DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kolege,ajmo više bit realni,trenutno ova dionica vrijedi koliko se za nju i daje,još je i dobro,jer u ovu cijenu uključen je i lng i sve oko njega,zato budimo sretni jer još nismo na 3xx,a kad budemo tek onda čemo znat pravu i realnu sliku ove dionice!!!!!!i da imamo mi buffeta ko u prići,od sanadera,polanćeca,šukera………

ej, a da ti malo prestaneš trkeljat?
za trkeljanje imaš ležerne teme na forumu, ostavi se diokija o kojem očito pojma nemaš, molim te.
a ako si ovih dana ušao u dioki ponesen pričama o LNG-u i strašnom rastu dionice pa sad grizeš sve okolo jer dionica pada umjesto da raste – strpi se malo. nema velike love preko noći, pogotovo kad smo s medvjedima u kolu tko zna dokad.
[/quote]
robert,ja kupujem i kupovao na 3xx,samo kažem i predlažem da se ne kupuje na ovim razinama!!!,ima me hvala bogu puno u diokiju,al na žalost samo 10tak %sam trenutno u plusu!!!!sretno svim dioničarima!!!!!!


hehe,al otkud ti lova za ove do 500???????,kupuj sad,pa češ zaraditi!!!!

Ja se mogu malo i žrtvovati jer vjerojatno imam najmanju prosjek.
Par stotina komada me ne bi diglo na 300.
Nego koliko komada ima do 500, nisi mi odgovorio.



hehe,al otkud ti lova za ove do 500???????,kupuj sad,pa češ zaraditi!!!!

Ja se mogu malo i žrtvovati jer vjerojatno imam najmanju prosjek.
Par stotina komada me ne bi diglo na 300.
Nego koliko komada ima do 500, nisi mi odgovorio.
[/quote]
sava…..PREVIŠE!!!!!!!!,toliko o prosjeku!


robert,ja kupujem i kupovao na 3xx,samo kažem i predlažem da se ne kupuje na ovim razinama!!!,ima me hvala bogu puno u diokiju,al na žalost samo 10tak %sam trenutno u plusu!!!!sretno svim dioničarima!!!!!!

pa ti si genijalac…
desetak posto u plusu, a kupovao na 3xx, pretpostavljam ove godine…
a trenutna cijena 395.
daj me malo pouči tehnikama ulaganja, ja ove godine nikako na zelenu granu.
štoviše, debeli minusi di se god okreneš, pa i na diokiju… [cry]

hate red



hehe,al otkud ti lova za ove do 500???????,kupuj sad,pa češ zaraditi!!!!

Ja se mogu malo i žrtvovati jer vjerojatno imam najmanju prosjek.
Par stotina komada me ne bi diglo na 300.
Nego koliko komada ima do 500, nisi mi odgovorio.
[/quote]
sava,pa ti si ko i grobex!!!!!umjetno pumpaš,prije par mjeseci govorio si da si ulazio na 6xx,sad,na 2xx,da nisi iz HDZ-ove mladeži?!!!!
pozdrav svim dioničarima,SRETNO!!!!!




hehe,al otkud ti lova za ove do 500???????,kupuj sad,pa češ zaraditi!!!!

Ja se mogu malo i žrtvovati jer vjerojatno imam najmanju prosjek.
Par stotina komada me ne bi diglo na 300.
Nego koliko komada ima do 500, nisi mi odgovorio.
[/quote]
sava…..PREVIŠE!!!!!!!!,toliko o prosjeku!
[/quote]

Daj ne s..i. Zar misliš da ja ne vidim koliko ih ima!!!!




hehe,al otkud ti lova za ove do 500???????,kupuj sad,pa češ zaraditi!!!!

Ja se mogu malo i žrtvovati jer vjerojatno imam najmanju prosjek.
Par stotina komada me ne bi diglo na 300.
Nego koliko komada ima do 500, nisi mi odgovorio.
[/quote]
sava…..PREVIŠE!!!!!!!!,toliko o prosjeku!
[/quote]
zašto previše?? a paket zaposlenicima? 151 kom po……. [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ovo je rekord.Skoro 3h nema prvih promjena, ni aska ni bida.


Ovo je rekord.Skoro 3h nema prvih promjena, ni aska ni bida.

Bude 1 komad planuo u 15:59:59!



Ovo je rekord.Skoro 3h nema prvih promjena, ni aska ni bida.

Bude 1 komad planuo u 15:59:59!
[/quote]

Ide jedna , ali po asku.




Mislim da HR Vlada ima 100% ispravan pristup ovoj krucijalnoj investiciji, stoga je treba podržati da iz ovakve prilike koja se rijetko pruža izvuku maksimum za Hrvatsku. Na dobrom su putu da to učine.
Ako izgradnja LNG terminala treba biti sredstvo pritiska za ubrzano otvaranje i zatvaranje pregovaračkih poglavlja neka, tako i treba. Njima treba HITNO energija nama treba HITNO ulazak u EU. Jednostavna jednadžba. Vi ste imali Slovence koji su cjepidlčili a mi imamo Marinu i HR zakonodavstvo.
Glede tvog drugog prijedloga nisam baš oduševljen jer tu se radi isključivo o tehničkim pitanjima koja su vrlo kompleksna a onda su i odnosi kompleksni unutar takve kompanije. To u konačnici može vrlo loše utjecati na donošenje odluka u takvoj kompaniji.
Po meni u ovom trenutku sve leži na Upravi Diokija i ona pravim pristupom može donijeti veliki benefit svojim dioničarima. Tu se otvara pitanje najviše kotacije na ZSE jer će se na taj način otvoriti mogućnost kupnje velikim ulagačima. Smatram da je na ovoj Skupštini propuštena prilika da se da ovlast Upravi da stječe dionice za trezor čime bi se spriječile ovakve oscilacije.
Tu se otvara i pitanje što će HFP sa svojim dionicama učiniti. Vlada nakon što iskoristi sve mogućnosti koje joj pruža ovakva investicija ne bi trebala više imati interesa u Diokiju, tj te dionice bi mogli ponuditi mirovincima.
[/quote]
Nekoliko komentara na ovu temu:
-ne znam naravno što Vlada u backgroundu radi i da li je LNG terminal stvarno bio sredstvo pritiska. Ja iskreno sumnjam da imaju mu.a da to naprave. Još je friški u sjećanju ZERP.
-iz moje perspektive djelovanje Vlade izgleda kilavo, i ja sam vidio da se LNG koristi samo kao sredstvo pritiska za domaće potrebe (koketiranje sa Jakovčićem da bi se napakostilo SDP-u).
-dozvoljavam da sam u krivu jer naravno nemam dovoljno informacija
-što se tiče pitanja tko će biti nositelj Hrvatskih 25%, ja bi pustio u vlasništvo širi krug ljudi. Ja strogo odvajam pojmove managementa i vlasništva
-kako sada stoji mi ćemo zapravo ključni dio od tih 25% dati Mađarima (MOL). Zašto bi mi to napravili?
-Što se tiče kupovine za trezor, tu se apsolutno slažem to bi bitno popravilo stvari, odnosno smanjilo oscilacije. Dobar primjer je dionica Transadrie koju je praktično trezor zaštitio od drastičnog pada zadnjih pola godine

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





Mislim da HR Vlada ima 100% ispravan pristup ovoj krucijalnoj investiciji, stoga je treba podržati da iz ovakve prilike koja se rijetko pruža izvuku maksimum za Hrvatsku. Na dobrom su putu da to učine.
Ako izgradnja LNG terminala treba biti sredstvo pritiska za ubrzano otvaranje i zatvaranje pregovaračkih poglavlja neka, tako i treba. Njima treba HITNO energija nama treba HITNO ulazak u EU. Jednostavna jednadžba. Vi ste imali Slovence koji su cjepidlčili a mi imamo Marinu i HR zakonodavstvo.
Glede tvog drugog prijedloga nisam baš oduševljen jer tu se radi isključivo o tehničkim pitanjima koja su vrlo kompleksna a onda su i odnosi kompleksni unutar takve kompanije. To u konačnici može vrlo loše utjecati na donošenje odluka u takvoj kompaniji.
Po meni u ovom trenutku sve leži na Upravi Diokija i ona pravim pristupom može donijeti veliki benefit svojim dioničarima. Tu se otvara pitanje najviše kotacije na ZSE jer će se na taj način otvoriti mogućnost kupnje velikim ulagačima. Smatram da je na ovoj Skupštini propuštena prilika da se da ovlast Upravi da stječe dionice za trezor čime bi se spriječile ovakve oscilacije.
Tu se otvara i pitanje što će HFP sa svojim dionicama učiniti. Vlada nakon što iskoristi sve mogućnosti koje joj pruža ovakva investicija ne bi trebala više imati interesa u Diokiju, tj te dionice bi mogli ponuditi mirovincima.
[/quote]
Nekoliko komentara na ovu temu:
-ne znam naravno što Vlada u backgroundu radi i da li je LNG terminal stvarno bio sredstvo pritiska. Ja iskreno sumnjam da imaju mu.a da to naprave. Još je friški u sjećanju ZERP.
-iz moje perspektive djelovanje Vlade izgleda kilavo, i ja sam vidio da se LNG koristi samo kao sredstvo pritiska za domaće potrebe (koketiranje sa Jakovčićem da bi se napakostilo SDP-u).
-dozvoljavam da sam u krivu jer naravno nemam dovoljno informacija
-što se tiče pitanja tko će biti nositelj Hrvatskih 25%, ja bi pustio u vlasništvo širi krug ljudi. Ja strogo odvajam pojmove managementa i vlasništva
-kako sada stoji mi ćemo zapravo ključni dio od tih 25% dati Mađarima (MOL). Zašto bi mi to napravili?
-Što se tiče kupovine za trezor, tu se apsolutno slažem to bi bitno popravilo stvari, odnosno smanjilo oscilacije. Dobar primjer je dionica Transadrie koju je praktično trezor zaštitio od drastičnog pada zadnjih pola godine
[/quote]
I ja bih se malo nadovezao na temu i rekao kako trenutno stanje u zemlji nameće potrebu izgradnje novih energetskih postrojenja te je LNG terminal samo jedna karika u lancu i Vladi je to sasvim jasno da je to prijeko potrebno. Strategija energetske unčinkovitosti pokazuje jasan cilj razvoja u narednim godinama. Po mom mišljenju svaki novi korak napravljen na tom polju utjecat će i na pozitivni rast Diokija. Stoga ja očekujem u skoroj budućnosti prve konkretne potpise koji će otpočeti realizaciju projekta koji po meni ima jednaku ako ne i veću važnost od projekta autoceste Zagreb-Split.

New Report

Close