DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nama ne fali Buffetovih dionica, nego investitora poput Buffeta.
Ovo nije odraz vrijednosti firme nego profila onih koji ulažu kod nas.

Posejdone, Dioki je paradoks-dionica na tržištu poput hrvatskoga.
Ona je, dakle, malo Buffetova, a malo Kostolanyjeva.
Možeš odabrati dugoročno ili špekulantsko ulaganje, svejedno ti je na ovoj dionici.
Ako ćeš kupiti i mirovati tri godine – zaradit ćeš više nego pristojno.
Ako ćeš kupovati i prodavati svakih nekoliko mjeseci – opet ćeš zaraditi više nego pristojno.
Mislim da na našem tržištu nema niti jedne takve dionice.
Evo, da budemo inovativni, takve vrjednosnice nazovimo BUKO (Buffet-Kostolany) dionicama.
Da rezimiramo: ulagači mali i veliki, iskusniji i neiskusniji, strpljiviji i nestrpljiviji, nemojte se brinuti ako ste u ovoj dionici. Ma što se događalo… [cool]

hate red



Mislim da HR Vlada ima 100% ispravan pristup ovoj krucijalnoj investiciji, stoga je treba podržati da iz ovakve prilike koja se rijetko pruža izvuku maksimum za Hrvatsku. Na dobrom su putu da to učine.
Ako izgradnja LNG terminala treba biti sredstvo pritiska za ubrzano otvaranje i zatvaranje pregovaračkih poglavlja neka, tako i treba. Njima treba HITNO energija nama treba HITNO ulazak u EU. Jednostavna jednadžba. Vi ste imali Slovence koji su cjepidlčili a mi imamo Marinu i HR zakonodavstvo.
Glede tvog drugog prijedloga nisam baš oduševljen jer tu se radi isključivo o tehničkim pitanjima koja su vrlo kompleksna a onda su i odnosi kompleksni unutar takve kompanije. To u konačnici može vrlo loše utjecati na donošenje odluka u takvoj kompaniji.
Po meni u ovom trenutku sve leži na Upravi Diokija i ona pravim pristupom može donijeti veliki benefit svojim dioničarima. Tu se otvara pitanje najviše kotacije na ZSE jer će se na taj način otvoriti mogućnost kupnje velikim ulagačima. Smatram da je na ovoj Skupštini propuštena prilika da se da ovlast Upravi da stječe dionice za trezor čime bi se spriječile ovakve oscilacije.
Tu se otvara i pitanje što će HFP sa svojim dionicama učiniti. Vlada nakon što iskoristi sve mogućnosti koje joj pruža ovakva investicija ne bi trebala više imati interesa u Diokiju, tj te dionice bi mogli ponuditi mirovincima.

sve je to istina drage kolege što navodite za DIOK….ali za sretnike sa lovom danas lovina ispod 400…

Kune nisu problem, kuna nema

zahvaljujemo kolegi bubimiru sa susjednog foruma na zgodnoj fotovijesti…

hate red



Buffetova dionica nakon objave koja se čeka godinu,dve,ne pada 30tak%!!!!

Krivo kolega!
Nama ne fali Buffetovih dionica, nego investitora poput Buffeta.
kolege,ajmo više bit realni,trenutno ova dionica vrijedi koliko se za nju i daje,još je i dobro,jer u ovu cijenu uključen je i lng i sve oko njega,zato budimo sretni jer još nismo na 3xx,a kad budemo tek onda čemo znat pravu i realnu sliku ove dionice!!!!!!i da imamo mi buffeta ko u prići,od sanadera,polanćeca,šukera………
Ovo nije odraz vrijednosti firme nego profila onih koji ulažu kod nas. [wink]
[/quote]

11:20:45 1 394,04

Kako se sa jednom dionicom ruši cijena.

To ti je isti ovaj koji ti je uvalio 2%. Jadnik.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


11:20:45 1 394,04

Kako se sa jednom dionicom ruši cijena.


To bi trebao bit posao HANFE..?


11:20:45 1 394,04

Kako se sa jednom dionicom ruši cijena.

Kolika je prodaja do 500 kuna?
Da stavimo 1 kom na 500 i to kupimo u 15:59:59.

Očito plan funkcionira, pacijent je uletio sa 100 kom.


kolege,ajmo više bit realni,trenutno ova dionica vrijedi koliko se za nju i daje,još je i dobro,jer u ovu cijenu uključen je i lng i sve oko njega,zato budimo sretni jer još nismo na 3xx,a kad budemo tek onda čemo znat pravu i realnu sliku ove dionice!!!!!!i da imamo mi buffeta ko u prići,od sanadera,polanćeca,šukera………

ej, a da ti malo prestaneš trkeljat?
za trkeljanje imaš ležerne teme na forumu, ostavi se diokija o kojem očito pojma nemaš, molim te.
a ako si ovih dana ušao u dioki ponesen pričama o LNG-u i strašnom rastu dionice pa sad grizeš sve okolo jer dionica pada umjesto da raste – strpi se malo. nema velike love preko noći, pogotovo kad smo s medvjedima u kolu tko zna dokad.

hate red

hehe,al otkud ti lova za ove do 500???????,kupuj sad,pa češ zaraditi!!!!

New Report

Close