DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Jedan dan trgovanja na burzi sa pravom lovom vrijedi više nego četri godine ekonomije na našim fakultetima. A tome itekako doprinose i naši sveučilišni profesori.

Nema se što dodati.Potpisujem.
[/quote]
Eh što smo pametni kada imamo što uložiti i kada se poklope mnoge stvari. Za to ne treba fakultet. A bome ni osnovna škola. Za špekulacije treba imati samo "jaja". Uh oprostite na izrazu.
[/quote]

Završio sam taj fakultet.
Poznajem dosta sv.profesora (uglavnom doktori nauka) i niti jednom od njih ne bih dao da upravlja biciklom , a kamo li mojim portfoliom.
Dugo trgujem na ZSE – od njenog osnutka.
Imao sam velikih gubitaka i dobitaka , što je na burzi normalno.
Ne špekuliram.
I zbog svega toga potpisujem ono što je rekao Posejdon.
[/quote]
E ako si završio fakultet moraš znati da si pri kupnji dionica ipak špekulirao. Ako nisi onda imaš info koje drugi nemaju.


Ko ima imalo iskustva bilo mu je čisto jasno da na dan objave očekivane vijesti nema
razloga za guranje, trebalo se uzet prije par dana a danas extra profit………za sada
se potvrđuje staro pravilo a oni kaj su danas na silu skidali čista greška…

tako je! dionica se kupuje na loše vijesti (smanjenje kapitala) prodaje na dobre (objava odluke o LNG u Omišlju). mnogi ovdje rade obrnuto i zato ispuše lovu. problem je što je sad jocker zvan "LNG Omišalj" ispucan i ljudi više neće kupovati na tu foru, a do nove vijesti koja će biti okidač rasta trebat će dosta čekati

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

ZAGREBAČKA BURZA
Zagrebačka burza: Dioki u deset dana jači za trećinu
Autor/izvor: SEEbiz

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/zagrebacka-burza-dioki-u-deset-dana-jaci-za-trecinu,24210.html

kakav kaos 🙂

Cookie Monster




Koliko vidim, povećava se broj na prodaji što me upućuje na zaključak da bi neki mogli iskoristiti ovaj povoljan trenutak za izlazak iz dionice. Vidit ćemo kako će reagirati kupnja s obzirom da se u proteklih 3 – 4 dana uglavnom skidalo direktno sa aska.

Ko ima imalo iskustva bilo mu je čisto jasno da na dan objave očekivane vijesti nema
razloga za guranje, trebalo se uzet prije par dana a danas extra profit………za sada
se potvrđuje staro pravilo a oni kaj su danas na silu skidali čista greška…
[/quote]

Mislim da si ti potpuno u krivu. Meni kao kupcu, a onda i kao prodavatelju tih 1-2% nikada nisu predstavljali prepreku za zaključenje posla, tj kupnje ili prodaje.
[/quote]

Riječ je o bacanju cca 10% , to ipak nije zanemarivo no izgleda da se ekipa navikla
10 gore pa 10 dole…..

ovakav promet je samo bacanje pijeska u oči … nemojte prodavat … bit će kupaca na pretek

Cookie Monster


ovakav promet je samo bacanje pijeska u oči … nemojte prodavat … bit će kupaca na pretek

osim na dalekovodu, jelda……………?? [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Današnja lekcija: kupi na glasinu, prodaj na vijest.

Sad kad imamo lokaciju koju smo čekali 2 god. možemo se vratiti na 400. katastrofa.

Ovdje pod hitno treba ući neki fond i reda napraviti. Ovako nekonzistentna kupnja i nije mogla drugo napraviti. 1200 komada po 540 i sad? di su sad?

Ne mogu vjerovati koliko jeftino su ljudi spremni prodati Dioki usprokos svim benefitima koje povlači LNG terminal na Krku.



ovakav promet je samo bacanje pijeska u oči … nemojte prodavat … bit će kupaca na pretek

osim na dalekovodu, jelda……………?? [tongue]
[/quote]

s obzirom na potencijal, naravno 🙂

Cookie Monster


Upravo ste svjedoci klasičnog primjera iskrcavanja vojnika u Normandiji. Ne bih se začudio kada bi do kraja dana cijena bila niža od 500kn.

sto ono rece…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Gledam i ne vjerujem svojim očima. Ovi koji prodaju sada po 490,00 mi nisu jasni. Izgleda da ću morati dodatno u kupnju.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close