DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



na koliko procjenjujete vrijednost zemljišta u zg?

Ak se ne varam Dioki se rasprostire na cca 900 000 kvadrata a cijena je 300-njak Eura po kvadratu. To je 270 milijuna Eura To je blizu dvije milijarde kuna. Nece se Dioki nikuda sutra seliti no do nekih 5 ili 10 godina vjerojatno, a ako stvari budu donekle OK u svijetu i kod nas tada ta zemlja moze vrijediti i 500 Eura po kvadratu ili tko zna koliko. No to je ionako samo jedan dio mozaika, bliža budućnost je isto tako svijetla [thumbsup]
[/quote]

Radić je 50.000m2 platio 46 milijuna eura. Lokacija Gredelja je cca 1.000.000m2 gdje će se graditi tzv novi centar grada. Lokacija Diokija svojom površinom i položajem spada u vrlo atraktivno područje. Ideja je bila da se Žitnjak zatvori u doglednoj budućnosti no čini mi se da će se životni vijek produljiti do 2015. Prošle godine INP je radio Elaborat o izvedivosti produktovoda Sisak – Žitnjak na koridori buduće autoceste.

Premijer Gordon Brown uoči summita EU: Rusija nas neće ucjenjivati

Zbog svega toga Brown je najavio žurnu akciju kojom bi se trebala smanjiti ovisnost Velike Britanije, ali i cijele Europe o ruskim energentima.

Dobro jutro svima! Novi dan, novi tjedan, novi mjesec i nadam se novi rast DIOKICE. [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Idućih dana odluka o lokaciji LNG terminala

Ministar Polančec najavio je da će se tijekom sljedećih nekoliko dana odrediti točna lokacija LNG terminala koji bi se trebao graditi na Kvarneru. U igri su dvije lokacije – Plomin (za koji poznavatelji cijele situacije kažu da je nesiguran) te Omišalj na Krku (koji će vjerojatno biti odabrana lokacija) [thumbsup]
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/iducih-dana-odluka-o-lokaciji-lng-terminala,23970.html
[thumbsup] [lol] [kiss]

svaka cast onome tko mi je dao 1 zasigurno je u drugim dionicama a ostao je bez gotovine da udje na ovim razinama. [cool]

Ma ja mislim da je 1 zbog ovog "idućih dana….." jer smo to puno puta do sada čitali. E što je to sad za zbilja………………..!!! To je možda nekim prebrzo. [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

S obzirom da je EU u energetskim problemima(ovisnost o rusiji) mislim da ce Sanader izaci ovih dana sa odlukom o LNG-U bez obzira na situaciju i kazati kako Vlada ima rijesenje za tzv.energetski plan u kojem ce pored LNG-a, aktivirati i Druzba Adriu u kojem ce izaci u susret samim Rusima.To je ujedno i balans izmedju istoka i zapada tj.politika Nesvrstanih.Sam Sanader se zeli prikloniti EU i SAD ,a ne zamjeriti se Rusima.

Sta bi mi rekli "On bi se j..a a da mu ne udje !!!!!!! [cool]


S obzirom da je EU u energetskim problemima(ovisnost o rusiji) mislim da ce Sanader izaci ovih dana sa odlukom o LNG-U bez obzira na situaciju i kazati kako Vlada ima rijesenje za tzv.energetski plan u kojem ce pored LNG-a, aktivirati i Druzba Adriu u kojem ce izaci u susret samim Rusima.To je ujedno i balans izmedju istoka i zapada tj.politika Nesvrstanih.Sam Sanader se zeli prikloniti EU i SAD ,a ne zamjeriti se Rusima.

Sta bi mi rekli "On bi se j..a a da mu ne udje !!!!!!! [cool]


Nema se on tu šta zamjeriti Rusima jer je on odavno odabrao stranu, a to je Europska unija. Zato se pitanje LNG terminala treba riješiti što prije jer osim političkog efekta, to je jako bitna stvar da Dioki dobija komparativnu prednost u odnosu na konkurenciju koji ostali nemogu dostići.

mogli bi mi na krilima ine i u blokadu

bit će bolje................

Danas bi Inaši mogli u šoping?

Na 468 imamo skriveni nalog.

La vita e bella!

Ja se nadam…
Blokada na 488, ne bi bilo lose uletiti u blokadu prije nego INA opet nastavi sa trgovanjem, pa da kasnije rast ide slobodan…
Evo nalog sa bida 441,00 sa 100 kom. poskocio u strahu na 465,00 sa isto 100kom, iako ga je od otvaranja drzao na 441,00,skuzio je da je vrag odnio salu…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close