DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odblokirano !!

koje su ovo igrice

bit će bolje................


—-prijatelju nešto si dopisao na prvi oiginalni post…..eto za razliku od tebe ja imam ovu dionicu i prolazio sa njom sve uspone i padove….a prvo moje spominjanje jazovke odnosilo se na današnje trgovanje, očito se nismo razumjeli…..
[/quote]
ma pogriješio sam, ma jasno s moje strane je poruka bila upućena gubitnicima!

dan je pametniji od noći




eeeeeeeeee da! dobro vam jutro svima. +6.39% [rolleyes]

Zašto se ti nikada ne javljaš kad dionica pada, a kad raste onda stotine pozdrava?

[/quote]
Pixica je jedini pravi Diokičar dok su ostali samo špekulanti
[/quote]
[smiley]Heeej bok svima! Pa tu sam ja stalno. Samo od svega najviše volim podijeliti radost sa prijateljima. Kada sam tužna ili zabrinuta zadržim to za sebe. Čemu dosipati sol na ranu? Sada samo čekam bolje dane. [undecid]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Gapovi u trgovini dva dana zaredom. Za očekivati je sada odbijanac


koje su ovo igrice

paaaaaniiiiiikaaaaa! [embarass]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Bi moglo ovo još past? Opet ispod 4 stoje? Šta mislite?

Imam nešto IGH… pa si mislim… ušao je u kotaciju, lagano bi mogao prema gore, prodam njega i kupim jeftino Diokija još?

Bilo bi dobro da opet rokne dolje.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

puna mi je kapa svega kad vidim tko sve ima diokijeve dionice i sta radi s njima
ljudi svaku sekundu pokrecu nove teme oko diokija, oko diokijevih investicija, strepe za prvom iducom vijesti i odlukoma managementa, sabora… prave se da prate poslovanje i svaku vijest da bi dionice dali za .. koliko?
toliko malo da uspiju srusit dinicu na 400 kuna… ma smijsesni ste svi. stvarno vam puno znaci dioki. ja je nedam ni za 600 (makar mi je cijena po dionici 373 kn) – jer dioki za mene ipak vrijedi nesto vise od jadnih 500 kuna i smatram ovo najboljom takvom investicijom u europi… (a kamoli u hrvatskoj)

pa je vi srusite i do 200 ak je do toga doslo da je prodate prije nekog drugog… u konacnici prodajom po bidu niste srusili cijenu onome iza sebe nego sebi samome…
ah.. jednom hrvati uvjek hrvati.. nekad imam osjecaj da smo tako prozdrljiv narod.


Bi moglo ovo još past? Opet ispod 4 stoje? Šta mislite?

Imam nešto IGH… pa si mislim… ušao je u kotaciju, lagano bi mogao prema gore, prodam njega i kupim jeftino Diokija još?

Bilo bi dobro da opet rokne dolje.

Dobra ideja kolegice, samo trebate pričekati da vam Znanac i Knele ( ili njihovi pripadajući dvojnici – nickovi ) počnu pisati na temi, kako to ide još 150% prema dolje, onda ste sigurni da ste ulovili cijenu na bottomu.
Ne možete pogriješiti.
Evo danas su pomogli meni oko dokupa Tehnike na 4 soma.
Što reći nego – svaka čast.
[smiley]

Ovo je najnepredvidivija dionica koju sam ikada imala.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Pretpostavljam… da sam dobila od tebe stotku na Tehnici.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Ovo je najnepredvidivija dionica koju sam ikada imala.

Zašto j nepredvidiva?
U konačnici se sve o njoj zna, koliko vrijedi, zašto vrijedi ….a to što je u zadnje vrijeme jako volatilna nije razlog za pesimizam. Zna se i zašto je volatilna, odnosno komu to odgovara, onima koji su zakasnili i koji znaju njene prave vrijednosti.
I još jedna stvar, forum se čita, ljudi čitaju šta pišemo i prenose informacije.
Jučer sam rekao da se Polančec zeka s početkom eksploatacije jer je to jasno da će biti 2012., a ne 2014. i već danas je na stranici Adria LNG godina 2014. Međutim nisu promjenili trajanje izgradnje – i dalje je tri godine. Pa se ti misli. Možda u ponedjeljak i ta izmjena osvane.

New Report

Close