DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako se pokaže da ovo nije bull trap ja odo nazad na odjel s utjehom da me je jedna dionica ipak uspjela nadmašiti u neuračunljivosti.

S time se slažem, kada tržište pada mi rastemo i obrnuto. Baš zato i mislim da je ovo klasični bull trap. Nalog koji je bio na 413kn, pa na 406 i onda je na kraju pojeden na 399,00kn. Baš me zanima zašto nije povuka nalog kada je zna da počinje rast?

ili možda nesretnik!!! [lol] [sad]

Four Star General



Ako se pokaže da ovo nije bull trap ja odo nazad na odjel s utjehom da me je jedna dionica ipak uspjela nadmašiti u neuračunljivosti.

S time se slažem, kada tržište pada mi rastemo i obrnuto. Baš zato i mislim da je ovo klasični bull trap. Nalog koji je bio na 413kn, pa na 406 i onda je na kraju pojeden na 399,00kn. Baš me zanima zašto nije povuka nalog kada je zna da počinje rast?
[/quote]

Da, sumnjivo je to i meni, imao je par sati da ga makne a pogotovo kad su ga počeli grickat.
Jedino ako mu je 300k nek sića za kavu pa mu se nije dalo gledati.

16.06.08 537,00 547,10 540,42 1,31% 0,39% 2.668 1.441.840
Ovo su podaci za 16.06.2008. jedan od rijetkih dana kada je trgovina Diokijem bila preko mil. kn. Lako možete zaključiti kakav je trend bio nakon tog datuma i zadnje cijene od 547,10kn ako mislite da je promet nešto na čemu možete zaključiti da li je bull trap ili ne. Nadalje ja moju tezu dalje potkrepljujem sa mršavim nalozima što znači da nas u idućim danima očekuje nizak promet a što opet u konačnici utječe na daljni pad cijene. Živi bili pa vidjeli.

samo da citiram jednog od klasika dioničarske misli… [proud]


sisački coyote,
zašto je svaki malo veći nalog na prodaji bilo koje dionice ovih dana prilika za razvijanje svakakvih teorija zavjere?
zašto je tako teško pojmiti da ima ljudi koji iz nekog razloga ovih dana žele prodati 700-tinjak dionica naše diokice ili neke druge dionice?
uostalom, pogledaj malo crobex, pogledaj kako danas stoje druge vrijedne dionice, koliko su padale…
zar se na svakoj dobroj dionici (čiji pad nema opravdanja u fundamentima) našao jedan diverzant koji joj gomilanjem dionica na asku želi srušiti cijenu da bi jeftinije dokupio?
i last but not least, proči malo literaturu i doznaj kako maheri ruše cijene dok ih žele rušiti (posebno na plitkim tržištima poput našeg i slabo likvidnim dionicama poput diokice). sigurno ne guranjem sebe u prvi red na prodaji.

hate red

[/quote]
S time se slažem, kada tržište pada mi rastemo i obrnuto. Baš zato i mislim da je ovo klasični bull trap. Nalog koji je bio na 413kn, pa na 406 i onda je na kraju pojeden na 399,00kn. Baš me zanima zašto nije povuka nalog kada je zna da počinje rast?
[/quote]

Nije znao da ce doci rast
Racunao je da ce mu ga papati pomalo pa da ce uteci mozda
Bas je htjeo prodati jer ceka crobex na 3000

Ima dosta mogucih razloga….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.




Ako se pokaže da ovo nije bull trap ja odo nazad na odjel s utjehom da me je jedna dionica ipak uspjela nadmašiti u neuračunljivosti.

S time se slažem, kada tržište pada mi rastemo i obrnuto. Baš zato i mislim da je ovo klasični bull trap. Nalog koji je bio na 413kn, pa na 406 i onda je na kraju pojeden na 399,00kn. Baš me zanima zašto nije povuka nalog kada je zna da počinje rast?
[/quote]

Da, sumnjivo je to i meni, imao je par sati da ga makne a pogotovo kad su ga počeli grickat.
Jedino ako mu je 300k nek sića za kavu pa mu se nije dalo gledati.
[/quote]
A možda se i nadao…….neće još, neće još! Vjerujući predviđanjima od 35.,

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

I da!! ovih će dana biti dosta citata. [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

momci, polako. nemojmo pumpati cijenu i prerano se veseliti. još nije vrijeme da dioki pokaže koliko zaista vrijedi. mi to znamo koji dugo čekamo, ali pustite i da ostali shvate. ovo danas smrdi na navlačenje da se netko iskrca idućih dana. poučen iskustvom, neću nasjesti. a da je jeftin, to je sigurno…

...povijest se ponavlja...

Ma šta se događalo, predviđam sliedeći scenarij.
Ina , a posebice Dioki povući će na s u Bull market.
Howg!!!
A možda i Pliva. Tevi ne odgovara ovakav odnos snaga!

čitam jutros u Slobodnoj Dalmaciji koliko smo ovisni o ruskom plinu!!!
pa to je sramota,da nam Rusi zatvore cijevi svi bi mogli crknit .
ovaj kaže da smo ovisni 100% !!!!
pa umjesto da naši političari šta brže poguraju projekt da se krene u realizaciju oni se prvo malo odmaraju pa dok se zagriju za radit dođe Božić pa Nova godina pa opet odmor pa sve tako….
čudi me samo kako ih ovi iz Europe malo ne jeb.. pa na kraju i oni su ovisni o rusima!!!
a Rusi nikome ništa nisu donijeli dobro!!!
ništa čekati 2 tjedna pa onda …. hmmmm možda Sanader odluči pričekati još koji tjedan!!!

Four Star General

Što se tiče komentara o našoj Vladi – na mjestu je, jedino "a Rusi nikome ništa nisu donijeli dobro!!!", da možda ameri ne donose nekakvo dobro i blagostanje regiji, gdje oni dođu/prođu ni trava ne raste.

New Report

Close