DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam, ne znam!!!
sve mi je ovo nekako čudno,istina očekivao sam i ja bull trap ali nikako !!!
možda vlada na idućoj sjednici u četvrtak napokon pokrene neke stvari.
blago se onima na izvoru informacija!!!!

Four Star General

Pa kaj još postoje ovakvi da skidaju na +13%, nevjerojatno….. pa ljudi ako baš hočeš
kupit pričekaj malo da se umiri a ne skidat sa +13%……..

moj drug se toliko trudio na ovoj temi da je zasluzio da je kupio

MENE VISE NIJE STRAH


ne znam, ne znam!!!
sve mi je ovo nekako čudno,istina očekivao sam i ja bull trap ali nikako !!!
možda vlada na idućoj sjednici u četvrtak napokon pokrene neke stvari.
blago se onima na izvoru informacija!!!!

Hm ne znam… odgodili su to više puta, no mislim da nijednom nije odluku najavio Sanader, već uvijek netko drugi u stilu, bit će ovo ono, onda tada i to… sada je Sanader to rekao a sigurno da će takvu stvar za Hrvatsku on objaviti, a ne netko drugi. Mislim da bi ovaj puta moglo biti…



…nisam uletio…malo sam se preračunao ovaj put…ali mi je drago zbog ostalih koji su unutra…

Osobno mislim da jos imas vremena. Nismo jos ni dosegnuli vrijednost zemljista u Zagrebu, a gdje sta drugo… no svak zna najbolje za sebe.
[/quote]
na koliko procjenjujete vrijednost zemljišta u zg?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

hehe ovo me podsjeća na onu reklamu za auto [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

stala kupnja…hoće li se nastaviti po asku, ili već mnogo puta viđen scenarij.. kapitalizacija sitne dobiti [cry]

Kune nisu problem, kuna nema


Pa kaj još postoje ovakvi da skidaju na +13%, nevjerojatno….. pa ljudi ako baš hočeš
kupit pričekaj malo da se umiri a ne skidat sa +13%……..

Pa i ovako i onako je na dobitku kad će cijena i u ponedjeljak ići gore. Tako da mu je svejedno….


ne znam, ne znam!!!
sve mi je ovo nekako čudno,istina očekivao sam i ja bull trap ali nikako !!!
možda vlada na idućoj sjednici u četvrtak napokon pokrene neke stvari.
blago se onima na izvoru informacija!!!!

Jesi li čuo za zatvorene sjednice Vlade?
Nešto se klasificira kao državni interes i onda se odradi iza zatvorenih vrata.


na koliko procjenjujete vrijednost zemljišta u zg?

Ak se ne varam Dioki se rasprostire na cca 900 000 kvadrata a cijena je 300-njak Eura po kvadratu. To je 270 milijuna Eura To je blizu dvije milijarde kuna. Nece se Dioki nikuda sutra seliti no do nekih 5 ili 10 godina vjerojatno, a ako stvari budu donekle OK u svijetu i kod nas tada ta zemlja moze vrijediti i 500 Eura po kvadratu ili tko zna koliko. No to je ionako samo jedan dio mozaika, bliža budućnost je isto tako svijetla [thumbsup]

Dobro veče svima. Pokušala sam danas nekoliko puta izraziti svoje zadovoljstvo novonastalom situacijom, no nije išlo.
Pa eto samo pozdravi svim DIOKI-čarima.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Pixica, pozdrav i tebi! [smiley]

La vita e bella!

New Report

Close