DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ta i sva ta birokracija traju jako dugo , pa kada uz to još uzmemo i trenutno raspoloženje na TK očekujem stabilizaciju na oko 460kn na crobexu 3500.
Treba biti iznimno zadovoljan sa 30% porasta cijene u ovih par dana jer naspram drugih dionica DIOKI je svoju dugoočekivanu dobru vijest ipak odlično odradio!

Šta se sve ne koristi u drukanju!
Zamisli otegotna okolnost za Dioki jer treba izraditi "idejna riješenja , studije utjecaja..".
Pomisli bi netko čovjek potječe iz neke banana republike, došao u civilizaciju i sada se čudi svemu "ko pura dreku"? Ali nije to to, jasno je to svima.

[/quote]
DIOK-R-A 466,01
Onda, kolega sava….kažeš "ko pura dreku" [tongue]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

pa nisam smješan ak sam u par dana 1xx u plusu u tvojoj 2bajnoj"DIOKICI hehehe……..
samo ne navlačite ljude!!!!molim vas!


A glede cijene, pa koga to još uzbuđuje, jasno je većini da to nije odraz prave vrijednosti dionice.

Čekaj malo, kako sad to? Ne razumijem… Zašto ste onda na burzi kad vas cijena dionice ne uzbuđuje? Na šta se vi onda rajcate, na UKP ili što?
I kako ste se onda neku večer prepucavali "kad će to na 4 znamenke" ako vam cijena nije bitna?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


kolega sava,zašto stalno navlačite ljude za ovu "divnu"diokicu….pa svi znamo da cijena koju drži je i više nego dobra!!!!!!!,pa prije par tjedana bila je na 3xx…sad je 4xx!!!!!to je super!!

Ja navlačim?? Čime to ja navlačim na kupnju ili prodaju’
Pa nisam ja ništa izmislio, sve piše,
Imaš Dioki o kom sve možeš saznati, ali cijenu, ako ne znaš izračunati,samo lupi.
Ništa nova.

Blokada. Vidimo se sutra!



A glede cijene, pa koga to još uzbuđuje, jasno je većini da to nije odraz prave vrijednosti dionice.

Čekaj malo, kako sad to? Ne razumijem… Zašto ste onda na burzi kad vas cijena dionice ne uzbuđuje? Na šta se vi onda rajcate, na UKP ili što?
I kako ste se onda neku večer prepucavali "kad će to na 4 znamenke" ako vam cijena nije bitna?
[/quote]

Na količinu; a cijena će doći na svoje mjesto, prije ili kasnije.
Tako je bilo s većinom kvalitetnih dionica.
Kvalitet se ne može prikriti brljotinama na ZSE.

Prateći trgovanje, ne mogu se oteti dojmu o velikoj manipulacijom na Diokiju. Naime, lik stoji sa skrivenim nalogom na bidu, prvo 100 zatim 200 kom. I šta slijedi? Uspijeva nešto prikupit, miče se sa bida, da bi se 15 sec. nakon toga odvelo u blokadu. Možda sutra navuče dodatnih naivaca, nikad se ne zna.



hvala na promidžbi
nemam vise diokija u ova turbulentna vremena mi je negdje otišao više se ne sjecam ni kad kupovao ni kad prodavao (mislim kao i vecina nas malih)
al nikad necu reci nikada
nadam se da bu podzemni jer mi se ne trazi novo ljetovaliste

Zar si do sada ljetovao u krugu Dine???
[/quote]
[smiley]neki koji kao rade na DINI u stvari ljetuju na toj 500 m udaljenoj (dobroj) plaži. Takva bi nam svima bila dobra. [smiley]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.




hvala na promidžbi
nemam vise diokija u ova turbulentna vremena mi je negdje otišao više se ne sjecam ni kad kupovao ni kad prodavao (mislim kao i vecina nas malih)
al nikad necu reci nikada
nadam se da bu podzemni jer mi se ne trazi novo ljetovaliste

Zar si do sada ljetovao u krugu Dine???
[/quote]
[smiley]neki koji kao rade na DINI u stvari ljetuju na toj 500 m udaljenoj (dobroj) plaži. Takva bi nam svima bila dobra. [smiley]
[/quote]

Ma neće uopće nagrditi okoliš.
Evo kako se radi u Tokyu.
Vaš link

A glede trgovine mogli su ga sterat u blokadi u 5 minuta ali im ne odgovara, kraće bi kupovali.


Prateći trgovanje, ne mogu se oteti dojmu o velikoj manipulacijom na Diokiju. Naime, lik stoji sa skrivenim nalogom na bidu, prvo 100 zatim 200 kom. I šta slijedi? Uspijeva nešto prikupit, miče se sa bida, da bi se 15 sec. nakon toga odvelo u blokadu. Možda sutra navuče dodatnih naivaca, nikad se ne zna.

U to možeš biti siguran…





hvala na promidžbi
nemam vise diokija u ova turbulentna vremena mi je negdje otišao više se ne sjecam ni kad kupovao ni kad prodavao (mislim kao i vecina nas malih)
al nikad necu reci nikada
nadam se da bu podzemni jer mi se ne trazi novo ljetovaliste

Zar si do sada ljetovao u krugu Dine???
[/quote]
[smiley]neki koji kao rade na DINI u stvari ljetuju na toj 500 m udaljenoj (dobroj) plaži. Takva bi nam svima bila dobra. [smiley]
[/quote]

Ma neće uopće nagrditi okoliš.
Evo kako se radi u Tokyu.
Vaš link

A glede trgovine mogli su ga sterat u blokadi u 5 minuta ali im ne odgovara, kraće bi kupovali.
[/quote]
Sava zar ima smisla išta više pisati,kad smo mi koji ovdje pišemo navlakači…. [lol]

ravenzd, 04.09.2008. u 18:18
Zbog ovoga su ove dionice idealne za trejdere, pogotovo ovih dana u Americi. Lako se širi panika, lako se stvara euforija, a sve na temelju kratkoročnih previranja. A fundamenti ostaju fundamenti, s vrlo realnom osnovom. Neiskusni će ovdje gubiti i živce i novce.
ravenzd, 04.09.2008. u 18:18
.
Ovo je dio Hangarovog posta na temi Atlantska plovidba ali ovo se upravo događa s Diokijem. Puno je nabrijanih glava koje samo čekaju izvući koju lipu.

New Report

Close