DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupio po 54x, nadokupio po 46x, utukao zadnje pare po 40x. Panično tražim zadnjih dana pare da nadokupim po 38x. i Boga molim da ne poraste idućih dana. Misle li kolege da nisam skroz svoj što toliko vjerujem u Dioki?

Bogami nisi.
Al ajde se malo strpi pa ćeš dokupljivati i ispod 35x.
Vjeruj mi jer nija nisam sasvim svoj.

p.s. još jednom hvala mr.M-u.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


…najopasniji su oni koji sada prodaju istresanjem po kupnji…bez obzira na količine koje se slikaju…
…ovaj šta stoji na 399…sada cijenu možda ruši…ali kada dođe vrijeme…još brže će ju dizati…

šta si i ti došo u DIOKI ? … ja tu par tjedana, kupovao po 41x i mislio kako sam napravio pravi posao:) … ali sam i SLRS-a podebljo nešto ..

Cookie Monster

…heeeeej…frend…
…ne…ja ću ovdje tek doći…ali bio sam i prije…
…napravio si dobar posao…ali mogao si i bolji…ja još ne vidim sebe u kupovini…
…u svakom slućaju u prednosti si ispred mene jer tebi sad više ne može zbrisati…sad nemoj prodavati 2-3 godine…i višestruko ćeš umnožiti uloženo…
…kad već reklamiraš SLRS moram ti priznati da se podebljavam po malo i ja…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

uuuf…fini iskrcaji malih…bid se topi ko lanjski snijeg. Prvi bid na 356. Ne bu dobro…

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ] Kupnja Cijena
300 370,00
40 357,00
27 356,22
30 356,21
98 356,20
6 356,00
36 355,03
20 355,01
30 354,20
15 350,00
Cijena Prodaja
371,00 55
371,14 4
377,00 60
380,00 30
389,77 44
390,00 481
397,99 20
398,98 54
399,00 732
400,00 62

Pazi entuzijasta !!

Previše vas čeka na 35x da bi uspjeli. Tko previše potcijeni situaciju ostaće neobavljena posla.

Bull trap. Klasika.

Može li netko pojasniti pojam "Bull trap", pitam jer ne znam, novi sam, ili bar informacija gdje se mogu naći pojašnjenja za te stručne izraze koji se upotrebljavaju na TK. Hvala. [embarass]


Može li netko pojasniti pojam "Bull trap", pitam jer ne znam, novi sam, ili bar informacija gdje se mogu naći pojašnjenja za te stručne izraze koji se upotrebljavaju na TK. Hvala. [embarass]

Kolega "bull trap" znači ,kratkotrajni prekid silaznog trenda, što ne bismo mogli koristiti u ovom slučaju. Prije bi mogli definirati suprotno sa "bear trap", iako takva definicija ne postoji u bear marketu, ali bismo je mogli takvim okarekterizirati kod Diokija iz svega viđenog proteklih dana. Pozdrav.

Bull trap
A false signal indicating that a declining trend in a stock or index has reversed and is heading upwards when, in fact, the security will continue to decline.
A bull trap often causes some investors to buy the stock, but because the stock continues to decline after the initial signal, those who bought in are "trapped" in a bad investment.

Ili prevedeno na našu situaciju: na kupnji nalog od 300 kom po 370, na prodaji 60 kom po 377. Stvorena je iluzija da je potpora na 370 i nitko ne prodaje. Misle da je dno. Udare po asku i čim se cijena malo podigne (čitaj prođe nalog na asku od istog onoga tko drži nalog na 370, taj se izmiče s nalogom i ostavlja provaliju do npr. 350 kn. i onda kupuje). A vas je natjerao da kupite od njega po 380 i više. To je bull trap i ovo na DIOKI-u je školski primjer!

Ne morate mi odmah aševe lijepit samo zato što vam ne paše "dijagnoza". I ja sam skupa sa svima vama u g….ma u DIOKI-u. Samo primjećujem igre s nalozima.

Hvala na odgovorima, zaslužili ste jedan i drugi "100", naročito kolega "StevoKramp" koji je to izvrsno objasnio na primjeru DIOK-a. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


Bull trap
A false signal indicating that a declining trend in a stock or index has reversed and is heading upwards when, in fact, the security will continue to decline.
A bull trap often causes some investors to buy the stock, but because the stock continues to decline after the initial signal, those who bought in are "trapped" in a bad investment.

Ili prevedeno na našu situaciju: na kupnji nalog od 300 kom po 370, na prodaji 60 kom po 377. Stvorena je iluzija da je potpora na 370 i nitko ne prodaje. Misle da je dno. Udare po asku i čim se cijena malo podigne (čitaj prođe nalog na asku od istog onoga tko drži nalog na 370, taj se izmiče s nalogom i ostavlja provaliju do npr. 350 kn. i onda kupuje). A vas je natjerao da kupite od njega po 380 i više. To je bull trap i ovo na DIOKI-u je školski primjer!

Ne morate mi odmah aševe lijepit samo zato što vam ne paše "dijagnoza". I ja sam skupa sa svima vama u g….ma u DIOKI-u. Samo primjećujem igre s nalozima.

Prije bi se reklo da se stvara suprotna iluzija.
Ako prodaš po 370 moći ćeš kupiti po 340-350.
Tko voli nek izvoli.
Ja čekam 240!

New Report

Close