DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i last but not least, proči malo literaturu i doznaj kako maheri ruše cijene dok ih žele rušiti (posebno na plitkim tržištima poput našeg i slabo likvidnim dionicama poput diokice). sigurno ne guranjem sebe u prvi red na prodaji.


…na 10% njegovo plašenje ne bi imalo efekta…ali ovako…jednostavno gura one koji žele prodati…ispod sebe…i na taj način tuđim dionicama ruši postavljenu kupnju…vrlo jednostavno…

…kolega kamenac…
…nemoj se ljutiti, ali ne pročitaš postove na koje odgovaraš…
…mislim da je više nego očigledno da lik nije u prvom redu na prodaji…
…tu ti nikako ne mogu dati za pravo…pa makar me svi popljuvali…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


slažem se, zaslužena stotka

Kud ste svi navalili na tog tipa sa nalogom? Čovjek jednostavno želi 300k casha i to je to.
Da li mu treba za kupnju auta, za uložit u druge dionice, za oročit zbog krize ili nešt drugo nije bitno.
Tip se postavio na 399 jer želi prodati za 300k a ne manje, to je ipak nekakva psihološki okrugla
cifra. Ne ide niže jer je ionako to na toj cijeni par tisuća manje.
Što nitko ne smije prodat za više od 10000kn ? Odmah je nekakv bjelosvjetski urotnik koji se
namagarčio na jadan Dioki i hoće upropastiti male dioničare?

Puno opasniji je ovaj koji kakti drži potporu na 353 sa 500 komada a kad cijena dođe blizu
onda "izmakne nogu" i sve se štropošta jer svi počnu vrištat kako je nestala potpora.

…najopasniji su oni koji sada prodaju istresanjem po kupnji…bez obzira na količine koje se slikaju…
…ovaj šta stoji na 399…sada cijenu možda ruši…ali kada dođe vrijeme…još brže će ju dizati…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Puno opasniji je ovaj koji kakti drži potporu na 353 sa 500 komada a kad cijena dođe blizu
onda "izmakne nogu" i sve se štropošta jer svi počnu vrištat kako je nestala potpora.

Samo ti spuštaj. Držim ti fige.
Ubaci i ponešto svojih. A onda ćemo njupati. Mljac, mljac…
A ovaj koji kao drži potporu, prodao je prošlih dana i sada čeka.

Ako ovo dodje ispod 350, a kako je krenulo… prodati ću sve i ući do jaja. Kada sam u rujnu prošle godine travnju kupovao po 38X mislio sam da mi je zadnji put, a onda ponovno u travnju po 36X opet siguran da mi je zadnji put kad ono… povijest se ponavlja.

Da se razumijemo imao sam ja kupovanja i na 55X u lipnju, da ne ispadne da sam najpametniji, a autor sam nekih bisera i na drugim tickerima

Ajmo se liepo rasporediti da se ne srlja.
Svakome po malo.

ma sprema se odbijanac, ako već nije pripremljen do kraja…..



Puno opasniji je ovaj koji kakti drži potporu na 353 sa 500 komada a kad cijena dođe blizu
onda "izmakne nogu" i sve se štropošta jer svi počnu vrištat kako je nestala potpora.

Samo ti spuštaj. Držim ti fige.
Ubaci i ponešto svojih. A onda ćemo njupati. Mljac, mljac…
A ovaj koji kao drži potporu, prodao je prošlih dana i sada čeka.

[/quote]

Kolega, ja ne spuštam, ja čekam. A takvih komentara sam se načitao još dok je Dioki bio na 500.
Pa jesu li onda "ponjupali"? Nisu. Neće niti sada.

Kupio po 54x, nadokupio po 46x, utukao zadnje pare po 40x. Panično tražim zadnjih dana pare da nadokupim po 38x. i Boga molim da ne poraste idućih dana. Misle li kolege da nisam skroz svoj što toliko vjerujem u Dioki?

Mah mah svima! Sve smo bliže i bliže. Radujem se. [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

New Report

Close