DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je prodao jutros može komotno u kupovinu.
I onda ista stvar u ponedjeljak poslije GS-a.

Svaka čast Diokičari!
Jedva ste dočekali ove vijesti da uvaljate hartije naivcima !
Šta , sada na odmor ili ponovno ulaganje na 380-420 ?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Jesmo ti uspjeli uvaljati po 540?

znaci cekamo opet na 370-400?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nis od te objave,uzalud…
Onim day traderima super doslo drugima nis jako, tek s vremenom cemo vidjeti rezultate…
Tolika pompa a nista na kraju…

Nisu oni krivi što ljude uhvati panika pa jeftino prodaju.Sad će izać pa bi nam to svima trebala biti škola da ne prodajemo na malim razinama.Kao što neko reće dok fondovi tu ne uđu neće biti reda.

Izgleda da neće danas ispod 490, stalno se obnavlja podrška na 490, netko pametno kupuje

Ljudi moji, pa to je bilo očito..cijena dionice će ispuhivati iz dana u dan (isto kako je rasla do objave lokacije).
Zar je netko povjerovao da već ovom trenutku cijena dionice može do 600 ili više kuna ( pa nije jučer bila objava, a danas već izgrađen terminal ) ?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Izgleda da neće danas ispod 490, stalno se obnavlja podrška na 490, netko pametno kupuje

Ma još bi samo trebalo ispod 490.


Izgleda da neće danas ispod 490, stalno se obnavlja podrška na 490, netko pametno kupuje

niti se kupuje niti prodaje….ceka se opet na 400 i nize…prvi bull -trap nakon dugo vremena…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kupuju ga po cijene neto dobiti koju će generirati samo LNG terminal.


Jesmo ti uspjeli uvaljati po 540?

Bogme jeste… i to muški, ali po 38x prošli tjedan…
i jučer po 49xkn: [wink]
02.09.2008. Prodaja DIOK-R-A (namira 05.09.2008) 1xx 1xx.032,00 KN 49x,xx KN

Hehe…dragi moj kolega… još puno čokolina trebaš popapati sa bi stričeku Ivi uvaljao [thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

A sada lijepo opet u revijalnom tonu…
Mislio sam da neće toliko potegnut prema gore i iznenadio me iznad svih očekivanja.
Takvu balončinu ne vidjeh dugo. Sa 370 na 540 to je nekih 40%. Što je previše, previše je.
Čak sam i ja uspio nešto lijepo ušećariti iako sam se kasnije ubacio. Zašto da ne iskoristim
priliku?
Realno gledano što se promijenilo? Ama baš ništa… Firma stoji na istom mjestu, istih kapaciteta, iste
uprave, nepromijenjenog financijskog stanja, nitko ne prodaje niti kupuje veće vlasničke udjele,
stanje u svijetu je isto. I onda neki Sanader kaže nešto o nekom terminalu koji bi trebao proraditi za 4 godine i cijena skoči za 40%.
To je za mene čisti špekulativni balon "made in Croatia".
Di ste sada drukeri koji drukate o ne znam kakvim SF budućim poslovima i lovi koja curi
iz pipe LNG terminala? Zauzeti ste prodavanjem?

New Report

Close