto da se izruguješ, bolje da si me poslušao i sačekao DIOK na 300 kn. lako što se zahebao sebe, ali si navukao i masu ljudi koji kupuju DIOK od 520 kn pa sve do sadašnjih 330. gubitak -36% u 2 tjedna. svaka čast!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


to što si ti to prozvao lažima, navlačenjem, drukerajem… što ti ja tu mogu. misli što hoćeš.
ionako su rasprave o tome gubljenje vremena.

Možeš citirati molim te? Gdje sam uopće spomenuo riječi laž, navlačenje, drukeraj?

Samo pitam kako znate gdje je dno? Za mene je jedino dno u koje 100 % vjerujem nula (0).
Pozitivna, naravno. [cool]

A što se strategije ulaganja tiče – trenutno je aktualna "stop loss strategija". To potvrđuje promet danas – 150 miliona kuna.


Jesmo li rekli da ove ne bumo komentirali.
Ova godina je za zaboravit, čekamo oporavak i bar jednu Zlatnu godinu.
Da u to ne vjerujem sve bih rasprodao.


Svaki se dan dokupljuje i svaki se dan puši sve više i više, jel?
Ma nemojte me…

evo, ovdje si rekao da je u pitanju laž, navlačenje, drukeraj.

hate red



Svaki se dan dokupljuje i svaki se dan puši sve više i više, jel?
Ma nemojte me…

evo, ovdje si rekao da je u pitanju laž, navlačenje, drukeraj.

[/quote]

???

Dobro, ako ti tako kažeš.

Nego, što misliš (ali ozbiljno sad) koliko bi Dioki mogao zaroniti još? Ili neće dolje više?


A što se strategije ulaganja tiče – trenutno je aktualna stop loss strategija;. To potvrđuje promet danas – 150 miliona kuna.

kakvu li onda strategiju imaju oni koji su kupili dionica za 150 milja…
stop won? [smiley]
nhf.
što se tiče cijene, ja se nadam nekom odbijancu ovih dana, a potom i letargiji na razinama 370 – 390.

hate red

@kamenac dokazao si danas svojim potezima da si legenda….bravo idole [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema



Za sve one koji sumnjaju u projekt LNG.

Hodam ja danas po velesajmu, pavilijon numero 10, dogovaram zadnje detalje, kad ono…

Nije 10 nego 10A, štand br. 9!
I bit će masu prezentacija i izlaganja pa se isplati posjetiti.
Definitivno ZV je napravio dobar posao s ENERGETIKOM.
[/quote]

Ok. 10A.
Vidim da si obilazio plijen. 🙂
Sjedni pet.

Otišla sam danas. Postavili su prekrašnu malu maketu. Možete vidjeti kako će to sve skupa izgledati.
Pitam ja frajera, nakon što mi je pokazao nadzemne spremnike, prihvatilište za brodove, cjevovode, udaljenost naselja, makete tankera za prijevoz, "koliki je taj teren površinom?", i "da li je to to ili se terminal širi?". Kaže frajer: "Ma ne, ne, nije to samo to, terminal će obuhvatiti još veću površinu Diokija, zapravo biti će sastavni dio Diokija, tako je to predviđeno u planu."
"Dakle… simbioza i širenje".
"Upravo tako. Simbioza i širenje."

Ma mrak.

Btw. Upoznala sam danas Mr.Dikobraza (presidentea). Ugodan, simpatičan starček, visine Danijele Martinović.
Fakat mu treba podšišat i počupat malo te obrve. 🙂

Javim Vam novosti o Diokiju nakon predstavljanja u četvrtak.

Kisi-kisi.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Ma ne, ne, nije to samo to, terminal će obuhvatiti još veću površinu Diokija, zapravo biti će sastavni dio Diokija, tako je to predviđeno u planu.
Dakle… simbioza i širenje.
Upravo tako. Simbioza i širenje.

Ma mrak.

Btw. Upoznala sam danas Mr.Dikobraza (presidentea). Ugodan, simpatičan starček, visine Danijele Martinović.
Fakat mu treba podšišat i počupat malo te obrve. 🙂

Javim Vam novosti o Diokiju nakon predstavljanja u četvrtak.

Kisi-kisi.

Kako ćemo se širit ako imamo SAMO 2 milijuna m2 zemljišta i luku Sepen.
Pa i nije malo kad bolje razmislim. Više nego pola Novog Zagreba. 2km x 1km.
SIMBIOZA – zajednički život od kojeg svi članovi simbioze imaju koristi.



A što se strategije ulaganja tiče – trenutno je aktualna stop loss strategija;. To potvrđuje promet danas – 150 miliona kuna.

kakvu li onda strategiju imaju oni koji su kupili dionica za 150 milja…
stop won? [smiley]
nhf.
što se tiče cijene, ja se nadam nekom odbijancu ovih dana, a potom i letargiji na razinama 370 – 390.
[/quote]

ne, nego START WON

ne vjerujte navlakačima, bacite oko na ostatke kupnje na DIOK. strašno
i ne zalijećite se, DIOK će ići po 300 kn, da li sutra ili za koji dan, nije bitno. nastavi li se drmanje na svjetskim tržištima, bit će DIOK i po 2xx kn. problem je kako će nakon toga gore? 400 kn će biti visoko kao himalaja!

Top bid CIJENA KOLIČINA
330,00 18
320,03 15
302,00 15
280,00 100
101,00 148
100,00 222
0000…
0000…
0000…
0000…

Top ask CIJENA KOLIČINA
340,00 47
353,99 34
354,00 80
354,99 33
355,00 53
358,00 1,538
360,00 21
370,00 25
375,00 1,680
378,99 37

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

New Report

Close