DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dojadila mi ta manipulacija, žrtvovao proviziju za 1 dionicu.

Svaka čast! Ako ne mislite kupovati – zatvaramo butigu! [thumbsup]

Dobit će od HANFE javnu opomenu zbog jutrošnjeg nastavka trgovanja dionicom Diokija!
Sami su zatvorili butigu.
Tako bar ja mislim.


Dobit će od HANFE javnu opomenu zbog jutrošnjeg nastavka trgovanja dionicom Diokija!
Sami su zatvorili butigu.
Tako bar ja mislim.

ma govorim za blokadu koju je (kako sam kaže) prouzročio kolega OPORTUNIST prodavši 1 dionicu po 425. To je prešlo minus 10% i automatski je blokirana trgovina.

Ne znam da li su dužni odblokirati dionicu koja je jučer završila i ostala u blokadi do kraja trgovanja. treba vidjeti što kaže pravilnik burze.


eeeeeeeeee da! dobro vam jutro svima. +6.39% [rolleyes]

Zašto se ti nikada ne javljaš kad dionica pada, a kad raste onda stotine pozdrava?



eeeeeeeeee da! dobro vam jutro svima. +6.39% [rolleyes]

Zašto se ti nikada ne javljaš kad dionica pada, a kad raste onda stotine pozdrava?

[/quote]
Pixica je jedini pravi Diokičar dok su ostali samo špekulanti



Dobit će od HANFE javnu opomenu zbog jutrošnjeg nastavka trgovanja dionicom Diokija!
Sami su zatvorili butigu.
Tako bar ja mislim.

ma govorim za blokadu koju je (kako sam kaže) prouzročio kolega OPORTUNIST prodavši 1 dionicu po 425. To je prešlo minus 10% i automatski je blokirana trgovina.

Ne znam da li su dužni odblokirati dionicu koja je jučer završila i ostala u blokadi do kraja trgovanja. treba vidjeti što kaže pravilnik burze.
[/quote]

Dužni su itekako OBAVJESTITI o nastavku trgovanja, a to su propustili učiniti.
Iako je na butigi pisalo "nema ulja" za neka ga je bilo.





jazovka na kupnji….

prijatelju juazovka je na prodaji ne na kupnji!
pametni kupuju glupi prodaju samo na znanje!
ovo ću zapamtiti pa ću ti se javiti, pa ćemo vidjeti tko je bio glup
opet napominjem da nemam ovu dionicu
da imam slobodnih novac kupio bih odmah
[/quote]
puno puta glupi ispadnu na kraju pametniji od dubokoumnih….kako se stvar gleda sa koje strane …
[/quote]

[/quote]
—-prijatelju nešto si dopisao na prvi oiginalni post…..eto za razliku od tebe ja imam ovu dionicu i prolazio sa njom sve uspone i padove….a prvo moje spominjanje jazovke odnosilo se na današnje trgovanje, očito se nismo razumjeli…..

Kune nisu problem, kuna nema

Mislim da ova blokada nije loša. Neka se pokaže gdje smo. Nakon što maknu blokadu nema više limita pa neka ekipa navali bez straha da se vidi gdje je dno.

Svi oni koji tvrde da će to ići na 350 ili čak niže, a imaju dionice zna se što bi trebali učiniti. Sad će imati šansu (ako se bid ne povuče, jasno).

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju DIOK-ija! Ja posjedujem dionice DIOK-ija.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Dobit će od HANFE javnu opomenu zbog jutrošnjeg nastavka trgovanja dionicom Diokija!
Sami su zatvorili butigu.
Tako bar ja mislim.


Nije prijatelju, evo corpus delikti, da ne ispadnem neozbiljan. Da nisam napravio sad "ovi" bi opet iza 14h
Datum prometa Opis Količina Iznos Naknada Ukupno Stanje
05.09.2008. Prodaja DIOK-R-A (namira 10.09.2008) 1 425,00 KN 75,00 KN + 350.00 KN

Ova današnja trgovina asocirala me na događanja u Srbiji uoči neizvjesnosti bombardiranja NATO-a. Tada san imao priliku na tv-u ugledati vjerojatno najjači grafit " il bombarduj il ču da krečim".



Dobit će od HANFE javnu opomenu zbog jutrošnjeg nastavka trgovanja dionicom Diokija!
Sami su zatvorili butigu.
Tako bar ja mislim.


Nije prijatelju, evo corpus delikti, da ne ispadnem neozbiljan. Da nisam napravio sad "ovi" bi opet iza 14h
Datum prometa Opis Količina Iznos Naknada Ukupno Stanje
05.09.2008. Prodaja DIOK-R-A (namira 10.09.2008) 1 425,00 KN 75,00 KN + 350.00 KN

Ova današnja trgovina asocirala me na događanja u Srbiji uoči neizvjesnosti bombardiranja NATO-a. Tada san imao priliku na tv-u ugledati vjerojatno najjači grafit " il bombarduj il ču da krečim".

[/quote]

svaka čast, 100-tka

bit će bolje................



Dobit će od HANFE javnu opomenu zbog jutrošnjeg nastavka trgovanja dionicom Diokija!
Sami su zatvorili butigu.
Tako bar ja mislim.


Nije prijatelju, evo corpus delikti, da ne ispadnem neozbiljan. Da nisam napravio sad "ovi" bi opet iza 14h
Datum prometa Opis Količina Iznos Naknada Ukupno Stanje
05.09.2008. Prodaja DIOK-R-A (namira 10.09.2008) 1 425,00 KN 75,00 KN + 350.00 KN

Ova današnja trgovina asocirala me na događanja u Srbiji uoči neizvjesnosti bombardiranja NATO-a. Tada san imao priliku na tv-u ugledati vjerojatno najjači grafit " il bombarduj il ču da krečim".

[/quote]
Od mene 100tka. Da vidimo tko sad ima mu…

New Report

Close