DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa nisam smješan ak sam u par dana 1xx u plusu u tvojoj 2bajnoj"DIOKICI hehehe……..
samo ne navlačite ljude!!!!molim vas!

Meni nisi smiješan,meni je to žalosno da se na svakoj dionici koja počne malo rasti skupi hrpa daytradera koji sa po par sto kuna zarade misle da su nešto zaradili

Danas je prošlo 1.743 dionice u 109 transakcija iliti 16 dionica ili 7611 kuna po transakciji,a ja se smatram vrlo malim sa par sto komada,pa tu se ljudi doslovno igraju na burzi

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

dobro zboriš malibu….neki su zaradili soma kuna (možda malo više) i sad glume velike investitore. HIHIHIHI. Trebalo bi 100 puta surfati na valovima da ulove dobitak dugoročnih investitora. A vjeruj mi, dosta ih se poklizne i padne.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


dobro zboriš malibu….neki su zaradili soma kuna (možda malo više) i sad glume velike investitore. HIHIHIHI. Trebalo bi 100 puta surfati na valovima da ulove dobitak dugoročnih investitora. A vjeruj mi, dosta ih se poklizne i padne.

Neki su upravo tako i postali "dugoročni investitori". Kupujući DIOKI na 600+.

Jad i bijeda.Izgleda da da ljudi stvarno nemaju para.Malo im dosadile kladionice i upaljeni teletekst u nekom ofucanom kafiću pa se ubacili u investicije.Kupiš 5 dionica Diokija po 380 kn i prodaš po 460 kn.Vau.



za tvoju informaciju taj lng terminal je gotov za 3 godine,a i predviđa se start do 2012 godine,a sad zašto guraju 2014 kao početak rada to če se ubrzo saznati. [tongue]

Imam osjećaj da bi bio već gotov da se radi u Splitsko – Dalmatinskoj ili negdje južno!!
Ali o tom potom, to je samo spekulacija.
I ovo natjecanje lokacija iz Istre i PGŽ više mi sliči na "zavadi pa vladaj".
Glede roka 3-4 godine su maximum jer su takvi rokovi kod drugih terminala.
[/quote]

Izgleda da bi Polančec želio vidjeti LNG tank u zemlji. To su te dvije godine dulje tj 5 godina u odnosu na 3 za nadzemni. Ali tko još radi podzemne osim Japana i Taivana. Nitko!!!
Postoji niz usporednih studija koje pokazuju ekonomsku superiornost nadzemnih tankova.
A glede "vizualnog zagađenja" najveće je od LNG brodova!

Smirit će se ovo. Oni koji vjeruju da je DIOKI dobra investicija naći će još novaca i dodatno uložiti. BID je na DIOK-iju puno jači nego što se to na prvi pogled vidi. Apsorbirat će se i ova prodaja.

A onda će prije ili poslije doći do preokreta…

Tada će ovi što sipaju otrov (pretpostavljam) nestati sa ovog topica. Sad su se pojavili neki novi nickovi koji valjda na svaki nalog koji prođe imaju komentar. Jedan od tih na jednoj drugoj vrlo aktualnoj temi toliko brani ‘svoju’ dionicu da je spamirao cijeli topic. Sad se preselio ovdje i ovdje spamira bezveznim komentarima, ali potpuno protiv ‘svoje’ dionice. Ako je upoće ima.
Ja ne razumijem te ljude koji nemaju niša pametno za reći a bombardiraju postovima.

MIslim da bi trebali biti itekako zahvalni nekim ljudima ovdje što marljivo skupljaju informacije, izvlače korisne stvari i postaju na ovom topicu, a ne ih vrijeđat i sl. Mislim da svi znamo tko su ti nickovi.
Ja sam od početka godine u pristojnom minusu. Danas se taj minus još pojačao (iz znanih razloga), ali ja svejedno mislim da će me najprije DIOKI izvući iz tog minusa i to je razlog što sam u zadnjih 2 tjedna dosta povećao udio DIOK-ija u svom portfelju. Kako stvari stoje možda ga i još više povećam.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Neki su upravo tako i postali "dugoročni investitori". Kupujući DIOKI na 600+.

pravedno, ne?….za iskustvo treba vremena….sad će se načekati i dobit potrebno iskustvo [tongue]

DOKUP!


Smirit će se ovo. Oni koji vjeruju da je DIOKI dobra investicija naći će još novaca i dodatno uložiti. BID je na DIOK-iju puno jači nego što se to na prvi pogled vidi. Apsorbirat će se i ova prodaja.

A onda će prije ili poslije doći do preokreta…

Hm … ne bih želio da ispadne kako sipam otrov, ali …. konačno se zna lokacija, a cijena ide prema dolje. Da li je to to? Da li se nalazimo na vrhu? Koja bi se još špekulacija mogla pojaviti da se bitno poveća cijena?

Bojim se da je ova priča završena i da treba otići negdje drugdje. Ili možemo čekati i riskirati da nam se dogodi DDJH. [bye]


Jad i bijeda.Izgleda da da ljudi stvarno nemaju para.Malo im dosadile kladionice i upaljeni teletekst u nekom ofucanom kafiću pa se ubacili u investicije.Kupiš 5 dionica Diokija po 380 kn i prodaš po 460 kn.Vau.

Ne po 460 ne go po 550 juče. To ti se drugim riječima zove izvrstan posao za par dana ma šta god mi mislili o tome.
Para ne smrdi. Mogu samo žaliti da to ni sam bio ja!

who dares, wins

Vjerojatno velika većina dobronamjernih malih dioničara nisu očekivali ovakvo kretanje cijene dionice DIOKI-ja nakon objave lokacije LNG terminala.
Ovo je sigurno optimističnim dioničarima dobra škola, a pesimistima (ili realistima) koji su prepoznali pravi trenutak dobra zarada.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Hm … ne bih želio da ispadne kako sipam otrov, ali …. konačno se zna lokacija, a cijena ide prema dolje. Da li je to to? Da li se nalazimo na vrhu? Koja bi se još špekulacija mogla pojaviti da se bitno poveća cijena?

Bojim se da je ova priča završena i da treba otići negdje drugdje. Ili možemo čekati i riskirati da nam se dogodi DDJH. [bye]

cijena ide dole jer je cjelokupna likvidnost na burzi smiješna…kad bi bila ona likvidnost od prošle godine mislim da ovaj pad nebi vidjeli…s obzirom da je osim likvidnosti i burza u stanju kakvom i je, onda nije ni čudo da ima ljudi koji su danas prodavali da zarade nakon što su kupovali prije nekoliko dana,tjedna…jer znaju/misle da nema puno ovakvih prilika sa ovakvim crobexom….
mislim da dioki nemamo šta uspoređivati sa DDJH…znamo tko je najveći kamen bio koji je ponio đuru prema dolje…branitelji koji su stvorili paniku kod dioničara i koji su i sami prodavali svoje famozne pakete i tako rušili cijenu…da ne pričamo o Fimi….Dioki i ddjh ne možemo uspoređivat…

DOKUP!


Tada će ovi što sipaju otrov (pretpostavljam) nestati sa ovog topica. Sad su se pojavili neki novi nickovi koji valjda na svaki nalog koji prođe imaju komentar. Jedan od tih na jednoj drugoj vrlo aktualnoj temi toliko brani ‘svoju’ dionicu da je spamirao cijeli topic. Sad se preselio ovdje i ovdje spamira bezveznim komentarima, ali potpuno protiv ‘svoje’ dionice. Ako je upoće ima.
Ja ne razumijem te ljude koji nemaju niša pametno za reći a bombardiraju postovima.

MIslim da bi trebali biti itekako zahvalni nekim ljudima ovdje što marljivo skupljaju informacije, izvlače korisne stvari i postaju na ovom topicu, a ne ih vrijeđat i sl. Mislim da svi znamo tko su ti nickovi.
Ja sam od početka godine u pristojnom minusu. Danas se taj minus još pojačao (iz znanih razloga), ali ja svejedno mislim da će me najprije DIOKI izvući iz tog minusa i to je razlog što sam u zadnjih 2 tjedna dosta povećao udio DIOK-ija u svom portfelju. Kako stvari stoje možda ga i još više povećam.

Znam na koga misliš. Valjda odabrani ovdje misle da je topic njihovo osobno vlasništvo na koje imaju koncesiju i da se samo pozitivne stvari smiju pisati o DIOKIU i to samo u određeno vrijeme. Čim netko prospe i najmanje zrno sumnje naziva ga se drukerom, ismijavaju se ljudi koji kupe 5 dionica DIOKIA na 380 i prodaju tih 5 komada na 500 kn. Vama je smiješno što netko u 2 dana napravi 20% profita sa kapitalom s kojim je raspolagao. U isto vrijeme nitko ne "ismijava" frajera što u špici euforije (za koju su mnogi ovdje itekako zaslužni – prepoznat će se) ulupa 1200 komada na 540 i izgubi 50 000 kuna u jedan dan. To je u redu. Jer on je dugoročni investitor koji VJERUJE u DIOKI! Smiješni ste. Pogledajte malo DIOKI-ev TA pa onda komentirajte trgovinu. Candlestikovi koji lete nebom. I onda se čude kako im korekcija vrati dionicu 12% u jednom danu.
A što se moje uzdanice (INA) tiče, bespredmetno je uopće raspravljati o tome što koliko vrijedi. Kad smo već kod vrijednosti DIOKI-a ima li netko i službeno cijene DIOKI-evih zemljišta (koje su argument za BV) ili i tu samo lupetate cifre tipa 500 Eura/m2 na žitnjaku i slično. Za 500 Eura se dobiva prvi red do mora u netaknutoj prirodi (građevinsko), a ne neko blato na Žitnjaku. Spustite se malo na zemlju.
Da ne spominjem DINA-u i gluposti koje sam pročitao o tom terenu od nekih ovdje.

I još nešto: cijenim to što neki ljudi stvarno požrtvovno traže informacije o aktualnim događanjima oko DIOKIA (jer i sam imam taj DIOKI,ponavljam po n-ti put), ali stalno iz naftalina izvlačiti jednu te istu stvar… zna postati pomalo iritantno.

New Report

Close