DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sanader čeka da Sofregaz i D"Apollonia završe Studiju izvedivosti pa će onda sve to krenuti u 5. brzinu.


Sanader čeka da Sofregaz i D"Apollonia završe Studiju izvedivosti pa će onda sve to krenuti u 5. brzinu.

Osim ako nas DrIvo ne uvjeri da je stvar (zbog neke večerice) neizvediva kao što nas je ovih dana uvjeravao da ćemo s 1% dionica MOL-a drmati evropskim tržištem energenata.

Evo neko kupio 3 dionice i Dioki porastao 2% !.
Već vidim naslov u Business.hr: "Fantastičan uzlet Diokija! Kraj bear marketa?"

Nije 3 i nije 2%. Zašto tako? Konačno idemo u + a ti mrzovoljan. Zar se nisi nakupovao?

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Kupnja DIOK-R-A

410,00 9 3.690,00
401,01 20 8.020,20
392,00 14 5.488,00
390,51 2 781,02
390,50 100 39.050,00
390,02 20 7.800,40
390,01 10 3.900,10
390,00 241 93.990,00
386,05 20 7.721,00
386,00 19 7.334,00

Mršavo, u rasponu od 30 kn imamo samo 36 dionica.


Nije 3 i nije 2%. Zašto tako? Konačno idemo u + a ti mrzovoljan. Zar se nisi nakupovao?

Mrzovoljan sam jer ne želim rast diokija usred bear marketa i moguće još gore krize.
Ako ste čekali godinu-dvije na LNG možete pričekati i još par mjeseci da se ova kriza ipak malo
stiša. Tko zna, možda tržište krene u bull smjeru do kraja godine.
Kada tržište bude pod bikonjama onda i konkretna odluka o LNG-u donosi siguran i stabilan
rast dionice. Ovakvo sadašnje stanje je više nego mlako. Bid je šupalj da šupljiji ne može biti, a i
promet je zaista "reprezentativan". Dovoljno je da netko iskrca 100k kuna i cijeli taj "rast" je
poništen.
Možda Dioki i dođe do 500kn u ovom naletu ali što vam to vrijedi kada se ne možete iskrcati jer
jednostavno nema ništa na bidu.


Nije 3 i nije 2%. Zašto tako? Konačno idemo u + a ti mrzovoljan. Zar se nisi nakupovao?

Bravo pixica, ne daj da nas neko zeka, ipak je nas više koji vjerujemo u DIOK-i… [thumbsup]


Možda Dioki i dođe do 500kn u ovom naletu ali što vam to vrijedi kada se ne možete iskrcati jer
jednostavno nema ništa na bidu.

Zašto bi se iskrcavali??? Baš ima brdo dionica na ZSE koji su atraktivniji i perspektivniji od Diokija.
Da ja u ovom trenutku vidim IJEDNU dionicu sličnu Diokiju,a da je već ne posjedujem PREPOLOVIO bih Dioki u ušao u tu dionicu. Bez ikakvih emocija.

Sava!

Imaš moje poštovanje. [thumbsup]

Ujedno pozdravljam ovog što dijeli lijepe ocjene… [tongue]

La vita e bella!

Evo još jedan detalj.
Imam još love za dokup, ali ne smijem u to ići iz razloga što bih, u slučaju povećanja temeljnog kapitala, ostao bez kinte za kupnju po 240,00kuna. I nisam jedini koji još tijekom ove godine očekuju takav rasplet i spremaju se za to. Inače već danas bi ti cijena letjela preko 500,00!



Možda Dioki i dođe do 500kn u ovom naletu ali što vam to vrijedi kada se ne možete iskrcati jer
jednostavno nema ništa na bidu.

Zašto bi se iskrcavali??? Baš ima brdo dionica na ZSE koji su atraktivniji i perspektivniji od Diokija.
Da ja u ovom trenutku vidim IJEDNU dionicu sličnu Diokiju,a da je već ne posjedujem PREPOLOVIO bih Dioki u ušao u tu dionicu. Bez ikakvih emocija.
[/quote]
He he, Sava! Svaka ti čast! Tebe treba uzeti za slaganje reklama na HTV-u. U dvije rečenice rekao si o sebi toliko kao da si napisao roman. A najviše me fascinira ovo: "bez ikakvih emocija"!!!
Zar ih imaš prema DIOKI-u? [shocked]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

He, zanimljivo! [huh]

OMV gradi plinsku elektranu u Turskoj

Vaš link

La vita e bella!

New Report

Close