DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Atlantska ima BDI
DIOK ima LNG

pa vrijede te firme i neovisno o ta dva pokazatelja

RAF

Tko čeka, taj popizdi čekajući


Zaboravili ste da Dioki živi od građevinara i njihove potražnje za proizvodima. U Hrvatskoj je drastično smanjen broj novoizdanih građevinskih dozvola. Kako će se to odraziti na Dioki vrijeme će pokazati.

Je da, baš od građevinara živi… dajte ljudi, nemojte lupati bezveze.



Zaboravili ste da Dioki živi od građevinara i njihove potražnje za proizvodima. U Hrvatskoj je drastično smanjen broj novoizdanih građevinskih dozvola. Kako će se to odraziti na Dioki vrijeme će pokazati.

Je da, baš od građevinara živi… dajte ljudi, nemojte lupati bezveze.
[/quote]
DIOKI?? od GRAĐEVINARA?? He he, svakakvim se izjavama razbacujete. Iskreno mislim da ste zakasnili.
Sve se zna i sve je jasno. Ovih par lukavaca koji se još bore za srušiti cijenu kako bi čim više kupili, vješto vas navode na rasprave tipa što bi bilo kad bi bilo!
Ali mislim da je na redu ona poznata: ko je jamio, jamio!
Uživajte. [proud] [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Vidim da najviše svrbi ove što su čekali Dioki na 35x. Moja poruka, još nije kasno da uđete, target je puuno viši od sadašnje cijene. Ne cincarite na lovi i pogotovo ne iznosite neargumentirane stavove. Primjećujem da u principu najgore ocjenjujete ljude koji najviše znaju, što dovoljno govori o pojedincima. Pozdrav savi, oportunistu,kamencu, posejdonu i ostalima da ne nabrajam.Kerefek i ini.. kad ste kupovali Dioki po 5xx onda vam je vrijedio, a sad vam je previše.

U Hrvatskoj je drastično smanjen broj novoizdanih građevinskih dozvola. Kako će se to odraziti na Dioki vrijeme će pokazati.

janko66, 28.08.2008. u 18:56
10) polietilenski proizvodi, i to:

– posude za berbu, biološko konzerviranje i čuvanje voća i povrča,

– posude za branje i prikupljanje plodova,

– posude za namakanje pesticida kod zaštite od bolesti i štetnika,

– kace (kade) kod berbe plodova,

– spremnici za plodove i njihove prerađevine,

– rezervoari za traktorske prskalice.

POLIETILENSKE CIJEVI NISKE GUSTOĆE ,vrećice ,folije,auto industrija,ambalaže,elektronika,kompjutorska ind.itd,,,…nisam čuo da DIOKI proizvodi crijep ,ciglu,žbuku [lol] [lol] [lol]

A gle, ako netko poželi kupiti granule i napraviti od njih cigle!!!? Kaj, bumo mu zabranili? Samo neka radi. I crijep…….a sad za žbuku…..e tu smo već u krizi. [sad]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Vidim da najviše svrbi ove što su čekali Dioki na 35x. Moja poruka, još nije kasno da uđete, target je puuno viši od sadašnje cijene. Ne cincarite na lovi i pogotovo ne iznosite neargumentirane stavove. Primjećujem da u principu najgore ocjenjujete ljude koji najviše znaju, što dovoljno govori o pojedincima. Pozdrav savi, oportunistu,kamencu, posejdonu i ostalima da ne nabrajam.Kerefek i ini.. kad ste kupovali Dioki po 5xx onda vam je vrijedio, a sad vam je previše.

[thumbsup] [thumbsup] ……….

I kad objave lng, ja ne prodajem.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Evo još jedan detalj.
Imam još love za dokup, ali ne smijem u to ići iz razloga što bih, u slučaju povećanja temeljnog kapitala, ostao bez kinte za kupnju po 240,00kuna. I nisam jedini koji još tijekom ove godine očekuju takav rasplet i spremaju se za to. Inače već danas bi ti cijena letjela preko 500,00!

Ne kuzim… [shocked]
Govoris o dokapu, zar ne?
Jesi li ti igdje sudjelovao u dokapu?
Pa u cijenu dionice ce ti biti ukalkulirana vrlo brzo premija za dokap. Tako da lako prodas dio i dignes cash za dokap.
Pogledaj malo graf ULPL, BPBA i slicnih dionica… (i LKPC, [embarass])

dobar ovaj bull trap!!!!!
ajme!!!! [bye] [bye] [bye]

Four Star General

…blokada na 455,39…
…volim ovu dionicu…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

E sad ako cjelokupno trziste bude u oporavku moglo bi do 500 ako bude pad ili stagnacija kretat ce se oko 430—450


[Ne kuzim… [shocked]
Govoris o dokapu, zar ne?
Jesi li ti igdje sudjelovao u dokapu?
Pa u cijenu dionice ce ti biti ukalkulirana vrlo brzo premija za dokap. Tako da lako prodas dio i dignes cash za dokap.
Pogledaj malo graf ULPL, BPBA i slicnih dionica… (i LKPC, [embarass])

Bla, bla,bla…

New Report

Close