DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka čast ovim maherima koji uspjevaju tako balansirati sa cijenom ove dionice.Neznam dali su oni toliko pametni ili mi ostali toliki papci.Nisam sklon urotama ali sve mi se nameće mišljenje da se oni nalaze među onima koji tako zdušno zagovaraju dioki kao blago .a ljepo mešetare.Ne zamjeram ovima koji to jasno daju do znanja.

Gdje su nestale one 100-ice na 461, 462 na kupnji? Sad mi vrijedi DIOKI, sad mi ne vrijedi DIOKI…


Svaka čast ovim maherima koji uspjevaju tako balansirati sa cijenom ove dionice.Neznam dali su oni toliko pametni ili mi ostali toliki papci.Nisam sklon urotama ali sve mi se nameće mišljenje da se oni nalaze među onima koji tako zdušno zagovaraju dioki kao blago .a ljepo mešetare.Ne zamjeram ovima koji to jasno daju do znanja.

Ma kakvi maheri kolega. Jučer se vidjelo iz aviona kuda to ide… Nemoraš biti croman da to skužiš. [yawn]

Armagedon je blizu!

Vidim puno njih veslaju po dioki-u,pa nije mi jasno,,,.. kako to kad je dioki toliko loša firma,slabi prihodi,otpuštaju radnike,ništa se ne ulaže,nemaju tržišta,,,kako vas nije strah ulaziti u takovu dionicu,dajte me malo informirajte zašto ulazite u nešto što nije po vašem guštu… [lol] [lol] [lol]

Cijena je rasla od 370-542 kn.
Trenutno stojima točno na fibbonaci otporu koji je 480kn.
Tko bi rekao.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Kolega janko66, nažalost malo je dionica ostalo po kojima se može surfat, a ova je jedna od njih. A surfanje vam je ovisnost, ljudi surfaju i među morskim psima.

E što je djuro bio, takvog više nema. Pa BOV, pa radnici, pa BOV, pa branitelji, pa BOV, pa FIMA, pa opet FIMA, BOV, radnici… Tamo sam morao tablete protiv morske bolesti trošit.

Armagedon je blizu!

iako mi nije drago da ce se graditi taj lng na krku iz razloga ljetovanja na njivicama nije mi jasna trgovina zadnjih dana
ono jučer iskrcavanje na 542 je toliko jadno i žalosno da uopce ne treba davati komentar
ubit cete burzu tim pre..ravanjem i dogovornim ulazima i izlazima
da jedna firma na takve vijesti padne moguce je samo u nezavisnoj i neovisnoj RH

no comment

Postanite Eu-robovi


iako mi nije drago da ce se graditi taj lng na krku iz razloga ljetovanja na njivicama nije mi jasna trgovina zadnjih dana
ono jučer iskrcavanje na 542 je toliko jadno i žalosno da uopce ne treba davati komentar
ubit cete burzu tim pre..ravanjem i dogovornim ulazima i izlazima
da jedna firma na takve vijesti padne moguce je samo u nezavisnoj i neovisnoj RH

no comment

"Buy rumor, sell news!" ("Kupuj na glasine, prodaj na vijesti"). To je stara burzovna istina.

Armagedon je blizu!

Ne bi me začudilo da se isti onaj "maher" što je ukrcao 1200 komada na 542, sad iskrca po asku, pa na nižim razinama opet uđe. tako bi mogao barem ovaj dio što je izgubio vratiti. Siguran sam da i on već razmišlja o tome…

Vijesti (dobrih) više nema, druk je izgubio smisao… LNG je sad u cijeni, a cijena je tu gdje je. Tržište je i dalje u padu, zašto bi DIOKI bio iznimka. Going down baby!


iako mi nije drago da ce se graditi taj lng na krku iz razloga ljetovanja na njivicama nije mi jasna trgovina zadnjih dana

Moguće da bude podzemni tako da se ništa neće vidjeti.
Jedino ako imaš dionice Diokija, znat ćeš da je tu neki LNG terminal i da Dioki na tom vrhunski zarađuje.

hvala na promidžbi
nemam vise diokija u ova turbulentna vremena mi je negdje otišao više se ne sjecam ni kad kupovao ni kad prodavao (mislim kao i vecina nas malih)
al nikad necu reci nikada
nadam se da bu podzemni jer mi se ne trazi novo ljetovaliste

Postanite Eu-robovi

A što je? Na bidu se gurate, a zemljište samo vrijedi 500 kn po dionici, jel? Pa di je žurba prodati? Ha, DIOKIČARI?
Ajde, moram priznati pogodili ste – BLOKADA ! Dobro, možda nije ona koju ste očekivali (+)…

New Report

Close